връзка с бивша

  • 8 906
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 423
Ох, много обичам такива обяснения "от жал за някоя направих......", няма лошо да сеотнасяш любезно, но до едно време, когато отсрещния човек прекрачи прага на търпението и започне да прекалява и да се натрапва му теглиш една майна и се приключва, още повече жена ти е бременна #Cussing out, бившото си е бившо и толкова! Peace Нервирах се Confused

# 91
  • Мнения: 423
Не съм позьор!
Имам добри новини Hug
Май вече спря да ми се обажда. Не ме е търсила от "тогава"!
Нещо да кажат обвиняващите ме в изневяра или в нещо друго?! Blush
 hahaha
Абе хубавецо ти на колко години си? Адски хлапашки ми звучиш някак ooooh!

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 12:47 от schr

# 92
  • Мнения: 750
Ами що не я е.....от добро възпитание! Mr. GreenПа мое и да миряса момичето!
Ама после жена ти ще те навре в к... г...! Joy
Сега сериозно! Thinking
Смени си тел. номер и готово! Sunglasses

# 93
  • Мнения: 1 520
Понякога като нямам работа си говорим но не и давам повод да си мисли каквото и да било. Не мога да я отрежа и да и кажа да не ме търси повече и все се надявам че ще престане сама.

Аз това не го разбирам.
Като не искаш да нараняваш и да се овърташ - казваш ясно, че това трябва да спе.

Какво значи не мога да й кажа да спре. Абе айде не сте на по 15 години.
Трябва да спре. Искаш да престане и толкоз.
Айде цял живот две ясни думи не могат да се кажат.

# 94
На колкото съм на толкова! Сигурно съм поне малко по-голям от тебе! Naughty

Много философствате!
След последния път когато имах време да пиша, тя ми звъня още веднъж, беше за последно! Този път и теглих една и затворих телефона! Мисля, че повече няма да ме потърси!
Много философствате! Но знам, че повечето от Вас са били на нейно място и тогава друго сте мислили?!
Както и да е, това вече е приключена тема!
Хубавеца много си обича жената и е мн щастлив от както я е срещнал!

# 95
Пуснал съм една анкета. Хайде да Ви видя сега! hahaha

# 96
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 709
hubavec, аз исках само да те попитам, колко време ви е била връзката с тази въпросна бивша, някога надявала ли се е на нащо по-сериозно.
Пределно ми е ясно, че ти не изпитваш нищо към нея, и че няма да изневериш на
жена си (поне не сега, със сигурност), но ми е интересна психологията на нейното поведение. Наистина прилича на отчаян човек.

# 97
  • Мнения: 824
...Но знам, че повечето от Вас са били на нейно място и тогава друго сте мислили?!...
Пич,нито една уважаваща себе си жена,не би постъпила по такъв начин!Никога не съм се молила на мъж за вниманието му и никога няма да го направя.Убедена съм,че 99,9 % от жените тук също.

# 98
  • Мнения: 4 965
...
Много философствате! Но знам, че повечето от Вас са били на нейно място и тогава друго сте мислили?!
...

Има тук един израз за недоклащането...

Miss Sixty е права - никоя жена с достойнство няма да си "плюе на сурата" и да се моли на мъж за вниманието му, пък ако ще и най-прекрасният да е.
Недей да обобщаваш така лесно. Не всичко, което хвърчи, се яде.
 Peace

# 99
  • Мнения: 4 965
А в анкетата моят отговор го няма. Убедена съм, че не ми е изневерил (все още). Единственият път, когато щеше да го направи, ми се обади по телефона (аз съм неговата "будна съвест"). Crazy. Аз не съм ревнива, не съм и подозрителна. Имам му доверие, но предполагам, че все някога ще кривне и настрани. Ако е само за едното ... и няма емоционални залитания, а го направи интелигентно (с презерватив и достатъчно дискретно) - хич не ме и интересува. Много е възможно някога и аз да "залитна". Важи абсолютно същото, каквото и за него. Ако е за веднъж и половинката не разбере, не виждам проблем.  Twisted Evil

# 100
  • София
  • Мнения: 161
Единственият път, когато щеше да го направи, ми се обади по телефона (аз съм неговата "будна съвест"). Crazy. А

ей това ме уби направо как така ти се е обадил #Crazy #Crazy #Crazy какво ти каза?

# 101
"Нито една уважаваща себе си жена" ли  #Crazy
знаете ли колко такива дето не се уважават съм срещал bowuu
и вие не обобщавайте Joy
Този мъж ме уби!
Обадил и се
 hahaha

Имахме връзка преди 3-4 години! Връзка от няколко месеца! Доста бурна! Тогава всичко приключи и и всеки тръгна по своя път. Незнам защо се беше сетила за мене?! Явно е търсила утеха някъде, може и на другите си бивши да е досаждала Joy

# 102
  • Мнения: 4 965
 Joy

Бяхме се разделили тогава, а той излязъл вечерта с една бивша - после отишли у тях и тъкмо да си легнат и му проговорила съвестта, та я помолил да си тръгне. Обади се и помоли да си дойде при мен... Повече не сме се разделяли.
Всъщност, мацката също ми се обади след това. Mr. Green

# 103
  • Мнения: 4 965
...знаете ли колко такива дето не се уважават съм срещал bowuu
...

Амиии, тогава въпросът е с какви жени си бил...

# 104
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Моят отговор го няма в анкетата     

Общи условия

Активация на акаунт