ТОТО!

  • 7 638
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 407
Не спечелих, не е паднал джакпотът.
Играете ли?
Надявате ли се?Мечтаете ли?

# 1
  • Мнения: 389
В съседната тема за любопитни факти можеш да откриеш информацията, че ...

... вероятността да умреш докато подаваш фиша е по-голяма от тази да спечелиш. Laughing  Laughing  Laughing

# 2
  • Мнения: 467
Аа... умря коня отдавна, както се казва.... Пусках по едно време, пусках и после реших, че просто не си струва да се набутвам. Шанса е супер имагинерен. По-добре тез парички, които ще ги дам за фиш да отидат при накой, който има нужда... А печалбата - поне една усмивкаSimple SmileА, тя определено е по-ценна Grinning

Обаче.... може и да се наканя да пусна утре примерно... щото нещо съм в добра серия...а и не съм пускала от може би година...  Laughing

ПС: Помислих, че става дума за група Тото, като прочетох заглавиетоSimple Smile) И тъкмо потърках доволно ръчички, че ще взема да отида този пътSimple Smile))

# 3
  • Мнения: 2 005
Да , точно и аз съм на това мнение , че наистина можеш да се гътнеш докато  подаваш фиша , от колкото да спечелиш  Peace

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

# 5
Не вярвам в тотото,макар че понякога съм пускала.

# 6
  • Мнения: 3 622
Аз не играя, но мъжът ми пуска отвреме на време  Peace

# 7
  • Мнения: 2 401
Ами аз покрай некои други финансови загуби в последно време реших да пусна миналата седмица, ама тц.   Утре ако се сетя може пак да пусна.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 Днес играх за първи път и спечелих Simple SmileНе ми тръпка определено пускането на фишове.Три кокошки изнервихме здраво жената в тотопункта докато се осъзнаем, но поне се посмяхме.

# 9
  • Мнения: 335
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра.

То, ако можеше компютър да гарантира честен жребий, нямаше срещите от Световното да се теглят на ръка.
Едва ли някой си спомня как се теглеха числата от тотото навремето, когато имаше и печалба "5+1"  Laughing
Ако това се въведе отново, статистиката за печалбите ще опровергае веднага теорията на вероятностите и ще обърне съотношението с инфарктите (освен, ако не се броят и инфарктите от радост при тегленето на числата).

# 10
  • Мнения: 375
Преди 2 мин.си проверих фишовете и...тц,нищо няма Thinking

# 11
  • варна
  • Мнения: 1 830
По принцип не играя, ама вчера пуснах и разбира се нищо не спечелих, то и едно число не мога да позная ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 891
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра.

То, ако можеше компютър да гарантира честен жребий, нямаше срещите от Световното да се теглят на ръка.
Едва ли някой си спомня как се теглеха числата от тотото навремето, когато имаше и печалба "5+1"  Laughing
Ако това се въведе отново, статистиката за печалбите ще опровергае веднага теорията на вероятностите и ще обърне съотношението с инфарктите (освен, ако не се броят и инфарктите от радост при тегленето на числата).


     Помня, че даваха топките как се джуркат и май някоя се търкулваше по едно време.  newsm78 Това ли имаш предвид ? Ако не, не се смейте, спомените са ми отпреди 10-15 години.  Crazy
     А сега как е ?  Thinking Признавам си, на вие съм с тотото, никога не съм пускала.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 956
Надявам се, мечтая, но все забравям да пусна фиш Twisted Evil

От един лотариен билет скоро спечеих 1лв. - така и не отидох да си го взема  Rolling Eyes Трябва да играя и тото, току виж пак ми излязал късмета  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 821
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра.

То, ако можеше компютър да гарантира честен жребий, нямаше срещите от Световното да се теглят на ръка.
Едва ли някой си спомня как се теглеха числата от тотото навремето, когато имаше и печалба "5+1"  Laughing
Ако това се въведе отново, статистиката за печалбите ще опровергае веднага теорията на вероятностите и ще обърне съотношението с инфарктите (освен, ако не се броят и инфарктите от радост при тегленето на числата).


     Помня, че даваха топките как се джуркат и май някоя се търкулваше по едно време. 
Ама как Rolling Eyes....не се ли джуркат вече?
Откога не съм гледала излъчването на ТВ.
Я споделете...
Пускам тото от време на време...рядко печеля тройка...Сега с тази истелия 3милионна - назнам Rolling Eyes.
Май неискам да печеля толкова пари по такъв начин.

# 15
  • Мнения: 281
Искам да спечеля, но не играя.

# 16
  • Мнения: 6 029
Не спечелих, не е паднал джакпотът.
Играете ли?
Надявате ли се?Мечтаете ли?

Надявам се и мечтая. Но не играя.

# 17
  • Мнения: 2 891
Пак нищо   Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 307
Млада съм и играя. Надявам се да спечеля поне една петица преди да се гътна.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 492
Не играя, но ми се падна 6-ца от късметите в баницата. Джакпота, явно ме чака да си пусна фиша Whistling

# 20
  • Мнения: 189
Току-що един колега зарази целия офис. И аз пуснах, не се надявам, но все пак шансовете ми се увеличават с пускането на фиша Party

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Печеля най-много, когато не играя!

# 22
  • Мнения: 323
Играя,когато има такива големи печалби,но никога не печеля Mr. Green

# 23
  • Мнения: 335
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра...

     Помня, че даваха топките как се джуркат и май някоя се търкулваше по едно време.  newsm78 Това ли имаш предвид ? Ако не, не се смейте, спомените са ми отпреди 10-15 години.  Crazy
     А сега как е ? ...

Сферата навремето представляваше една кръгла метална "кошница" - точно както изглеждаше сферата за жребия на Световното - с една "манивела" отстрани. С нея се развърташе цялата сфера.
Топките се "разглобяваха" на две полутопчета на винт по средата и в скритото вътрешно сечение пишеше числото. Не знам представяш ли си го добре - много е елементарно.
Никакви измами не са възможни по този начин.

Сега това не е така, защото измамата е възможно и на двата етапа на осъществяването на тиражите.
Първо - от компютърната система за подаване и обработка на фишовете още преди тегленето на тиража са ясни всички пуснати комбинации, т.е. ясни са кои комбинации не са пуснати въобще.
Значи знае се кои числа трябва да се паднат, за да няма нито един, който да спечели шестица.

Вторият етап на измама е възможен с електронната сфера на тегленето - нищо не пречи (освен комисията от няколкото човека там) да се манипулират топчетата (чрез грамаж, размер, намагнитизиране и пр.) така, че няколко тиража да се падат комбинациите, за които се знае, че никой не ги е пускал. Така се натрупва гигантски джакпот. А когато стане достатъчно голям - да се "падне" точната комбинация (пусната в последната секунда от някой, който знае от базата данни коя комбинация не е пусната от никого досега в съответния тираж).

Естествено, че това е само хипотеза за възможните манипулации. За нея трябва добра организация и много къртици в системата. Но не е невъзможно при сегашния модел.
Щом като една бивша шефка на тотото беше заплашила, че "ако не спрат да я тормозят някои заинтересовани лица", ще пусне ръчното теглене на печалбите....

Това наистина си е сериозна закана!

# 24
Понякога играя но не вярвам в тотото.Всичко е нагласено от тях.

# 25
  • Мнения: 515
И аз играя понякога, но се чудя като че ли преди по се чуваше някой да е печелил 6-ца. Вие познавате ли някой който познава или вие познавате да е спечелил 6-ца в близките 4-5 години  newsm78 newsm78. Много ми е чудно... Или късметлийте са само мит ?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 891

   Thinking Ти разби всичко детско в мен, трябва да кажа на мъжо да спре да пуска.  Crazy

# 27
  • Мнения: 4 754
 Половинката ми пуска тото. Личното ми мнение е, че има някаква измама и там.

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Пускам понякога, но повече от тройка не съм печелила  Confused Може и да има нещо нередно, само дето трудно меоже да се докаже  Thinking
Мечтая винаги! Поне е безплатно  Whistling
Мъж ми е печелил 4-ка (20 лв.) и 2-ка от тото джокера (8.20 лв.)  Laughing

# 29
  • Мнения: 985
Мнооого рядко пускам тото. Не уцелвам цифрите и това си е.
Не 6 от 49.
Не 5 от 35.
Не 6 от 42,
ами ако ще тотото да е
1 от 2 ,
аз пак няма да позная. Така, че единствената ми печалба е, че не харча парите си за лотария.
Не е малко, все пак. 54 седмици, по един тираж да играя с по един фиш, който нямам идея колко струва, но да е левче поне....Ехеййййй, да викна и аз като бай Пурко. И да се размечтая.

# 30
  • Мнения: 169
Мечтая мечтая.. но само с това ще си остана май Simple Smile сега ще ида да пъсна и фишче, че да има и за какво да се надявам Wink

# 31
  • Мнения: 753
Съгласна съм Холограма...играя,.... но стигнах до неговото мнение (няма как с този компютър, така е - определено се знаят всички пуснати комбинации предварително и излиза точно тази която не е)

# 32
  • Мнения: 7 122
И с 43 числа да играя, пак ще изтеглят другите шест.
Не познават и това е.  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 18
 Знам, че ще си остана с мечтата за печалба, но преди малко си пуснах и аз едно фишче. Все пак знае ли човек кога ще му излезе късмета.

# 34
  • Мнения: 335
Днес е петък.
Иска ли някой да предположи числата за неделя (в случай, че няма да ги пуска, естественоLaughing

В неделя ще видим има ли познали.

Моите са:
6, 11, 13, 17, 33, 41


# 35
  • Мнения: 985
Холограма, аз предлагам моите 6, които ЗАДЪЛЖИТЕЛНО няма да се паднат- така, че на вас ще остане да избирате от останалите. И така- 6,14,28,33,45,9

# 36
  • Мнения: 1 877
Ох,пускам и се надявам,ама ....както казва мъжо:"Трябва бая да сме закъсали,че да се надяваме да спечелим....!"

# 37
  • Мнения: 2 229
Пускала съм отдавна, когато струваше 60 ст май. Сега било 2.45. #Crazy Е, няма да пускам пък! Crossing Arms

# 38
Ама който си пуска цял живот едни и същи числа да не е посмял да ги смени ,щото точно те ще се паднат когато не трябва.

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Комар с компютъра .... забрави  Mr. Green

Естествено, че няма никакъв шанс, откакто ни принудиха да играем с компютъра...

     Помня, че даваха топките как се джуркат и май някоя се търкулваше по едно време.  newsm78 Това ли имаш предвид ? Ако не, не се смейте, спомените са ми отпреди 10-15 години.  Crazy
     А сега как е ? ...

Сферата навремето представляваше една кръгла метална "кошница" - точно както изглеждаше сферата за жребия на Световното - с една "манивела" отстрани. С нея се развърташе цялата сфера.
Топките се "разглобяваха" на две полутопчета на винт по средата и в скритото вътрешно сечение пишеше числото. Не знам представяш ли си го добре - много е елементарно.
Никакви измами не са възможни по този начин.

Сега това не е така, защото измамата е възможно и на двата етапа на осъществяването на тиражите.
Първо - от компютърната система за подаване и обработка на фишовете още преди тегленето на тиража са ясни всички пуснати комбинации, т.е. ясни са кои комбинации не са пуснати въобще.
Значи знае се кои числа трябва да се паднат, за да няма нито един, който да спечели шестица.

Вторият етап на измама е възможен с електронната сфера на тегленето - нищо не пречи (освен комисията от няколкото човека там) да се манипулират топчетата (чрез грамаж, размер, намагнитизиране и пр.) така, че няколко тиража да се падат комбинациите, за които се знае, че никой не ги е пускал. Така се натрупва гигантски джакпот. А когато стане достатъчно голям - да се "падне" точната комбинация (пусната в последната секунда от някой, който знае от базата данни коя комбинация не е пусната от никого досега в съответния тираж).

Естествено, че това е само хипотеза за възможните манипулации. За нея трябва добра организация и много къртици в системата. Но не е невъзможно при сегашния модел.
Щом като една бивша шефка на тотото беше заплашила, че "ако не спрат да я тормозят някои заинтересовани лица", ще пусне ръчното теглене на печалбите....

Това наистина си е сериозна закана!


Уфф! Сериозна не, ами сериозна Wink
Сега всичко е ясно още в събота, след като тотаджийките си хвърлят дискетите в централата Simple Smile
Навремето бях върла тотоманиачка. По принцип играя системи и много рядко не се записвам с тройка, че и четворка ....
Откакто сложиха компютрите и вдигнаха залозите, печалбите са все по-малки и по-малки и тържествено се отказвах да се набутвам.
Не разбирам защо не вдигнат процента на масовите печалби? Примерно за тройка да има поне 5 лв. печалба, да има за какво да се вържеш поне.
На 5/35 е по-малк залога, а печалбата за тройка пак е левче. Де е на Киро кирията?

# 40
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
вчера пуснах но уви,сега пак след 2 ,3 години.Но пък си мечтая как ще си похарча парите когато ми се падне.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 472
Понякога.
Харесва ми усещането. С всеки фиш си купувам малко надежда, помечтавам си до тегленето.
И ... най-голямата ми печалба досега беше 3-ка (лев и нещо)   Confused

# 42
  • Мнения: 200
ние пък спечелихме 4ка ама 6/49 и тя е 25лв  Tired
Още 2 цифрички и щяхме да сме милионери  Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз си мечтая, ама фиш не съм пускала  Laughing Ще взема да пусна утре  newsm78

Aquariel, много сте хубави на аватара  Hug  Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 4 884
Пускала съм тото фиш само няколко пъти. Не мисля, че някога ще спечеля и затова не го правя, ама винаги се ядосвам, че джакпота не се е паднал на мен. Имаше един виц, написан за мен по тоя случай... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 45
  • Мнения: 2 407
Утре и аз пак ще пусна!

# 46
  • Мнения: 644
Предварително ви благодаря! Hug

# 47
  • Мнения: 3 569
Спешно ли ти е ?   Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 470
Ще черпиш ли?! Wink

# 49
  • Мнения: 3 447
http://www.toto.bg/
Тук, но още не са нанесли резултатите от последния тираж.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 493
49,41,26,12,22,37
13,12,42,47,34,20
32,44,3,13,26,19

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Процентче smile3508

# 52
  • София
  • Мнения: 12 554
Хайде който го е взел джакпотеца сега да опъва софрите!

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=219308

# 53
  • София
  • Мнения: 1 891
   smile3506 newsm53

# 54
  • Мнения: 3 459
Еййй, най-накрая да го ударят, че българина са поболя с тва тото. Ся поне може и да не ходят толкоз редовно да си дават парите за тоя, дет духа  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 407
не съм аз Mr. Green

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И аз не успях да го ударя. Mr. Green

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
И аз не успях, но не съм се и опитвала  Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
рабзрахте ли, че има спечелил целия джакпот? било с фиш комбинация от 2.60
Ако е някой от форума, да почерпи  Laughing

# 59
  • Мнения: 335
Джакпотът от 3.5 млн. падна с фиш от 2.40
27 януари 2008 / News.dir.bg
Джакпотът в трето теглене на играта 6 от 49 на Тото 2 на стойност 3 537 758 лева падна в днешния 8-и тираж на спортния тотализатор.

http://dnes.dir.bg/2008/01/27/news2592777.html

Само един от участниците в тиража е уцелил шестте числа в трето теглене на играта 6 от 49 и ще прибере печалбата от 3 537 758 лева, предаде БГНЕС. Печелившият фиш е съвсем обикновен от 2,40 лева, без да са разигравани някакви комбинации или системи. Това е една от най-големите суми, които са изплащани от БСТ.
Печелившата комбинация от числа в трето теглене е: 32, 44, 3, 13, 26, 19.


ПП Моите бяха: 6, 11, 13, 17, 33, 41
А на LidiS: 6,14,28,33,45,9

Едно на нула за мен, LidiS  Laughing

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 21:44 от Холограма

# 60
  • Мнения: 2 401
Да му .. ... изпуснах тото пункта днес и глей. тц тц тц.. Sick

# 61
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Сега казаха,че джакпота вече е спечелен #Crazy

# 62
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Как пък всички големи джакпоти ги печелят с един фиш от 2.40  Mr. Green Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 005
Аз искам да спечеля от другите тегления 300 - 400 хиляди! Joy

# 64
  • Мнения: 2 005
http://www.toto.bg/
Тук, но още не са нанесли резултатите от последния тираж.
Нанесоха ги! Аз исках от другите тегления да спечеля джакпота, ама не стана тоз път! честито на човека дето спечели големия джакпот! Дано да остане "с всичкия си" за да си харчи паричките! Joy

# 65
  • Мнения: 467
И аз:-) Точно си говорехме с приятели преди малко, че до 500 000 ще ми дойдат добре. Виж тез многоцифрия и подобни дето сега ги гръмнаха щяха да ми нарушат душевния конфорт Laughing Е, обявиха ме за луда, което не ме впечатли особено.

# 66
  • Мнения: 6 029
Ми мъж ми пусна тото в събота. Ама два фиша. А трябвало един.  Crossing Arms Ми няма пък да играя повече Crossing Arms

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
Как пък всички големи джакпоти ги печелят с един фиш от 2.40  Mr. Green Mr. Green

и аз това се питам  newsm78

на печелившия - честито!

имам един въпрос - как разбраха, че въпросният печеливш е пуснал само един фиш?

# 68
  • Мнения: 335
имам един въпрос - как разбраха, че въпросният печеливш е пуснал само един фиш?

Имам един отговор - може да си е пуснал и пълно комбиниране на 10-20 числа с отделни фишове.
Трябва да сметна колко точно комбинации ще му излязат като цена поне с милион по-малко от джакпота.  Laughing



# 69
  • Мнения: 335
За 2 млн. лв. човек може да си пусне толкова фишове, колкото избиратели не се явиха на последните избори.
Но ще трябва да ги попълва година и половина поне.
Ако сметките ми са верни, понеже ги правя на ум.  Laughing

# 70
  • Мнения: 985
Печелившата комбинация от числа в трето теглене е: 32, 44, 3, 13, 26, 19.
ПП Моите бяха: 6, 11, 13, 17, 33, 41
А на LidiS: 6,14,28,33,45,9
Едно на нула за мен, LidiS  Laughing

Ето, че джакпота паднал, а аз пак съм на печалба с 1 левче. Не пуснах фиш, но и като гледам- нямало е особен смисъл.
Холограма- честито. Цяло число познато. Респектира ме.

Общи условия

Активация на акаунт