връзка с бивша

  • 8 905
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 824
"Нито една уважаваща себе си жена" ли  #Crazy
знаете ли колко такива дето не се уважават съм срещал bowuu
Пич,ти май само с паразитки си се занимавал?Дано поне жената до теб сега,да е себе-уважаваща се.

# 106
  • Мнения: 1 942
Малеееееееееей а ако ви питат дали сте ревниви ще ревнете с пълно гърло "Кой аз ли?" Говорел с бивша = изневяра  Crazy Crazy Ей не сте у ред! Толкова ли сте неуверени, че ако мъжа ви говори с някоя, било то и бивша, и вече ще подпалите килимчето?

Кои са "бившите"? Това са хората с които сте се обичали, имали сте хубави моменти, били сте най-близки на тази земя, споделяли сте и т.н. Ако сте се разделили и все още имате очи да се чувате, значи си дължите добро отношение, ако не друго да се изслушате и да си помогнете. Ако някой прекалява да го вразумите! Единственото, което според мен трябва да се направи е да кажеш на жена си. И в предвид факта, че е бремена и може да е от "неревнивите" ако се чуства кофти от контактите ви просто спри да вдигаш телефона.  Peace

# 107
  • Мнения: 3 500
А анкетата какво ще ти помогне?

# 108
  • Мнения: 514
Бившата звънеше непрекъснато да ни притеснява,дори като бях бременна и след сватбата!!!!Най накрая 2 месеца след като се роди детето престана!Той моя по тактичен и гледаше да не влиза в конфлик с нея !Ама ако бях аз!Щях да я носоля едно хубаво.................. #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 109
Joy

Бяхме се разделили тогава, а той излязъл вечерта с една бивша - после отишли у тях и тъкмо да си легнат и му проговорила съвестта, та я помолил да си тръгне. Обади се и помоли да си дойде при мен... Повече не сме се разделяли.
Всъщност, мацката също ми се обади след това. Mr. Green

Много си наивна!
Такава постановка ти е спретнал че няма накъде повече! Даже и онази ти се обадила после hahaha
А някоя от Вас горе каза че съм познавал само неуважаващи себе си жени. Вижте колко сте доверчиви и лесни за премятане! Главата си залагам че това е било постановка!
За пореден път се убеждавам колко лесно може да излъжеш една жена bowuu

# 110
Анкетата няма да ми помогне за нищо!
Просто исках да видя колко сте искрени, но повечето от Вас май не са?!
Познавам много, много жени и до сега не съм срещал такива дето не се съмняват!
Вместо да се наслаждавате на човека до Вас и да си живеете живота се самоизмъчвате с някакви съмнения "Дали ми изневерява". Естествено че Ви изневеряват мъжете, няма какво да се чудите! Единствения вариант да не Ви изневеряват е да нямат време! Това е заложено в природата на мъжа да бъде ловец!
Може и да има изключения но те са може би 1 на 10000!
А тези дето са сигурни че не им изневеряват сигурно имат най-големи рога, щото мъжете им ги омайват много добре hahaha

# 111
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 hahahaКажи му хубавец и не се старай да го разбираш какво говори..... hahaha Joy Joy JoyХубавецо,да не забравяме ,че богинята на лова е жена...... Wink

# 112
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Хубавецо, моля те,обясни защо като искате да "ловувате",се жените? Няма ли да ви е по-лесно ако сте свободни?
Или в природата ви е да правите жената на Червената шапчица?

# 113
  • Вече на село
  • Мнения: 569

Виж сега, Хубавецо, не си играй с огъня, защото ще поставиш жена си в същото положение - "Явно сега е в труден период и търси ласки и утеха" и тогава ще се наложи тя да търси ласки и утеха, но някъде другаде. Тогава ще те питам как ще се почувстваш. Ако толкова обичаш жена си, сподели с нея, тя ще те разбере и няма да те стряска мисълта, че бившата може да дойде. Не допускай да си четкаш егото за сметка на съпругата си, която твърдиш, че обичаш Naughty

Пък и както си озаглавил темата, значи допускаш връзката, а от нас чакаш само благословия  #2gunfire

# 114
  • Мнения: 4 965
...
Много си наивна!
Такава постановка ти е спретнал че няма накъде повече! Даже и онази ти се обадила после hahaha
А някоя от Вас горе каза че съм познавал само неуважаващи себе си жени. Вижте колко сте доверчиви и лесни за премятане! Главата си залагам че това е било постановка!
За пореден път се убеждавам колко лесно може да излъжеш една жена bowuu

Не. Не съм наивна и не беше постановка.
Нямам намерение да ти се обяснявам в подробности.
 Peace

А и мъжете могат да е ловец, ама дали ще улови дивеча - зависи от самия дивеч.
Всъщност, в една изневяара винаги има (поне 2-ма) - мъжът не изневерява сам или с друг мъж (поне в повечето случаи Wink). Всъщност, жените изневеряват много по=често, но мъжете рядко разбират...

# 115

Виж сега, Хубавецо, не си играй с огъня, защото ще поставиш жена си в същото положение - "Явно сега е в труден период и търси ласки и утеха" и тогава ще се наложи тя да търси ласки и утеха, но някъде другаде. Тогава ще те питам как ще се почувстваш. Ако толкова обичаш жена си, сподели с нея, тя ще те разбере и няма да те стряска мисълта, че бившата може да дойде. Не допускай да си четкаш егото за сметка на съпругата си, която твърдиш, че обичаш Naughty

Пък и както си озаглавил темата, значи допускаш връзката, а от нас чакаш само благословия  #2gunfire
Грешиш! Ако беше прочела цялата тема щеше да разбереш за какво говоря и че всичко вече е приключило, така че няма защо да тревожа жена си!

# 116
  • Мнения: 155
охо...
Имаме си пързалчица...
Ми хубавец какво стана с лафа за единствената и неповторимата жена в лицето на бременната ти съпруга?
Или ще се забиеш в гърдите, че точно ти си от тези изключения за който пишеш? Едва ли не застрашен вид? Joy
Я да вземеш да пораснеш малко, че баща ще ставаш...
И понеже те виждам колко си зелен, ще ти кажа още нещо, ей така за спорта.
Както една жена може да те изплакне, никой друг неможе!

Имай си едно на ум. От това не боли! Wink

# 117
Хубавецо, моля те,обясни защо като искате да "ловувате",се жените? Няма ли да ви е по-лесно ако сте свободни?
Или в природата ви е да правите жената на Червената шапчица?
така ни идва отвътре! като видиш някоя красива жена и искаш да я имаш, когато я имаш тя вече не ти е интересна и се оглеждаш за друга и така до безкрай! Мъжете се чувстват по висши същества когато гледат отгоре коленичила жена която им прави с....ка! Малко са мъжете които биха си го признали но е така! Не самата свирка ни доставя голямо удоволствие а по скоро гледката! Затова всички мъже обичат да им правят! Трябва дълбоко да познавате психологията на мъжете за да разберете това което Ви казвам! bowuu

# 118
охо...
Имаме си пързалчица...
Ми хубавец какво стана с лафа за единствената и неповторимата жена в лицето на бременната ти съпруга?
Или ще се забиеш в гърдите, че точно ти си от тези изключения за който пишеш? Едва ли не застрашен вид? Joy
Я да вземеш да пораснеш малко, че баща ще ставаш...
И понеже те виждам колко си зелен, ще ти кажа още нещо, ей така за спорта.
Както една жена може да те изплакне, никой друг неможе!

Имай си едно на ум. От това не боли! Wink


Всичко е до време! Идва момент когато това омръзва и тогава е най-подходящият момент да срещнеш ЧОВЕКА! При мене се случи именно така! Попаднах на нея в най-подходящия момент и от както я познавам живота ми се развива само в положителна посока! Тя ми е приятелка, любовница, съпруга и въобще всичко за което може да мечтае един мъж!

А колкото до изплакването не си много права! Зависи от жената, зависи и от мъжа когото се опитва да изплакне!

# 119
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Хубавецо, моля те,обясни защо като искате да "ловувате",се жените? Няма ли да ви е по-лесно ако сте свободни?
Или в природата ви е да правите жената на Червената шапчица?
така ни идва отвътре! като видиш някоя красива жена и искаш да я имаш, когато я имаш тя вече не ти е интересна и се оглеждаш за друга и така до безкрай! Мъжете се чувстват по висши същества когато гледат отгоре коленичила жена която им прави с....ка! Малко са мъжете които биха си го признали но е така! Не самата свирка ни доставя голямо удоволствие а по скоро гледката! Затова всички мъже обичат да им правят! Трябва дълбоко да познавате психологията на мъжете за да разберете това което Ви казвам! bowuu

Защо ли ми звучиш като Филип от острова на изкушенията. Нали не си забравил как прилючи интрижката Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт