www.promod.fr- 18

  • 18 500
  • 491
  •   1
Отговори
# 15
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Здравейте,
искам да помоля, ако някой си е поръчвал ризи от този тип http://www.promod.fr/chemisiers/chemisier-mc-ceinture-noir-R3260 … N11O32Z3STA3.html да сподели впечатленията си  Hug
аз, ама я чакам да дойде нямам я в момента

# 16
  • Мнения: 9 095
Здравейте,
искам да помоля, ако някой си е поръчвал ризи от този тип http://www.promod.fr/chemisiers/chemisier-mc-ceinture-noir-R3260 … N11O32Z3STA3.html да сподели впечатленията си  Hug

едното Деси си взе червената, страхотна е Peace

# 17
  • Мнения: 92
Момичета, днес получих ето това сако - страхотно е.

Аз пък си взех панталона, но така и не можах да се добера до сакото. Много ме е яд. Така че, ако някой случайно си го е поръчал и не му става, с радост ще го отърва.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 00:56 от velimira

# 18
  • Мнения: 9 095
тези сака и панталони дето ги обсъждате са много хубави и сега се чудя що не си взех и кафявия костюм, панталона стои супер, както и сакото, по принцип промод са перфектни в саката Peace

имам още една безплатна доставка Blush

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
момичета,продавам кафяв панталон 38 номер на майка ми и се оказа голям,не откривам снимка обаче 12.90 беше с намачканите джобчета отзад,едно момиче преди си беше взело такъв обаче бежав.теди айде ако имаш снимка пусни я.
намерих го обаче черен а моя е кафяв http://www.promod.eu/trousers/straight-leg-trousers-black-R32300 … 01N51P2O32Z1.html

# 20
  • Мнения: 9 095
пусни си кюто да ти пратя снимката да я качиш в албума

# 21
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
пусни си кюто да ти пратя снимката да я качиш в албума
намерих я теди Hug

# 22
  • Мнения: 9 095
е тия прекалиха, имам мейл #Cussing out ако някой си разпознае артикулите в тези Pull en maille effet superpose   1   19.9 ?
Haut paillete irise glam'   1   14.9 ?
Haut fluide col benitier   1   9.9 ?

да знае че няма да дойдат, аз като дойде поръчката ще разбера защото тези заглавия...нищо не ми говорят... #Cussing out и още нямам отговор за мантото, сега пак ще им пращам не ме интеерсува #Cussing out

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, това от коя поръчка е ?!

nameika , каква е материята, т.е  плътна или тънка?!

# 24
  • Мнения: 9 095
Теди, това от коя поръчка е ?!

nameika , каква е материята, т.е  плътна или тънка?!

от 17и е поръчката, теб те няма там Peace

# 25
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Теди, това от коя поръчка е ?!

nameika , каква е материята, т.е  плътна или тънка?!
а бе нито много тънко нито дебело става и за сега с чорапогащник и за пролет без.много добра изработка е и модела е хубав

# 26
  • Мнения: 9 095
не са ми пратили пуловер, който го има в сайта като размер #Cussing out ще ги трепя казвам ви, днес ще иска ли някой да поръчва, че само за един пуловер.. Rolling Eyes

# 27
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
не са ми пратили пуловер, който го има в сайта като размер #Cussing out ще ги трепя казвам ви, днес ще иска ли някой да поръчва, че само за един пуловер.. Rolling Eyes
а пише ли липсващите неща от коя дата са newsm78

# 28
  • Мнения: 9 095
да в поръчката от 17и, затова дадох заглавията на артикулите да си проверите, ако ги има да поръчвам днес

# 29
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
аз имам ли тогава newsm78 това col benitier ме навява на мисълта,че е моята шарена-зелено блузка ей такъв модел където е

Общи условия

Активация на акаунт