AVON само за представители - КАМПАНИЯ 02 -Тема 23

  • 26 649
  • 544
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 891
Ха изненада. В сайта на "дати за поръчка и доставка" нали има Нов кампаниен календар от кампания 08 /2007 г. до кампания 16/2007 г., отворих за зона 027 и ми излиза КАМПАНИЕН КАЛЕНДАР 2008. Погледнете! Simple Smile Simple Smile Simple Smile


  Да, и точно там пише, че до 28-ми сутринта може.  newsm78

# 76
  • Мнения: 994
Ха изненада. В сайта на "дати за поръчка и доставка" нали има Нов кампаниен календар от кампания 08 /2007 г. до кампания 16/2007 г., отворих за зона 027 и ми излиза КАМПАНИЕН КАЛЕНДАР 2008. Погледнете! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ох ами в този кампаниен календар съвсем са ми странни датите  Shocked Май ще си поръчам повечко неща за мен и ще пускам експресна,че с тези дати изобщо не ми се занимава  #Crazy

# 77
  • Мнения: 157
здравейте,

на мен във фактурата ми пише кои са ми датите
така че погледнете си старата фактура  Naughty  Grinning

например аз съм 028, мейлплан Е и датите са ми
30.01 до 10ч. - дост. 01.02
08.02 до 10ч. - дост. 12.02

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 03:46 от Miles

# 78
  • София
  • Мнения: 4 051
здравейте,

на мен във фактурата ми пише кои са ми датите
така че погледнете си старата фактура  Naughty  Grinning

например аз съм 028, мейлплан Е и датите са ми
30.01 до 10ч. - дост. 01.02
08.02 до 10ч. - дост. 12.02
Да и на мен ми ги пише, но там крайния срок за поръчка ми е 28.01 до 10ч- дост. 30.01.08, а в сайта излиза, че е трябвало да я пусна на 25.01  #Cussing out Сега и ма мен ще ми се наложи да събирам или за експресна или да чакам втора поръчка Crossing Arms (снощи направо побеснях) За протокола 029 зона съм план С.

# 79
  • Мнения: 1 259
A на мен ми пише 29,а ми пратиха мейл , че на 30-ти ще пристигне....много оплетена работа!

# 80
  • Мнения: 3 835

 Това значи ли, че съм пропуснала датата ?  Tired
 Моля, може ли някой да погледне конкретно за 27 зона и да ми каже мога ли все още да пусна за 1-ва поръчка, или не ?  Praynig

Това не знам как може да стане. Освен когато вече си на втора стъпка отдолу пише кога ще си получиш поръчката.
На експресните не пише дата за получаване.

Момичета, знаете ли какво ми хрумна - щом всяка 5-та поръчка печели, нека някоя мама която е спечелила спирала, да ни каже последните две цифри на номера на фактурата си!
Така ще знаем кои са печеливши!
Малко неясно като че го обясних!
Напр. за фактури, завършващи на ...7 и ...6 не са печеливши. Явно и ...1 и ...2  не са.  Sad

# 81
  • Мнения: 160
Понеже някой беше питал за дермабразиото, аз вместо запис да кажа:

Майка ми си го поръча още от панорамата на к01. До сега мисля, че към 4-5 пъти го е ползвала и поне на мен ми сподели, че е много доволна. Каза, че е различно от обикновения пилинг.. Абе доволна е, кожата и сияела, а и наистина леко по загладена изглежда, доколкото може да се каже за 4-5 пъти ползване, но явно е добро Simple Smile Peace

# 82
  • Мнения: 3 356
И аз не съм от 5-те,получили спирала.Обикновено намазвам от всички такива промоции,ама този път не.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 891
Да и на мен ми ги пише, но там крайния срок за поръчка ми е 28.01 до 10ч- дост. 30.01.08, а в сайта излиза, че е трябвало да я пусна на 25.01  #Cussing out Сега и ма мен ще ми се наложи да събирам или за експресна или да чакам втора поръчка Crossing Arms (снощи направо побеснях) За протокола 029 зона съм план С.

  Да бе, защо има такова разминаване... #Cussing out
  Мимеиме Simple Smile, ако сме изпуснали влака, може да се комбинираме за експресна, какво ще кажеш ?   Party

# 84
  • Мнения: 3 835
И аз не съм от 5-те,получили спирала.Обикновено намазвам от всички такива промоции,ама този път не.

На кое число ти завършва номерът на фактурата?

# 85
  • Мнения: 2 180
И аз не съм от 5-те,получили спирала.Обикновено намазвам от всички такива промоции,ама този път не.

На кое число ти завършва номерът на фактурата?
Мисля, че това не е меродавно. Все пак при фактурирането си има диапазон от номера по зони, брой фактуриращи или на друг принцип. Така не става при всички случаи.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 112
а каква беше тази писалка гел зелен чай

# 87
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
а каква беше тази писалка гел зелен чай
Май се водеше подхранваща гел писалка за нокти!  Simple Smile

# 88
  • Варна
  • Мнения: 112
а каква беше тази писалка гел зелен чай
Май се водеше подхранваща гел писалка за нокти!  Simple Smile

Благодаря!

# 89
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Току що и аз си пуснах поръчката, сега ще чакам да видя имам ли спирала или нямам Mr. Green.
Направи ми впечатление, че липсват светофарите newsm78

Общи условия

Активация на акаунт