Първо бебче е Дарина, през АПРИЛ ще са дружина!

  • 11 563
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 751
Vanyivan, doly_dog   , работата с клиниката на Мазнейкова е такава:
аз си имам д-р, при който си ходя от 5 години, който ме е израждал и смятам да ме изражда. Той е от Шейново.
Обаче май ще изражда вече само във въпросната клиника и няма да работи в Шейново  Cry Cry Cry
Вчера го разбрах (още не е потвърдено от самия него) и съм в шок  Shocked Напатила съм се УЖАСНО от д-ри и не бих родила при който и да е.
Ужасно съм свикнала с тоя д-р и не знам...
А гледам, че там раждането е 1800 лв (секциото) и се хванах за главата.
В Шейново вече изобщо не знам при кой да отида. Другите 2ма д-ри, с които работеше моят д-р, също вече са при Мазнейкова  ooooh!

Vanyivan Аз първия път съм раждала в Шейново, правили са ми там и лапаро. Изобщо не търся луск. Всичко е заради д-ра. А кой е твоят д-р оттам?  Tired


 

# 241
  • София
  • Мнения: 289
След като си имаш доверие на доктора, отиди там където е той, това е мое мнение. Аз поради същата причина ще раждам във Вита, защото държа да раждам при моята лекарка. В крайна сметка каквото и да се чува за въпросната болница, ти след като имаш доверие на лекаря, значи не би трябвало да се притесняваш. Ти все пак ще ходиш там заради него и след като и той те познама не би трябвало да има проблем. Поне така си мисля, все пак ти ще си се уговориш с него, а друг въпрос вече е и цената....за съжаление и аз знам за такава сума - 1800 лв. за секцио Sad Много е наистина...

# 242
  • Мнения: 97
Само да добавя, че около 300-400 лв. ще ви върнат от здравната каса, ако раждате в частна клиника, която работи със ЗК- както е Вита, аз също ще раждам там като Doly.

# 243
  • Мнения: 4 312
desita79, къде се намира магазина на Чиполино в Пловдив? Аз знам, че ги има във Вис Виталис, другаде къде?
Във ВисВиталис вече са с ограничена колекция. Имат нов магазин на Голямоконарско /изхода за София/, в сградата на МаксКом от лявата страна на шосето като караш към София.

# 244
  • Мнения: 2 751
След като си имаш доверие на доктора, отиди там където е той, това е мое мнение. Аз поради същата причина ще раждам във Вита, защото държа да раждам при моята лекарка. В крайна сметка каквото и да се чува за въпросната болница, ти след като имаш доверие на лекаря, значи не би трябвало да се притесняваш. Ти все пак ще ходиш там заради него и след като и той те познама не би трябвало да има проблем. Поне така си мисля, все пак ти ще си се уговориш с него, а друг въпрос вече е и цената....за съжаление и аз знам за такава сума - 1800 лв. за секцио Sad Много е наистина...
Дааа....и аз така мисля. Просто ще ме тресе яко шубе без този д-р, и съответно с него ми е невероятно спокойно  Rolling Eyes
А цената си я пише в ценоразписа на клиниката  Rolling Eyes Ако 400 ми върне касата, ще го преживея.  Rolling Eyes

# 245
  • Мнения: 70
Здравейте момичета  Hug

Сладка мама, голямо сладурче е твоето мишле. Сега бързо да наддава и скоро да е в прегръдките на мама.

сисе, дано бързо се пораздвижи мъничето и освободи аортата и да се почувстваш по-добре.

кали, много е неприятна ситуацията, но в крайна сметка по-добре да отидеш там където е доктора. Аз също се чувствам най-спокойна с моя доктор, и бях неприятно изненадана, че вече не изражда нормално, а само секцио. Ако се наложи секцио при мен, отивам в Тина Киркова, защото той работи с тази болница, но ако всичко е ОК за нормално - тогава мисля да е в Шейново, обаче при кой още не знам  newsm78 Затова и ви разпитвах кой ще ражда там и при кой.

# 246
  • Мнения: 54
Kalli и аз бих отишла да раждам при доктора си, ако му имам такова доверие, както е при теб. В твоя случай, поне си сигурна, че ще получиш това отношение, което желаеш, а като добавим към това приятната обстановка може би ще се получи най-добрия варинт Simple Smile Стискам ти палци!
Сумата наистина май е доста - 1800 не са малко пари.

# 247
  • Мнения: 2 751
бях неприятно изненадана, че вече не изражда нормално, а само секцио.
Е, как така?  Shocked
Защо не изражда нормално ... вече! newsm78

Vanyivan, сега гледам и за Токуда.
Уф...дано си остане в Шейново. Не ми се дават толкова много пари, бееееееее  #Crazy #Crazy #Crazy

# 248
  • Мнения: 70
Ами кали, проблема е че доктора е много ангажиран вече, и прави само планово секцио. Няма как при натоварената му програма да го викат по всяко време да изражда.

# 249
  • Мнения: 90
И аз искам да кърмя, но дали ще се справя Thinking а и много искам след като родя бързо да сваля килограмите, а то докато кърмя няма да мога да пазя диети и май ще трябва да залагам на повече тренировки, вие как сте с килограмите аз съм вече +14-15кг Crazy но важното е бебчо да е добре, пък после ще му мисля, надявам се само да не надвиша 20кг Praynig

veni i най-сигурният начин да отслабнеш бързо след раждането е да кърмиш. Кърменето подпомага обратното свиване на матката, топи калории, а предпазва от затлъстяване и бебето.  HugОсвен това не е нужно да се тъпчеш, за да имаш кърма. Така че ето ти  мотив да го направиш.  bouquet

# 250
  • Мнения: 371
Благодаря ти neddi11 не знаех за това, значи имам и още един стимул да кърмя  Wink

# 251
  • Мнения: 269
Благодаря!
Ако някой има впечатления за тази клиника, нека сподели  Hug


Аз ходя там на ЖК и мисля там да раждам при Д-р Павлова.Казаха ми , че била страхотна.мнението ми за там е от мед.център , където се провежда ЖК. То е противоречиво.Вече има много голям наплив от пациенти , а персонала им и малко.Това е.
УЗ се плаща , защото ЗК поема само два УЗ за цялата бременност- в началота и в края на бременността.Засега съм се насочила там , пък ще видим.

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 10:25 от milenag

# 252
  • варна
  • Мнения: 147
Сладка мама,малката Дари наистина е много сладка Simple SmileСкоро ще навакса с теглото,а като се прибере вкъщи ще е още по-добре.30 мин. не са ли малко,тези хора деца нямат ли?!
ven_i,наистина кърменето е приятен начин да отслабнеш,и то без диета Simple Smile.Аз така за 3 месеца свалих 18-те кг.,които бях качила.Заради глупостта ми обаче после спрях да кърмя,сега ще направя всичко възможно това да продължи максимално дълго!
количките на Маг Ингланд наистина са много здрави и маневрени,но и доста тежки,затова още се чудя нашата каква да е.Май ще се пробвам пак като щангистка по стълбите Wink

# 253
  • Мнения: 3 116
Kalli, в Токуда нормалното раждане е 1000 лева (което включва и неонатологичен пакет за бебето) и 1300 лева е секциото (това са цени когато си здравно-осигурен).

Там д-р Лазарова е привърженик на нормалното раждане. Ходя при нея на ЖК и мисля живот и здраве ако имам финансовата възможност да раждам пак при нея. Странна птица е, но пък ми вдъхва пълно доверие  Thinking

Момичета, ФМ при д-р Марков в четвъртък мина ок. Малко се поуплаших защото не му видяхме стомахчето, оказа се че мъника се изакал точно преди прегледа та поседяхме час там докато го напълни пак да му го види доктора. Иначе всичко е ок. Тогава го премериха около 1200 грама, върви малко по-голям. Сложих ви снимки в албумчето да го видите Simple Smile Започнал е да заприличва на сестра си Simple Smile

# 254
  • Мнения: 199
Само да добавя, че около 300-400 лв. ще ви върнат от здравната каса, ако раждате в частна клиника, която работи със ЗК

Това сигурно ли е? И за всички градове ли се отнася?

Общи условия

Активация на акаунт