Идея за подарък на 16-годишен младеж?

  • 19 901
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 966

 ooooh! ooooh! ooooh! Дали скоро няма да ставам баба  Party Party Party.

# 16
  • Мнения: 5 103
Доста момчета на 16 водят полов живот и Хари Потър надали ще им хареса.
Нали и аз това имах в предвид
Разбрахте.
Малки не помните ли анкетите на "на колко години бяхте, когато правихте секс за първи път"

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
Малки ли........... Naughty?Подкрепям идеята за парфюм Peace

# 18
  • Мнения: 1 100
Доста момчета на 16 водят полов живот и Хари Потър надали ще им хареса.
Нали и аз това имах в предвид


Осъзнавате ли колко нелогично се изказвате??
Вие пък имайте ПРЕДВИД, че със задействането на долната глава, горната не закърнява задължително.
Който чете Хари Потър не прави секс.  Crazy Joy

# 19
  • Мнения: 966
Доста момчета на 16 водят полов живот и Хари Потър надали ще им хареса.
Нали и аз това имах в предвид


Осъзнавате ли колко нелогично се изказвате??
Вие пък имайте ПРЕДВИД, че със задействането на долната глава, горната не закърнява задължително.
Който чете Хари Потър не прави секс.  Crazy Joy

Xaри Потър според мен е за по малки деца. Поне сина ми не го е чел/последния/, а не бих казала че не проявява интерес към книгите Grinning Grinning Grinning.

# 20
  • Мнения: 274
Стига, бе - даже аз прочетох "Хари" с интерес.....И какво, сега да откажа секса ли?!
По темата - марков парфюм, хубав комплект за бръснене със всичките му там принадлежности, колана е супер идея, портмоне от естествена кожа.....И в допълнение тениска с някоя закачлива щампа. Wink

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Колан или парфюм, според мене са добри идеи. Доста момчета на 16 водят полов живот и Хари Потър надали ще им хареса.

Аз водя редовно полов живот, мъжа ми предполагам също:), но въпреки това Хари Потър ни хареса.
За сина ми се надявам че все още четенето на книги му е по-редовно от половия живот:)

Идеята за парфюм или колан също е добра. Стига да уцели аромата и модела. 

# 22
  • Мнения: X
Хубав парфюм - нещо марково, не е задължително да е много скъпо. На тази възраст са доста  суетни и сигурно ще се зарадва.

Идеята за марков парфюм е много добра. Бих добавила, че може да му се подари мобилен телефон, ако случайно няма. Постоянно има разни промоции на телефони с карти.  Peace

# 23
  • Мнения: 14 654
Не познавам нито един свестен тийнейджър, който да не е прочел всички книги за Хари Потър и да не ги е харесал. Аз и мъжът ми на дъртини четем Хари Потър и ни допада, но това сигурно е защото не правим секс. Това беше първата ми идея за подарък, но сигурно вече я е прочел.
Иначе- може струни за кирата, ако свири, или кожи за барабани. Обикновено на тази възраст всеки опитва да свири на нещо. Раница е хубав подарък според мен.

# 24
  • на село
  • Мнения: 1 028
Раница е хубав подарък според мен.

Адидас в момента има намаления и има доста хубави за около 40-50лв.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз мисля, че за един 16-годишен мъж най-добрият подарък би бил 50 лева на ръка и от сърце. Най-много ще се зарадва на това. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 423
Купи му билети за Левски-ЦСКА.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 429
Парфюм на Ферари, ако е фен - има ги по бензиностанциите на Шел. Макар че зависи от младежа - сина на моя приятел (11г.) още играена игрите с Туити и Силвестър и ни изгледа недоумяващо, като го питахме иска ли. А на наши познати (12г) му подарихме такъв и той се възхити, сега си го ползва и от време на време ни благодари без никой да го пита.
 Но и 20-50лв. на ръка е добре - така сам ще си избере. Дано не си купи екстази или нещо подобно..... абе, питайте родителите, повечето са наясно с щенията на отрочетата си))))

# 28
  • Мнения: 88
Много благодаря на всички за идеите!!!  bouquet Купих парфюм и камерка за компютър. Надявам се, че ще остане доволен.

Общи условия

Активация на акаунт