Първокласници /14/

  • 28 458
  • 341
  •   1
Отговори
# 90
  • Карлово
  • Мнения: 4 686
Сиско честито ново училище и нова госпожа.
Сигурна съм, че ще я очаровате.

# 91
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Сменихме училището  Hug

Успех, спокойствие и късмет в новото училище  Simple Smile!

А кое е то, ако не е тайна  Laughing?

# 92
  • Мнения: 1 225
В 125 -то го преместихме при г-жа Рангелова. Първите ни впечатления са много добри.  Peace Дано не сме сгрешили  Praynig, но едва ли.
Благодаря ви за подкрепата, момичета и за добрите пожелания.  Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 1 078
sisko2 , надявам се, че ще сте добре в новото училище  Hug
А старат госпожа реагира ли някакси на преместването? някакво обаждане или нещо друго? Знаела ли е въобще, че ще се местите?

# 94
  • Мнения: 1 225
Не - не сме говорили с нея. Днес просто си взехме документа, който беше нужен, за да го запишат в новото училище.
Нямам желание да се срещаме - утре дори ще ходи майка ми - да върне учебниците и да вземе някакви вещи на детето останали там.
Днес само коментирах с помощник директорката, че не сме доволни от госпожата.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 078
Може би би било добре да се каже на госпожата, че единствено тя е причината за вашето преместване, че убива ентусиазъма и самочувствието на детето. Може и да се замисли поне.

# 96
  • Мнения: 494
Сменихме училището  Hug
  Успех и спокойствие на новото място желая!  bouquet

# 97
  • Мнения: 804
Сиско, дано в новото училище е по - добре за всички ви. Hug
Пропуснала съм проблемите ви първия срок,можеш ли да ми кажеш в резюме какво е ставало?

# 98
  • Мнения: 1 225
veshti4ka, въпросната госпожа е пред пенсия, това и е последен випуск. Говорихме с нея веднага след като му писа 4-ка в бележника. Имаше реплика от рода, че като не ни харесва има и други училища. На нея никой не и бил казвал, за 30 години, как да преподава, само мъжът ми се осмелил да и говори така и била много обидена. Тя казва, че е строга и взискателна, но според мен е подтискаща и властна. Методите и изискванията са и като преди 20-30 години когато аз съм била в първи клас. Гуменки, бели чорапи и бяла тениска, зелени подвързии от картон на учебниците и т.н. Опитахме и спазихме всичко, но детето се промени - стана избухливо, сприхаво и започна да се обижда удряйки се по главата, че е тъп. Ставаше всяка сутрин с рев и нежелание да ходи на училище.
Още вчера, след два часа в новото училище, ми сподели, че като сгрешил една задачата, госпожата не му се скарала, а казала - "няма нищо".
Дано сме постъпили правилно. Костваше ми доста безсънни нощи. Но все пак решихме да си застанем зад детето, да се вслушаме в него и да го подкрепим.  Hug

Медовинка, ще ти пиша на лични , да не занимавам всички отново с нашите неволи  Hug

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 08:21 от sisko2

# 99
  • София
  • Мнения: 1 078
О-о, сигурна съм, че сте постъпили правилно. Много добре те разбирам и подкрепям. Та дъщеря ми не искаше да ходи на детската само заради това, че "бускожата" (госпожата Laughing) не й се усмихвала. И тя с голямо желание се учи и се старае и е много чувствителна, не бих понесла някаква закоравяла тетка да ми подтиска детето! Така че напред с гордо вдигнати глави!  Peace

# 100
  • Мнения: 297
ох, чак сега виждам че имало нова тема Embarassed
Sisko2, късмет на детенце в новото училище!
Записвам се само и ще чета...

# 101
  • София
  • Мнения: 191
Сиско, влизам само, за да ти стисна ръката за смяната на училището! Късмет в новото - сигурна съм, че това е правилното решение!
(Вече не съм Мадам Мим; не пиша много, че съм все на работа, но чета редовно)
 Моето първолаче е с хрема, дано да не станат по-сериозни нещата...
Хубав ден на всички!

# 102
  • Варна
  • Мнения: 2 378
На Васко пожелавам много щастливи, спокойни и усмихнати дни в новото училище, отзивчива и лъчезарна учителка и много нови приятелства в класа!!! На родителите му - спокойствие и с гордост да се радват на новите постижения на детето си, защото съм сигурна, че всичко направено е за добро!!! Hug

# 103
  • Мнения: 688
Днес госпожата ни шашна, обажда ми се моята щерка и вика можеш ли да ме вземеш сега  Shocked
След някакво бръщолевене и след като нищо не разбрах, поисках да говоря с госпожата и разбрах, че някой се е обадил за бомба в училището  #Crazy
Подозира се както винаги някой ученик решил да попропусне някое контролно. То дано е такава причината, но аз не зная не може ли да се прекратят такива хулигански прояви ... сега интернет трафика искат да ни следят, а не могат телефонни обаждания до училищата да проследят и да се опазят от хакери измислените им сайтове за записвания (както стана вчера със записа в детските градини)  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Вдигнаха на крак всички родители ...

# 104
  • Мнения: 189
Тюх затриха ми се няколко съобщения.
tsveta_pile , съжалявам за притесненията ти, приеми разходката си до училище от някоя весела страна. При всички фоерверки които летяха напоследък, по добре да се вземе насериозно един несериозен сигнал, отколкото някоя майка после да плаче.

Сиско, пожелавам ви много приятни изживявания в училище от тук нататък. Hug

Общи условия

Активация на акаунт