За гладенето на бебешките дрешки

  • 2 358
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
До към 6-я месец гладех дрешките и от вътрешната страна. Вече ги гладя само отвън както нашите Peace.

# 16
  • Мнения: 4 451
Винаги съм ги гладила с цел естетика.  Laughing

# 17
  • Мнения: 118
И каква е разликата между гладене с цел дезинфекция и обичайно гладене? newsm78
Винаги съм гладила дрехите на детето и продължавам да гладя всичко - хавлии, чаршафи, якета (освен ако не са шушякови)!

Веднага отговарям каква е за мен - с цел дезинфекция - глади се абсолютно всичко, включително и чорапките  Simple Smile А нормално гладене - ми да си призная примемерно пижамите не ги гладя  Embarassed

А по принцип и аз гладя с цел естетика   Laughing

# 18
  • Мнения: 11 004
Не гладя с цел дезинфекция, а само измачканите дрехи.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При положение, че гладя всички наши дрехи, не виждам защо да не гладя неговите.

# 20
  • Мнения: 812
аз гладя всичко и до днес

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Все още ги гладя, но сина ми е с проблемна кожа и сигурно ще продължа по-дълго време, а и не бих го облякла с измачкане дрехи  Peace

# 22
  • Мнения: 1 029
никога не съм гладила.Естествено ако са измачкани-да,но никога с цел дезинфекция

# 23
  • Мнения: 325
Не гладя всичко, само наистина измачкани дрехи. Много мразя да мия чинии и да гладя. За първото си купих миялна и сега чакам да измислят автоматична гладачка  Mr. Green

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
С тази цел до към 7-8 месеца,но иначе продължавам да си гладя повечето дрешки.

# 25
  • Мнения: 3 929
Гладех стриктно - отвътре и отвън дрешките му в самото начало, после гладех предимно само отвътре и като стана 5-6+ месечен, престанах с гладенето за дезинфекция и гладех само, ако дрешката е много измачкана и не изглежда естетично, като не е изгладена.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
Все още гладя абсолютно всичко, нямам намерение да спирам скоро.

# 27
  • Мнения: 493
Гладех стриктно - отвътре и отвън дрешките му в самото начало, после гладех предимно само отвътре и като стана 5-6+ месечен, престанах с гладенето за дезинфекция и гладех само, ако дрешката е много измачкана и не изглежда естетично, като не е изгладена.
И аз така!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз престанах...при условия че бебо лапа каквото свари, малко тъпо ми се струва да гладя за дезинфекция Embarassed
И аз смятам вече да спра.Стига толкова. Peace

# 29
  • Мнения: 176
Гладя, за да не са измачкани, иначе изглеждат зле... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт