На бебчетата вече им е тясно, че ще ги гушнем скоро става ясно!(МАРТ 2008)

  • 12 405
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  newsm44 E колко много се радвам, че кръстихте темата така  newsm51

# 31
  • Мнения: 1
Ех Славундер, да си жива и здрава и все така да ни зареждаш с положителни емоции! Hug

# 32
  • Мнения: 3 621
 newsm03 и аз да кажа задравейте в новата тема , мноого е свежа и пролетна newsm03
Зори престоя в Белгия ти се отразява изключително добре , пожелавам ти все така да е

За количката аз смятам да слагам една малка пелена и тогава бебчето. Виждала съм че продават ени такива сладурски мнооого цветни пелени

# 33
  • Sf
  • Мнения: 978
SRN, заглавието е чудесно!  smile3501

# 34
Простете за невежеството, но какви са тези вестителки?

Благодаря ти Льо Пингвинче Simple Smile

# 35
  • Мнения: 69
ето ме, тук съм, просто нещо съм се размазала от мързел ... свалям си филми и по цял ден гледам Crazy Почти не помръдвам, затова пък днес се осмелих да се кача на велоергометъра и гледайки поредния филм, повъртях 20мин. на най-ниската степен, дори не се задъхах, малко раздвижване ... трябваше повече, но ме домързя. И трябваше да си карам от време на време още от преди месеци, но ме беше шубе, а то-нищо.

Да кажа нещо и аз пак за размерите на бебетата, поредното доказателство колко са неточни цифрите, които ни казват ... и моите все се разминават. и аз като вас навестявам февруарките и се наслаждавам на бебевалежа Grinning Направи ми впечатление вчерашния пост на Сенди
Днес отиваме с мъжо на поредния преглед аз мисля преди време ви бях споделила, че плацентата ми беше 3 степен още в началото на 8 месец, сега се беше калцирала малко и водите бяха доста понамалели, но мисля, че доктора не се притесни особено от този факт и ми предложи в понеделник да предизвикаме раждане с таблетка понеже бебо бил напълно зрял и  3150 кг. а можело и по голям да е Flutter

и после в хубавите новини, а и в списъка
Имаме си бебе N10, скъпата ни уплашена Сенди днес е родила прекрасен син 3520, 50см!
на мен ми се струва като голяяяяяямо разминаване newsm78
хайде да не се стряскаме вече от тия заблуждаващи мерки bouquet

# 36
  • Мнения: 83
Ох завиждам им на февруарските мами ,да са им живи и здрави мъниците!
Аз днес съм болна от нова болест,където седна заспивам,едвам виждам копчетата на клавиатурата.Боже умирам за сън........какво е станало с мен....Подпирам се на едната си ръка и пак заспивам,немога да си държа очите отворени

# 37
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Дианче, пожелавам ти бързо да оздравяваш. Хапвай мед и лимони. Чесън също е добро решение.
Славундер, много ме развесели с вица Laughing Hug Относно треньора по волейбол, ако нямате претенции за София ще уредим нещата.  Wink
Зори, както винаги темата е прекрасна. По принцип за оформлението няма значение колко картинки се слагат, а колко са дълги линковете до тях. Не може да се пусне съобщение по-дълго от  еди си колко символа.
Ането, разбирам, че при Лекова си била? Абе на мен тази жена изобщо не ми казва размери, като ходя при нея. Само вика "екстра е" и толкова. Освен това нейния ехограф мери по-малко.

# 38
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дея, Ането, благодаря ти за инфото   bouquet
Влязох и аз при февруарките и - шок  Shocked - на беб.снимка в началото на темичката все едно някой е снимал сина ми спящ! Ама едно към едно!
Ще се опитам да намеря снимка където спи, да видите поразяващата прилика  Peace

# 39
  • Мнения: 575
Diana, ами явно трябва да я питаш, тя сама не си казва.
Сестрата ми написа на един лист размерите, тя Лекова гледа и диктува. Обикновено не ми го дават тоя лист, ама тоя път ми го дадоха. Пише BPD, HC, AC, Fl и някакви др. работи.

# 40
  • Мнения: 12
Пролетната фея нашето креватче си е с 2 матрака- малък и голям и са си включени в цената.     Мами на мен доки всеки път ми казва,че плацентата ми е с много ехонегативни участъци а аз нито пуша нито нищо и мъжа ми пуши на балкона направо се шашкам вече някой има ли подобен проблем?

# 41
  • София
  • Мнения: 3 123
нашата кошарка е купена с нещо като матраче,но то не е достатъчно,защото е много тънко и с дъски.Отделно си купихме и друг матрак.

 За вестителките - това са сладурките,дето са дали телефоните си и всяка може да им се обади като роди,за да могат те да ни кажат добрата вест. Hug

# 42
  • Мнения: 3 621
Момичета сега четох в темата на априлките че малката принцеса която се роди толкова рано вече диша самичка и е захранена  Hug Hug Hug колко хубава новина.
Дали са и много хубаво име Дарина, нека продължава все така и скоро да си е в къщи при мама и татко
И при февруарките всеки ден си имат нови бебчета .... наближава и нашето време  newsm44 newsm44 newsm44

# 43
  • Мнения: 52
Привет и от мен

Да се оплача и аз,днес бяхме на преглед,чаках го с нетарпение като всички,отиваме- ехографа се повредил,направо ми скапа настроението Cry.Пак ще чакам,но поне само някой-друг ден.

ЗА ПРИПОЗНАВАНЕТО.Аз вчера разбрах,че нещо се е услойнила процедурата и днес питах доки,той каза че след раждането се взима документ от нотариус,заверен и с него се узаконява,иначе таткото би трябвало да се записва оше в болницата,не ми каза да се взима нещо от общината (поне аз така разбрах,но нали ми беше вече мнооого криво заради ехографа може и да съм объркала нещо).Утре ще питам едни познати които минаха процедурата тази седмица,дано ми стане по-ясно. newsm78 newsm78 newsm78

# 44
  • Sf
  • Мнения: 978
Момичета, хелп!
аз харесах една сгъваема кошарка за спане на беба и искам утре да отида да я взема. Само дето забравих да попитам, за тях дава ли се някаква гаранция или не? Че има доста пластмасови части по нея..  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт