връзка с бивша

  • 8 879
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
Хубавецо, моля те,обясни защо като искате да "ловувате",се жените? Няма ли да ви е по-лесно ако сте свободни?
Или в природата ви е да правите жената на Червената шапчица?
така ни идва отвътре! като видиш някоя красива жена и искаш да я имаш, когато я имаш тя вече не ти е интересна и се оглеждаш за друга и така до безкрай! Мъжете се чувстват по висши същества когато гледат отгоре коленичила жена която им прави с....ка! Малко са мъжете които биха си го признали но е така! Не самата свирка ни доставя голямо удоволствие а по скоро гледката! Затова всички мъже обичат да им правят! Трябва дълбоко да познавате психологията на мъжете за да разберете това което Ви казвам! bowuu

Защо ли ми звучиш като Филип от острова на изкушенията. Нали не си забравил как прилючи интрижката Mr. Green

незнам като кой ти звуча но нещата са такива каквито ги казвам! въпроса е че ако не ти е омръзнало и срещнеш ЧОВЕКА, трябва да го усетиш и да спреш, щото иначе нищо добро не те чака в живота, а само самота bowuu

# 121
  • Мнения: 155

.........................срещнеш ЧОВЕКА, трябва да го усетиш и да спреш, щото иначе нищо добро не те чака в живота, а само самота bowuu"....................

Е не само самота... И хубави гледки... Е докато не увяхнеш...

Дано никога не те гледат отгоре заради гледката, защото сигурно много ще ти горчи в устата после!

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 14:40 от galita84

# 122

.........................срещнеш ЧОВЕКА, трябва да го усетиш и да спреш, щото иначе нищо добро не те чака в живота, а само самота bowuu"....................

Е не само самота... И хубави гледки... Е докато не увяхнеш...

Дано никога не те гледат отгоре заради гледката, защото сигурно много ще ти горчи в устата после!

Ами случва се! Мога да ти кажа че повечето от моите приятели и познати които в момента са "Принц на бял кон" преди това са били точно както ти ги описваш! Това обаче не им пречи да имат щастливи семейства и да променят живота си!

# 123
  • Мнения: 155
Май темата плаче за ключ!
Нейният автор съвсем не е в час!

# 124
  • Вече на село
  • Мнения: 569
 smile3516 Вай, вай!!! Убавец, чукай на дърво, ако ти се роди момиче, да не й се падне такъв като тебе. Ми това си е чиста проба цинизъм ooooh!

# 125
smile3516 Вай, вай!!! Убавец, чукай на дърво, ако ти се роди момиче, да не й се падне такъв като тебе. Ми това си е чиста проба цинизъм ooooh!

Ще имам момиче и то съвсем скоро! Ще се опитам така да я възпитам, че тя да си избере, а не да и се падне!:bowuu:

# 126
  • Мнения: 155
Ех, то беше ясно, че си шемет, ама се оказа, че се мислиш за хипер умен и опитем шемет!
Недей моето момче,колкото по-рано излезеш от тази заблуда, толкова по-добре!

Иначе, да живеят Дон Кихот и прашните улици- персонаж, който много често се среща в днешно време.

Хубавец, дано се пребориш с твоите вятърни мелници!

# 127
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Нашият убавец нещо се напери, сигурно със самочувствието, че вече си е решил проблемът. Мисля си, обаче, че сексологът, който скоро беше в "Искрено и лично", е прав като се обърна към жените - да гледат на мъжете си като на непораснали момчета - кофти, но щом мъж го казва, требе да му верваме Thinking

# 128
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Хубавец, ти не разбра ли, че си попаднал във
форума на перфектните?
Не се хаби.

# 129
да заглавието само по себе си ми говори......

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257228.това да не е жена ти  Wink
ще си късметлия ако е тя-аз небих се допитвала,знам какво ще направя...тя сигурно има бивши също,може след време късмета ти да се обърне и ще има добро извинение-няма да прави нищо по-различно от теб,нали?само от съчувствие ей така не съм вчерашна и не падам от небето....съглана съм с момичетата че си в кюпа,защото мъжете са КОС, т.е късно осъзнаващи се същества...щом продължаваш да любезничиш с нахалницата значи ти го искаш и ти е кеф да се развличаш с нея,явно внася тръпка в ежедневието ти и гали егото-просто или се правиш на глупав или ще вкючиш по-късно че сме прави,за сега ти се разминава но щом жена ти е и бременна смятай че ако има поне малко гордост това ще ти е последното наследниче  hahaha
трудно ще се отървеш вече,щом толкова време я 'уважаваш' тая мома ама и това да стане или си признай пред жена ти или пази ревносно тайна ама тайната никога не е вечна а и ме съмнява че тая бивша ако е малко по- куку така ще ти го сложи (с извинение) без да те съжали ама хич само да поиска.после и да се кълнеш във вярност ще ти духнат под опашката или ако не ще е само заради детенцето....аз така ги виждам нещата

# 130
  • Мнения: 4 965
Само да те светна кой е (меко казано) наивен в случая.
Повечето потребители и в този, и в други форуми (особено в ДиС), влизат точно с идеята да се забавляват и да убиват времето по време на работа, без изобщо да им пука дали историята е истинска или измислена.  hahaha
Тук (и на всички други места) в нет-а - човек може да е такъв, какъвто на него му харесва да е...
Благодаря, че ни позабавлява.  hahaha
И когато порастнеш достатъчно - с твоята представа за живота - съм убедена, че няма да ти е толкова смешно. Naughty

# 131
  • Мнения: 824
Нищо не си изпуснал,Убавец!Следил си си темичката много добре,но след поредният ми изтрит пост нямаше смелост вчера да пишеш.И сега си по-смел.И като виждаш,че има жени,които са способни да те направят на сапун излизаш по-най лесния начин от темата.Ако наистина си се забавлявал с тема"пързалка",можеше да измислиш нещо по-интересно,или пък  не можеш???
И ти не забравяй МОЯТА истина за с......е!!!


Модератори,какъв ви е проблемът???

# 132
абе да-важното е че ти поне си вярваш....като децата си скъпи!!!толкова предвидим...ама да ти кажа че познавам един пич кат тебе дето като ти чета постовете се замислям да не би да си същия....та този пичага до преди 5 години твърдеше че земята е полска,даже за да докаже че е прав се свърза с бившата си учителка по география....и после като теб заяви че се е базикал и ни е проверявал....само дето после едни цяло училище го разправяш....що се дървиш незнам...имаш проблем искаш мнение-даваме го!свобода на словото човек,като не чуваш това което очакваш аз ко да направя...а пък като си толкоз оборотен и щастлив и влюбен кви ги дялакаш тука.това ли е по-интересно да си внасяш сам интрига в живота-скучен ли ти е-явно...не се излагай повече ами помисли трезво над проблема си.мен лично ме боли онова дето го нямам че ти си се базикал или че оная ще ти го тури....надявам се да ти е смешно накрая както твардиш
а че те правят на сапун те правят и така са те разпенили ама като IQ-то ти не стига да се усетиш.... Rolling Eyes погледни се отстрани

# 133
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 smile3501

# 134
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хубавецо, мамин, заключвам темата и ти отправям предупреждение.
За всякакви въпроси - прочети правилата на форума.

Хубава вечер ти желая.

Общи условия

Активация на акаунт