Скришно

  • 7 052
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Е, Доня Флор, чорап- чорап. Кой ти го дава?! Като намериш и другия ще стане чифт. Mr. Green

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Към отбора на скрилите пари...
Бях точно на 3 сек. пред тоталната полуда. Ревях, скубах коси, самобичувах се и т.н  Close. НЕ знам и не помня дори как и къде ги намерих. Нали ви казах, пред умопомрачение бях.  Crazy

От тогава не крия нищо. Ако има нещо за скриване, го давам на мъжО. Той уж е по-добре с паметта.

# 32
  • Мнения: 2 152
То на всеки се е случвало май...
Обикновено това "скришно" нещо ми е точно пред очите.Не го забелязвам, щото търся на мноого скришни места, а то накрая се оказва, че съм си мислела,че съм го скрила, пък не съм Crazy Crazy Crazy

# 33
  • Мнения: 2 070
Ако скрия нещо от днес за утре се сещам, затварям очите, връщам се назад в мислите и действията си. Лесно намирам всичко. НО веднъж преди години в Студентски град така си намерих едни 50 лв, които дори бях забравила точно кога съм ги скрила. По-късно се сетих, че са от новогодишни бонуси разни, а аз ги намерих през март-април. Добре ми дойдоха тогава.

# 34
  • Мнения: 3 423
В темата съзирам намеци за загубен акъл.

# 35
  • Мнения: 431
Винаги крия на най-очевидното място, защото никой не търси там.

# 36
  • Мнения: 393
  И аз съм заплес..а даже и да знам къде съм прибрала нещо,в момента,в който ме попитат или се запитам:"Къде е...?"-автоматично блокирам.Аз съм сигурна,че един ден ще умра ,чудейки се къде са клЮчовете ми или документите Tired
 Добрата новина-рядко губя нещо в истинския смисъл,в повечето случаи е добре прибрано CrazyИ за това в новата къща си взех един контейнер с 3 чекмидженца + едно с приплъзване с 3 редчета Mr. GreenХа,сега да видя къде ще ми се крият Laughingвсичко е набутано там,само дето трябва да го  намеря Joy

# 37
  • Мнения: 4 734
 Нещата, които най-често прибирам от самата себеси зная перфектно кои точно са. Заради това ги бутам в едно чекмедже, без никаква подредба. Когато нещо ми притрябва ровя вътре и го намирам на 100 % . Отдавна не ми се е случвало да търся ножицата, която всъщност държа в ръката си  ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 15 467
Понякога слагам съзнателно някои неща
на такова място, че да мога уж по-лесно
да ги намеря. Когато ги потърся, установявам
обаче, че съм ги скрила и от самата себе си.
И се чудя къде да ги търся. Не може да не ви
е познат този феномен - да скриеш от себе си.

Къде търсите в такъв случай? Има ли някакви
трикове, че да запомни човек кое къде е?
Най редовно го правя този номер, слагам уж да се вижда и после не мога и не мога  да го намеря.

# 39
  • Мнения: 4 300
Редовно забравям къде съм прибрала нещо. И то не защото съм се опитала да го скрия.
Скоро търсих един пръстен, който свалих, преди да вляза в родилния дом. Докато го търсех намерих пък пъпчето на малкия, което също бях забравила къде съм сложила. Сега в крайна сметка и пръстена, и пъпчето са с известно местонахождение.
Търся обаче един бебешки чорап и една бебешка буйка.

П.С. Пари никога не губя, не крия и не намирам.

# 40
  • София
  • Мнения: 15 467
И моят мъх, една вечер  почерпен малко повечко скрул едни пари - и на другата сутрин, а къде бяхя??? А аз, едни скандали- каде са парите и тях ли си ги изпил......След 3мес. при пролетното почистване, в най-горния шкаф намирам аз в една тендераедни парички, и будала, казах му Embarassed А той ги беше прежалил вече #2gunfire
Един ден си чистя с прахосмукачката и нещо мокета зад вратата в спалнята ми надигнат, дръпвам го, гледам парии - 600 лева. Не ги взех, защото не съм крила пари и казах на мъжа ми.После умрях от яд ,оказа се, че той изобщо е забравил къде ги е скрил,но не му попречи да си ги прибере.

# 41
  • Мнения: 750
Нещата, които най-често прибирам от самата себеси зная перфектно кои точно са. Заради това ги бутам в едно чекмедже, без никаква подредба. Когато нещо ми притрябва ровя вътре и го намирам на 100 % . Отдавна не ми се е случвало да търся ножицата, която всъщност държа в ръката си  ooooh!
Ти ножица търсиш.....а аз говоря по телефона и обикалям из стаята,преравям джобовете си,чантата,търся по масите....е,няма ми телефона и няма!Мъж ми с поглед ме пита какво търся.С жест му показвам,че си търся телефончето.....а той ме гледа така Shocked Crazy и ми сочи ухото на което съм си залепила телефона и бъбря с брат ми!
Отивам да си пия хапчетата! Joy

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 13:29 от Д.Ж.Е.Й.Н.

# 42
  • Мнения: 293
Кеф е да си намериш кутия цигари, когато нямаш, зверски ти се пуши и те мързи да си купиш.
Само цигари си крия. Но за жалост винаги знам къде. А и когато ти се пуши, паметта работи прекрасно.

# 43
  • Мнения: 25 633
!!!ОБЯВА!!!
Опитен нещотърсач открива всякакви изгубени предмети, пари и бижута срещу процент от стойността.
Ако сте загубили нещо важно и не можете да го намерите, позвънете на тел. 0888000000. Тайната на клиента е гарантирана!

 bowuu

ПП По въпроса - единственият номер е да прибирам тематично нещата в нарочени за целта места. Така, щом търся нещо, преравям единствено някой шкаф, кутия или чекмедже. Което не е гаранция, че няколкочасовото търсене ще ми се размине. Но поне не се паникьосвам, защото знам, че изгубеното със сигурност е там и намирането му е въпрос на време.

# 44
  • Мнения: 385
Аз точно вчера имах такава случка, малкия съм го наказала да не гледа ТВ и скрих дистанционното, леле какво търсене падна снощи. А го прибрах сутринта, да кажеш че е било преди една седмица,а то Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт