Какъв вариант НОКИА - слайд или с капаче?

  • 11 141
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
 Тук нали говорим за Нокиа?

# 16
  • Мнения: 2 199
моят е слайд и го ползвам от 1 година  Tired
за кви луфтове става въпрос  Tired
толкова е лек и елегантен
Слайдовете изобщо нямат прижини а са на магнитен принцип.Повярвай ми телефона съм го изстървала около 20 пъти и не се е откачил.Няма и да се откачи.Все пак става въпрос за Нокиа  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 322
Ползвам Нокиа 8600 luna, засега нямам забележки.

# 18
  • Мнения: 410
Слайд е много по-добър вариант за Нокия, капаците не са им силната страна.Имала съм повечето модели Нокия от среден клас на горе излизали на пазара от 2001 до сега.В момента единия ми телефон е N95, идеален е.Падал е милион пъти, в момента е със счупен дисплей след като го запратих в ъгъла на стаята и пак си е ок, слайда си е на същото положение както си беше.Луфт имат точно, за да не се разбиват.
Ако искаш капаче се ориентирай към Самсунг или Моторола.Самсунг слайд обаче е както Нокия с капак.
Много ти благодаря!
Всъщност още не съм ходила по магазини, исках предварителна инф-я, тъкмо защото много хора се оплакват от "луфта" на слайд-моделите - при това на новозакупена Нокиа! Бях гледала демо-видео в някакъв сайт за хендита, в което даваха страничен изглед на слайд и специално обърнаха вн-е на този луфт, притискайки телефона -> това ме наведе на мисълта, че вероятно луфтът е нещо като default option.
На какъв принцип се осъществява плъзгането им и какъв вероятен дефект би могъл да даде слайд-моделът в това отношение? Пак благодаря!!

# 19
  • София
  • Мнения: 302
до колкото знам при слайд моделите най лошото което може да им се случи хлабината да се разшири и да тропа, не може да прекъсне както при капачетата. Имах с капак и замина лентовия кабел (нормално), сега съм със слайд на нокия 6288 и съм доволна.

# 20
  • Мнения: 410
А наченките за този дефект могат ли да се различат в самото начало при покупката? Да речем, има ли допустима хлабавина в мм? Това разхлабване може ли да се избегне - напр. да не се плъзга при вс.разговор?

# 21
  • София
  • Мнения: 302
когато го взех моя - аз го хванах в затворено положение и го друснах, и той не изтропа и не се отвори, не мръдна, но реално като го видиш все едно е с хлабина ...може би след известно време ще се разтропа.Отиди в някой магазин и ги питай тия нали за това са там Simple Smile...  Като говоря не го отварям или рядко го правя. само като пиша нещо тогава...

# 22
  • Мнения: 779
 еи този много ми харесва http://www.gsm.bg/reviews/single/?ID=1055 в 4ерно

# 23
  • софия
  • Мнения: 757
Моят  е 7373 и съм много доволна. Засега няма проблем и съм мн.доволна от телефончето си  Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 259
Имам някакъв модел на Нокиа с капак, не му знам модела щото е намерен, но ми е неудобно да го отварям, когато съм с една заета ръка. Не го препъръчвам, неудобно е.

# 25
  • Мнения: 410
Моя приятелка си е купила отваряема Нокиа (модел от края на 2007-а), но капачето се отваря единствено чрез бутонче. Последното сдало багажа на 3-та седмица. Така се стигнало до преждевременен ремонт.

"Благодаря" ще кажа аз на такъв модел, па ако ще и Нокиа да е.

# 26
  • София
  • Мнения: 504
Честно казано,не ти препоръчвам нито едно от двете.При слайдовете,проблема е в линейния кабел,а при тези с капаче-в капака,естествено.Имам Нокиа 7390 и доскоро всичко си беше ок,но отскоро дава засечки точно от капака-като се натисне мястото където са съединени двете части,отчита,че се отваря и почва да писка,отврат Crossing ArmsАз лично препоръчвам обикновен телефон,без глезотии като капаци или слайдове Peace

Ji,един съвет от мен-не купувай тази Нокиа,майка ми я има вече от 3 месеца,червена,и сребристите части се оказаха фолио( Shocked) върху бяла пластмаса,което се обели за две седмици,което не се покрива от гаранцията.Сега го мажа с безцветен лак,поне да не се бели повече.Не смятам,че за тези пари е нормално покритието отгоре да е фолио. ooooh!

# 27
  • Мнения: X
Определено бих препоръчала слайд на Нокиа. Телефоните с капачета са малко демоде вече.  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 789
Слайд- стил и рационалност!
С капече, тип мида- не ме кефят и т'ва си е
Имала съм и мида- Моторола, но за кратко
Вече от 2 години съм на слайдери- това е моят тип телефон Peace

# 29
с две ръце за нокиа 5300, само дето незнам с какво да му зачистя гумата, понеже е гумиран и се захабява и незнам, ако няой знае да ми каже, благодаря предварително  newsm47

Общи условия

Активация на акаунт