Силикона-за и против

  • 3 540
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 603
Пожелавам ти успех  Hug.
Всеки трябва да направи това, което е важно за него.
А на въпроса - не бих си сложила. А и като си представя, че това е свързано с болница, упойка, болка - не, мерси, за себе си, май ще потърся други начини за съхраняване на самочуствието.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 764
Да бих, ако имам възможността. След като спрях да кърмя Дияна бюста ми почти се стопи. МЪж ми все казва, че няма проблем и го харесвал, но мисля, че просто не иска да ме ядосва. Сега през време на бременноста пак е ок, но като знам какво ще стане като спра с кърменето...

# 17
  • Мнения: 1 674
нямам нужда да си слагам имплантанти-имам си гърди

# 18
# 19
  • Мнения: 872
Не бих си сложила,защото имам мат`рял,но бих ги повдигнала малко,защото след кърменето гравитацията си казва думата.Обаче мисля да го направя след като родя още веднъж,живот и здраве.

# 20
  • Мнения: 728
Да, Бих искала да си сложа когато спра да кърмя, но за сега нямам възможност. Гърдите ми и преди не бяха малки но сега не стига че увеличиха 2-3 пъти размера си, отпуснаха се, а едната ми гърда стана по голяма от другата, появиха ми се и стрий по гърдите /повече по едната/ въпреки че се мажех с какво ли не. Неудобно ми е от себе си, а да не говорим колко ми е неудобно от мъжа ми. чуствам се доста кофти и непълноценна сега, а като спра да кърмя и се отпуснат още повее незнам.. Cry

# 21
  • Мнения: 812
да бих, и ще си сложа Peace

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да, ако сметна за необходимо, но за момента се харесвам бюста и не мисля, че има нужда от корекция.

# 23
  • Мнения: 1 029
Не бих си сложила,защото имам мат`рял,но бих ги повдигнала малко,защото след кърменето гравитацията си казва думата.

точно така мисля и аз Peace

# 24
  • Мнения: 514
Мисля че за момента нямам нужда но ако имам още едно дете след това сигурно бих си сложила или поне да ги повдигнат Naughty Naughty Naughty

# 25
  • Мнения: 4 451
Да, бих и ще го направя един ден. Но имам желание за трето детенце и ще поизчакам.

# 26
  • Мнения: 493
Винаги ми е било мечта преди и след ка то родих.Много,много искам силикон,но мъжа ми е категоричен! Naughty

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да бих Peace

# 28
  • Мнения: 2 000
Не, не бих, макар, че имам нужда  Laughing След повече от 2 години общо кърмене на двете деца, направо хич ги няма циците ми. Обаче много ме е страх, а и не съм толкова суетна. А, и най-важното, мъжа ми ме харесва така както съм си, тъй че не виждам причина да се подлагам на това.

# 29
  • Мнения: 645
Гласувах с опциа 1. Да бих. Единственото, което ме спира е страхът от усложнения.

Общи условия

Активация на акаунт