Скришно

  • 7 062
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 390
Няколко пъти съм крила от себе си, така, че месеци и/или години са минавали, докато намеря скритото. Още помня един буркан с нес кафе, който заврях някъде преди много години. Голямо търсене го търсихме с майка ми и не можахме да го открием. След доста години "излезе".

 


# 46
  • София
  • Мнения: 2 623
Понякога слагам съзнателно някои неща
на такова място, че да мога уж по-лесно
да ги намеря. Когато ги потърся, установявам
обаче, че съм ги скрила и от самата себе си.
И се чудя къде да ги търся. Не може да не ви
е познат този феномен - да скриеш от себе си.

Няма какво да допълня - същата съм Simple Smile
Едно време майка ми така криеше от нас и
все нареждаше " Аз заключвам да не влезе крадец
отвън, а те душманите са ми в къщи "  Party
Забелязала съм, че всички "скрити" неща излизат,
когато най-малко мисля за тях. Започна ли да търся нещо
целенасочено, никога не го намирам Simple Smile

# 47
  • Мнения: 335
Затуряне.
Фройд го е обяснил в лекциите си за грешките - онова с "подтиснатата интенция" във Въведението в психоанализата.  Laughing

Това - ако скриването го правиш несъзнателно.
Ако криеш съзнателно и пак забравяш, е друго.
Но и в двата случая е подходящо онова устройство "ключодържател за академик".
Като забравиш къде са ти ключовете, подсвирваш като на кученце.
Ключодържателят - и той така, обажда се.


ПП "Академик" - човек, който непрекъснато повтаря "А къде ми е...?"

# 48
  • Мнения: 335
Не четох внимателно, може някой да е писал, но някои хора редовно забравят къде паркират колите си (аз - не).
И в такива случаи алармата играе роля на "ключодържател за академици".

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Проблемът е, че ако нацвъкам такива ключодържатели на всички нещица, които затурям някъде... ох, представих си какво се случва като свирна ooooh!

# 50
  • Мнения: 335
Проблемът е, че ако нацвъкам такива ключодържатели на всички нещица, които затурям някъде... ох, представих си какво се случва като свирна ...

Ако подбираш тоналностите, може да се получи естетично.
Симфония.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 867

Търся обаче един бебешки чорап и една бебешка буйка.


За чорапа можеш да провериш между страниците на книгите  Mr. Green

# 52
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, но някои хора редовно забравят къде паркират колите си ".

и в такова нещо бях участник. Аз и баща ми... преди емнайсе г.... Изтръпнах... Бъбреци, бъбрецииииииии  Joy

# 53
  • Мнения: 606
Леле каква темичка.... Дано жена ми напише нещо в нея. Голям смях ще е.  Joy

# 54
  • Мнения: 503
Аз разчитам на творческия хаос. Никога нищо не прибирам, така ми е по-лесно намирането.
Като стана дума за пари, мъжът ми онзи ден откри три банкноти- две хилядарки и една от две хиляди. От 97г. Wink

# 55
  • tardis
  • Мнения: 329
Проблемът е, че ако нацвъкам такива ключодържатели на всички нещица, които затурям някъде... ох, представих си какво се случва като свирна ...

Ако подбираш тоналностите, може да се получи естетично.
Симфония.



 Mr. Green

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 156
След като ме преджобиха ,,мургавелките,, на  пазара и ми взеха служебни пари-явно съм решила да не изпускам от ръка портфейла си. След няколко дни след пазар установявам ,че и новият портфейл го няма и то само докато се кача до 4 етаж.Голяма търсене.Върнах се  и буквално разглобих и излизах колата. Съпруга ми ме наблюдаваше /изрод е меко казано/ от прозореца. След  нещастното ми прибиране ми казва : виж има нещо в хладилника.Оставила съм го  заедно с покупките.А той не ми казал,защото старателно съм чистила возилото и  да не ми прекъсвал ентусиазма. #2gunfire

# 57
  • Мнения: 533
Вече нищо не крия  Naughtyзащото какъвто съм шемет ,целият ми живот ще мине в търсене на някоя вещ. ooooh!

# 58
  • Мнения: 5 622
Aз не, но мъжът ми има тази склонност. На всичкото отгоре, като не си намери нещо, ме пита къде съм го била сложила..Пък аз въобще не знам даже за какво ми говори...  ooooh! Обвинява ме, обвинява, после като го намери казва "А, аз съм го бил сложил еди къде си..."  hahaha

# 59
  • Мнения: 2 149
Винаги помня кое къде съм скрила,имам изключителна зрителна памет.
Помня мястото на всеки един предмет Crazy

Общи условия

Активация на акаунт