с какво да стигна от центъра до плиска най лесно?

  • 1 943
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Трамвай 20 номер също минава зад Плиска.Трамваят прекосява София от Пиротска до Дружба!! Peace
E това вече не е вярно! Може и да прекосява София, но не минава зад Плиска.
Минава само дето е доста ходене пеша

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Трамвай 20 номер също минава зад Плиска.Трамваят прекосява София от Пиротска до Дружба!! Peace
E това вече не е вярно! Може и да прекосява София, но не минава зад Плиска.
Минава само дето е доста ходене пеша

Точно така, минава. Ходенето е 15 минути, обаче!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 345
Благодаря ви! Знам кои минават, но все спират далеч малкия тежи вече а не ще да ходи. 313 спира на две крачки и за това попитах за него. Повечето маршрутки също не са ми близко. За тези, които притесних извинение, но тук сте много и бях убедена,че ще ми помогнете.Рових се в една карта ама нещо не се справих Embarassed Не виждам нищо смешно да се попита за всичко което не се знае независимо за какво. За мен е по-смешно да се правя на многознайка, не ме е срам да питам и да казвам,че не съм запозната

# 18
  • Мнения: 864

Бах ма'а му и темата!!!!!!!!!!!!!!!

 Naughty Колко си мила    bouquet

# 19
  • Мнения: 3 157

Бах ма'а му и темата!!!!!!!!!!!!!!!



Съгласна!!!!!От толкова места за информция за градския транспорт не очаквах да срещна подобна тема в бебешкия форум:))) Grinning

# 20
  • Мнения: 2 550

Бах ма'а му и темата!!!!!!!!!!!!!!!



Съгласна!!!!!От толкова места за информция за градския транспорт не очаквах да срещна подобна тема в бебешкия форум:))) Grinning

тук е клюкарника все пак, има теми и за гълтането...
голяма работа, че жената пуснала тема  Tired ссссссссссс

# 21
  • Мнения: 3 886

Бах ма'а му и темата!!!!!!!!!!!!!!!



Съгласна!!!!!От толкова места за информция за градския транспорт не очаквах да срещна подобна тема в бебешкия форум:))) Grinning
еее айде сега може и без критики нали все пак това не е тема за  чешане на езиците а за нещо което може да е нужно и на друг

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Бах ма'а му и темата!!!!!!!!!!!!!!!



Съгласна!!!!!От толкова места за информция за градския транспорт не очаквах да срещна подобна тема в бебешкия форум:))) Grinning

Айде божествените, на които момичето е наручило уюта им да отидат да посъскат в друга тема!

# 23
  • Мнения: 3 157
Гери,аз се ,,съскам,, даже ми е смешна темата.Ти си казваш твоето мнение,аз-моето.Не виждам защо трябва да ме обиждаш след като аз не съм те обидила,мисля,че всеки има право на мнение и често казано не ми пука дали ти си съгласна с мен или не Praynig

Общи условия

Активация на акаунт