Отговори
# 15
  • там някъде...
  • Мнения: 235
                       Честит Рожден Ден Ади !!! 
    Пожелавам ти само хубави емоции, здраве и мнооого любов!!!

  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525      newsm51 smile3525

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Честит рожден ден Ади!
Една свещичка повече гори!

Една сълза във твоите очи блести!
Не, ти не си една година остаряла
ти просто мъничко си помъдряла!
Бъди живa и здравa защото
здравето е залог за радост,
радостта е път към щастието
а щастието е това което ти
желая от сърце!


# 17
  • Мнения: 1 380
bini_og, гърдите ги чувствам горе-долу добре ... не така непрегнати, до пръскане както в началните месеци. И подплънките не са така напоени както и преди.
Аз обикновено в 22ч. давам и от двете гърди, за да съм сигурна, че се е наял добре. Вечер се събужда с рев явно от зъбите, защото като го гушна и успокоя и след няколко мин. е готов заспал.
В същото време след хранене е весел и спокоен, усмихва се ... дори понякога се случва и да връща ?!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
MalenaG  чакаме те  Mr. Green
Добре дошла!   bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 1 216
ДОбро утро!!!
Днес е Адин ден   nbirthday !!!!
Вече познатите ми с рожден ден на 24ти януари стават 9 !!!!!

# 20
  • Мнения: 660
Честит Рожден Ден на Ади... Много щастливи мигове изпълнени с много обич,здраве и любов!!!!

# 21
  • Мнения: 324
  
Ади, бъди омайна, загадъчна, красива, обичана, успяла и щастлива!
       

# 22
  • Мнения: 1 900
Ади честит рожден ден, желая ти да има само щастливи моменти и много здраве за теб и близките ти хора.

Честито на всички месечинки!

Добре дошла на навата мама.

# 23
  • Мнения: 1 440
bini_og, гърдите ги чувствам горе-долу добре ... не така непрегнати, до пръскане както в началните месеци. И подплънките не са така напоени както и преди.
Аз обикновено в 22ч. давам и от двете гърди, за да съм сигурна, че се е наял добре. Вечер се събужда с рев явно от зъбите, защото като го гушна и успокоя и след няколко мин. е готов заспал.
В същото време след хранене е весел и спокоен, усмихва се ... дори понякога се случва и да връща ?!
Значи,би трябвало всичко да е наред!Ако все пак има някакви проблеми,"свиркай"!Ще помагаме! Simple Smile
Добре дошла на мама Мalena G! Hug

# 24
  • Мнения: 361
Момичета, нямам думи да ви опиша колко ме радвате. Heart Eyes
За 25 години не съм получавала толкова честитки.Найстина както казва Шоши 84, имам чувството, че днес е Адинден Blush

Добре дошла на новата мама-весели мигове с нас Heart Eyes

Моята кифла нещо и става.2 дни я гледа баба и и сега е като залепена за мен.Не иска да си спи в леглото,иска гушната в мен постоянно newsm78Какви са тези бебешки работи не мога да разбера.
Нещо и подкашля, ама незнам дали се преструва или найстина и се стича секрет от носа, че тея дни бая цифки изкарахме newsm78Добре, че утре сме на консултация та да я видим таз работа Confused

# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АДИ!!! ПОЖЕЛАЙ СИ НАЙ-КРАСИВИТЕ НЕЩА НА ТОЗИ ДЕН И ТЕ ЩЕ СЕ СБЪДНАТ!!! ПОВЯРВАЙ!!!


ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ!!! ПЕТТЕ МЕСЕЧЕТА ДА НОСЯТ МНОГО КЪСМЕТ СПЕЦИАЛНО НА МАРТИН НА НИЯ И МАРИЕЛА НА АРВЕН, А ЯВОР НА ТИГИ ДА СТАНЕ ГОЛЯЯЯЯМ ЮНАК ПРЕЗ СЛЕДВАЩАТА СИ ПОЛОВИН ГОДИНКА!!!

# 26
  • Мнения: 324
Честита половин годинка, Яворко!            
Честити месечинки!

# 27
  • Мнения: 65
Честит рожден ден, Ади!
Нека винаги да се чувтсваш удобно с хората покрай теб и с теб самата!


Радостче, ние също бяхме наддали 400, но мисля, че това е нормално.
Аз си правя чай на Нipp.

Приятен ден на всички!!!

# 28
  • Мнения: 4 546
никой не ме отрази, затова пак ще питам
моя беб има обрив на дупето от крушата  Sadтрябва ли да го мажа с нещо? мацнах го с кремчето за дупе, ама незнам дали трябваше  newsm78 вече направо незнам какво да му давам  Cry

# 29
  • Мнения: 229
Добре дошла Миленка !!!  wavey bouquet
Бързам да изляза, че при нас такова слънце пекнаааааааааааа 
   

Общи условия

Активация на акаунт