Коликите бори вече Януарското човече!

  • 14 607
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 274
Честито на Ангелче1.Да е жив и здрав малкия Георги.Да радва и слуша мама и тати.А на щастливата мама пожелавам бързо възстановяване. smile3525 smile3525 smile3525

# 241
  • Мнения: 1 215
¬естито и от мен на Ангелче! Много да я радва малкият мъж и да е много кротичък!
Момичета я ми кажете, нормално ли е моята грация да е на две седмици и да будува по 3- 4 часа на ден или нощ (зависи от късмета ми)? Аз що имам спомени, че Емма си спеше блажено до втория- третия месец? Какви са тия толкова ранни включвания? Ами тя сега ако ми будува така какво ще стане след месец- два newsm78 newsm78
И вярно, какво ядете за да не дразните детето. Аз колкото и да се чудя все към шоколада посягам Mr. Green Mr. Green

# 242
  • Мнения: 6 274
Да ви се похваля , момичета newsm44 : днес си купихме матраци . Пустия "Магнифлекс" , дето нашия тати беше пощурял по него , и с кокос за малкото човече .  newsm44  Разходих се най-накрая до "Пигис Хаус" , оттам взехме малкото матраче , а също и една въртяща се играчка newsm07 за легълцето на мънечкото . Магазина ми хареса и не ми се видя кой-знае колко скъп . Но съм много доволна и от разходката и от покупките !!! smile3521

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 18:27 от Djulichka

# 243
  • София
  • Мнения: 56
Честито на завърналите се мами. Успех на Ести и Ханна и на всиччки които още малко им остава!

Тара- Аз съм още от началото почти на АМ- Купих ХИП 1 . Бебка го харесва засега- акаме много ,при всяка смяна на памперса, но колики си имаме непрекъснато. Лекарката каза да не сменям млякото засега.


Мисуми  - И моята бебка е неспокойна като се изкъпи , а и май през повечето време. Поне два  цикъла пропуска в спането и се кокори и присвива. Лошото е че дори като спи  пъшка и плаче и се опъва. Не знам кога това дете спи по 20 часа. Според мен и 10 не се събират. С какво си занимаване бебчетата като не спят? Имам чувство ,че понякога не я боли коремчето но и е скучно да не прави нищо и плаче. newsm78 newsm78

Момичета ,вечер като ядат бебчетата сменяте ли им памперса. Аз го сменям преди всяко хранене и когато усеня че се е наакала. майка ми твърди ,чи било по-добре вечер да не и го сменям за да не се азсънва. Има ли нещо такова newsm78 #Crazy

# 244
  • Мнения: 6
Майчета,опитвам се да накарам малката да суче и искам да ви питам как разбирате дали е поела достатъчно кърма или е останала гладна newsm78

# 245
  • София
  • Мнения: 3 688
Джуличка можеш ли да ни покажеш каква играчка за над легло сте си купили?
Нали и аз сега съм на такава вълна
Светльо имаше един пластмасов жираф,който аз много мразех и хич не съжалих когато го счупи:)

# 246
  • София
  • Мнения: 56
Момичета някой знае ли как мога да си поръчам от тези капки инфакол ,от България.

# 247
  • Мнения: 6 274
Джуличка можеш ли да ни покажеш каква играчка за над легло сте си купили?
Нали и аз сега съм на такава вълна
Светльо имаше един пластмасов жираф,който аз много мразех и хич не съжалих когато го счупи:)
С удоволствие , но нещо не мога да кача снимката . Тя не ,че е много качествена, ама апаратчето ни се спомина скоропостижно .Ако успея да я кача , ще свиркам. Whistling

# 248
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте и от нас
Нещо малко ми се натовари режима и немога да стигна до вас, изобщо незнам дали ще успея да прочета назад темите, но ще се постарая сега да ви следя.
Добре сме и ние си имаме колики, пием Еспумизан и уж ни помага. Каката яко напада  бебето. Иска само да го пипа, целува взима и т.н.
Общо взето лудница, добре че ходи на ясла и дано да е така и занапред , дано не боледува:)
Искам да честитя на всички мами които са се сдобили с така чаканите рожби!! Да са ви живи и здрави!
Имам и един въпрос, болничния който е след този 45 дневния от къде го издават? Нещо не си спомням от миналия път???

Като кача снимки ще ви покажа и Сашко:)

# 249
  • Мнения: 6 274
Здравейте и от нас
Нещо малко ми се натовари режима и немога да стигна до вас, изобщо незнам дали ще успея да прочета назад темите, но ще се постарая сега да ви следя.
Добре сме и ние си имаме колики, пием Еспумизан и уж ни помага. Каката яко напада  бебето. Иска само да го пипа, целува взима и т.н.
Общо взето лудница, добре че ходи на ясла и дано да е така и занапред , дано не боледува:)
Искам да честитя на всички мами които са се сдобили с така чаканите рожби!! Да са ви живи и здрави!
Имам и един въпрос, болничния който е след този 45 дневния от къде го издават? Нещо не си спомням от миналия път???

Като кача снимки ще ви покажа и Сашко:)
Ако питаш за този , който е 45 дни преди термин , следващия ти го издават от болницата , след като родиш .

# 250
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета някой знае ли как мога да си поръчам от тези капки инфакол ,от България.

и аз се опитвам да се сдобия с такива капки,но засега неуспешно:(

# 251
  • Мнения: 256
Момичета, капките действат индивидуално на всяко дете. И аз си бях внушила, че Инфакол ще направят чудеса за малкия Гого, но уви - при нас не помагат. Имам три вида капки за колики и на трите активната съставка е същата като на Инфакол, което автоматично означава, че не мога да ги давам повече от 3 пъти на ден.
В тази връзка да попитам каква е активната съставка на Саб Симплекс капките? Днес ще ходя до аптеката да търся нещо различно, затова питам. Мерси предварително.

# 252
  • Мнения: 6 274
Валя , активната му съставка е Симетикон.
Слънчоглед , писах ти на лични .

# 253
  • Мнения: 206
за Инфакола - аз си поръчах едно кашонче - 15 бр. през Интернет. Влизате в google и пишете инфакол на латиница и излизат чужди сайтове за поръчки и платих с кредитна карта. Аз редовно си пазарувам така. Ако на някой му е спешно може да ми пише на лични, все пак имам цяло кашонче Peace

# 254
  • Мнения: 206
за състава на Саб Симплекс е същия като на Инфакола, но концентрацията е по-силна и дозировката е различна

Общи условия

Активация на акаунт