Малък проблем

  • 3 462
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
E дами, и днес ми е лошо!!!! Shocked Незнам какво ми става, а попринцип ми свърши на 31.01, с тез противозачатъчни, знам ли......... Thinking Кажете дали е възможно нещо да е станало или ........... newsm78

# 31
  • Мнения: X
В момента се самонавиваш. Не го прави, защото на края на месеца един евентуален цикъл може да ти повлияе доста зле.
Вероятността да си бременна е точно толкова голяма, колко и вероятността да не си. Освен ако нямаш някакъв здравословен проблем . Хапчетата за контрацепция ли ги вземаше или по медицински причини? Никой от нас тук неможе да ти кажа, какво се случва в организма ти - това трябва да разбереш. И понеже много искаш да имаш дете , може би ще получиш и много отговори -  "да, сигурно си бременна". Просто не се надъхвай. Не го мисли повече това , мисли си позитивно и си чакай датата за циъл. Чак след това ще стане ясно има ли ти нещо или не.

# 32
  • Мнения: 953
 Pipi66  търпение му е цаката  Wink

Изчакай малко, защото е възможно да си внушаваш различни симптоми на бременност. 3 дни е прекалено рано за такива оплаквания мисля.
Друго важно нещо което искам да ти кажа е че не винаги става от първият път, не се притеснявай и всичко ще бъде наред.

# 33
Ами аз противозачатъчните ги пих само един месец, тъй като имах леко прокървяване покрай овулацията и докито каза, че можело да се получи, но не било нищо сериозно и по тоя повод ми ги изписа, попринцип трябваше да ги пия 3 месеца, ама не искам, а и след като каза, че не така да се каже болестно състояние, реших да не ги пия повече, а да започваме с милото......... Та и аз не искам да се навивам по цял ден си играя някви игрички и се опитвам да не мисля за това, ама то лошото си е лошо, особено сутрин в автобуса, а преди никога не ми ставало така!!! Та намен въпроса ми е възможно ли е да съм имала овулация след хапчетата на 8 ден????  

# 34
  • Мнения: X
Ами аз противозачатъчните ги пих само един месец, тъй като имах леко прокървяване покрай овулацията и докито каза, че можело да се получи, но не било нищо сериозно и по тоя повод ми ги изписа, попринцип трябваше да ги пия 3 месеца, ама не искам, а и след като каза, че не така да се каже болестно състояние, реших да не ги пия повече, а да започваме с милото......... Та и аз не искам да се навивам по цял ден си играя някви игрички и се опитвам да не мисля за това, ама то лошото си е лошо, особено сутрин в автобуса, а преди никога не ми ставало така!!! Та намен въпроса ми е възможно ли е да съм имала овулация след хапчетата на 8 ден????  

Възможно е да си имала овулация по всяко време на месеца. Възможно е и да си имала 2 овулации. Така се получават разнояйчните близнаци. Всичко е възможно. Но знам 2 неща. Първо - от попадането на сперматозоида до истинското оплождане минават между 4 и 7 дни. И другото е, че аз пихпротивозачатъчни 6 месеца и след спирането им до ден днешен ( повече от година откакто ги спрях), имампочти цял месец главоболие и гадене, особено силно около овулацията и преди да ми дойде. Демек почти цял месец си се чувствам като бременна вече 1 година. С много голям процент от жените приемали ОК са се получили сходни "странични" реакции, така че според мен това което описваш е в резултат на контрацептивите а не на бременност. Тоест бременност може и да има, но е твърде рано да я усетиш, а това в момента е провоирано от друго. И пак ти повтарям - спри да се надъхваш. Това че ти е лошо си го казала така все едно......дедазнам....все едно си сигурна че си бременна. Пожелавам ти го, но не си го навивай на пръста. Рано е още. Лошо ти е заради ОК.

# 35
KATI_Z, много ти благодаря за изчерпателния отговор   bouquet Незнаех, че това може да се получи след спирането на хапчетата( мислех си, че само докато ги пия  Embarassed)!!! Мисля да ти послушам съвета и да спра да мисля за това, дори да чета форума, който много ми харесва между другото, за да не се навивам, а то като стане ви обещавам първо вие да научите!!!  Simple Smile Е за сега мисля вече да приключа, пък квото стане........, нали така??? Wink

Общи условия

Активация на акаунт