Първокласници /14/

  • 28 448
  • 341
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 320
ЕлиТ как го направи зелен?

# 76
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 212
Със спрей за коса, който се мие. Трябваше, а и така пишеше, да е жълт. От магазин за парти-аксесоари е. Отстрани е със спрей за коса, но от козметика, който също трябваше да е жълт. Действахме на принципа проба-грешка Laughing

# 77
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
Elit няма ли гласуване с СМС-и да го подкрепим.
Страхотен е.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЕлиТ, много е фешън!  Peace Чакаме резултати! Hug

# 79
  • Мнения: 1 568
Боже,откога не съм писала тук ooooh!

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Боже,откога не съм писала тук ooooh!

Ами пиши де! Hug

# 81
  • Мнения: 82
Радо няма проблем с подобни задачи. Аз също съм го питала като Кrisal и отговора беше същия Simple Smile

Иначе вчера имаха конкурс за прическа, в няколко категории, за цялото училище. Радо отиде нагласен така Crazy каза, че на комисията и било трудно да го причисли към някоя от категориите. Но беше много щастлив и ентусиазиран. Разултата ще е известен в понеделник.

Готино! Hug И моят син е фен на прически! Ах, тези мооомчета......какво ли има още да преживеем! За Свети Валентин сме поръчали за едно момиченце от класа поротмоненце със сърчице от Орифлейм!!!!Питах го дали е влюбен и той ми отговори "Да и то лудо"!!!Паднах от смях, не се бях смяла толкова от сърце отдавна.... Joy

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Ще имате ли родителски срещи сега, края на срока или не? При нас нищо не са казали още, а чух, че в някои училища ще има...

# 83
  • Мнения: 1 320
Ще имате ли родителски срещи сега, края на срока или не? При нас нищо не са казали още, а чух, че в някои училища ще има...
нямаме родителски срещи нито при малкия , нито при мен / за големите 12 клас/

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Нямаме родителска среща.

# 85
  • Мнения: 804
  Лелеее, откога не съм писала при вас...
Зациклила съм на други теми и само в тях чета и пиша. Embarassed
Молим за изФинение.  Rolling Eyes

  Гледам за родителска говорите.Ние няма да имаме засега,макар че на големия ми син (5-ти клас) споменаха дата 5-ти (вторник) за родителска.

  Искам да ви питам нещо.Мамите,които са от "Надежда" в София къде водят децата си на занималня?Частни ли посещават, платените занимални към училищното настоятелство ли?
Отговорете ми, защото аз имам голям проблем с това.
Първия срок,след като ни прецакаха да запишем детето в платената занималня, се падна при класната си.Т.е. тя му води сутрин часовете,а следобед - занималнята.
  Но сега от втория срок тази група се разпада поради големия брой отказали се деца.
  А другата група (също платена) е с 25 деца и учителката ми каза,че ако директорката разреши моя син да се прехвърли в нейната група ще го вземе,но няма да има възможност изобщо да следи какво прави.Все едно каквото си напише сам,това ще е.
  Изобщо не съм очарована от тази перспектива,защото все пак някакъв контрол трябва да има.
  И ми писна да се държат с мен,като че ли аз съм им задължена, а те на мен и детето ми - не.

# 86
  • Мнения: 2 441
Аз съм на родителска среща утре вечер, при това и на двамата. Добре, че са в едно училище и има половин час между двете срещи, за да не трябва да се клонирам.  Rolling EyesОсновно ще са за униформите, дори може би ще ги получим, защото от втория срок вече трябваше да са с тях.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За униформите - и нашите трябваше да са с униформи за първа година, единствените в училището. Ноооо, все още нищо няма, т. е. нито са предложили, нито сме плащали нещо, само пуснаха анкета далида са официални или ежедневни, частични или цели... Нещо такова.

# 88
  • Мнения: 2 441
Цялото училище трябва да е с униформи от утре.
Хубава работа, ама българска - по Коледа ни събраха парите от днес за вчера /нали се сещате два комплекта униформи как се плащат на 20 декември/, ама като трябва да се ушият навреме няма никой. Ако утре вечер ни ги дадат и очакват от вторник децата да са с тях просто няма да стане.

# 89
  • Мнения: 1 225
Сменихме училището  Hug

Общи условия

Активация на акаунт