ТОТО!

  • 7 612
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Искам да спечеля, но не играя.

# 16
  • Мнения: 6 029
Не спечелих, не е паднал джакпотът.
Играете ли?
Надявате ли се?Мечтаете ли?

Надявам се и мечтая. Но не играя.

# 17
  • Мнения: 2 891
Пак нищо   Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 307
Млада съм и играя. Надявам се да спечеля поне една петица преди да се гътна.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 492
Не играя, но ми се падна 6-ца от късметите в баницата. Джакпота, явно ме чака да си пусна фиша Whistling

# 20
  • Мнения: 189
Току-що един колега зарази целия офис. И аз пуснах, не се надявам, но все пак шансовете ми се увеличават с пускането на фиша Party

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Печеля най-много, когато не играя!

# 22
  • Мнения: 323
Играя,когато има такива големи печалби,но никога не печеля Mr. Green

# 23
  • Мнения: 335
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра...

     Помня, че даваха топките как се джуркат и май някоя се търкулваше по едно време.  newsm78 Това ли имаш предвид ? Ако не, не се смейте, спомените са ми отпреди 10-15 години.  Crazy
     А сега как е ? ...

Сферата навремето представляваше една кръгла метална "кошница" - точно както изглеждаше сферата за жребия на Световното - с една "манивела" отстрани. С нея се развърташе цялата сфера.
Топките се "разглобяваха" на две полутопчета на винт по средата и в скритото вътрешно сечение пишеше числото. Не знам представяш ли си го добре - много е елементарно.
Никакви измами не са възможни по този начин.

Сега това не е така, защото измамата е възможно и на двата етапа на осъществяването на тиражите.
Първо - от компютърната система за подаване и обработка на фишовете още преди тегленето на тиража са ясни всички пуснати комбинации, т.е. ясни са кои комбинации не са пуснати въобще.
Значи знае се кои числа трябва да се паднат, за да няма нито един, който да спечели шестица.

Вторият етап на измама е възможен с електронната сфера на тегленето - нищо не пречи (освен комисията от няколкото човека там) да се манипулират топчетата (чрез грамаж, размер, намагнитизиране и пр.) така, че няколко тиража да се падат комбинациите, за които се знае, че никой не ги е пускал. Така се натрупва гигантски джакпот. А когато стане достатъчно голям - да се "падне" точната комбинация (пусната в последната секунда от някой, който знае от базата данни коя комбинация не е пусната от никого досега в съответния тираж).

Естествено, че това е само хипотеза за възможните манипулации. За нея трябва добра организация и много къртици в системата. Но не е невъзможно при сегашния модел.
Щом като една бивша шефка на тотото беше заплашила, че "ако не спрат да я тормозят някои заинтересовани лица", ще пусне ръчното теглене на печалбите....

Това наистина си е сериозна закана!

# 24
Понякога играя но не вярвам в тотото.Всичко е нагласено от тях.

# 25
  • Мнения: 515
И аз играя понякога, но се чудя като че ли преди по се чуваше някой да е печелил 6-ца. Вие познавате ли някой който познава или вие познавате да е спечелил 6-ца в близките 4-5 години  newsm78 newsm78. Много ми е чудно... Или късметлийте са само мит ?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890

   Thinking Ти разби всичко детско в мен, трябва да кажа на мъжо да спре да пуска.  Crazy

# 27
  • Мнения: 4 736
 Половинката ми пуска тото. Личното ми мнение е, че има някаква измама и там.

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Пускам понякога, но повече от тройка не съм печелила  Confused Може и да има нещо нередно, само дето трудно меоже да се докаже  Thinking
Мечтая винаги! Поне е безплатно  Whistling
Мъж ми е печелил 4-ка (20 лв.) и 2-ка от тото джокера (8.20 лв.)  Laughing

# 29
  • Мнения: 985
Мнооого рядко пускам тото. Не уцелвам цифрите и това си е.
Не 6 от 49.
Не 5 от 35.
Не 6 от 42,
ами ако ще тотото да е
1 от 2 ,
аз пак няма да позная. Така, че единствената ми печалба е, че не харча парите си за лотария.
Не е малко, все пак. 54 седмици, по един тираж да играя с по един фиш, който нямам идея колко струва, но да е левче поне....Ехеййййй, да викна и аз като бай Пурко. И да се размечтая.

Общи условия

Активация на акаунт