Оле мамо, стой на щрек, че АПРИЛското човече смели крачки прави вече!

  • 14 320
  • 295
  •   1
Отговори
# 105
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Style -понеже знам че жиевееш наблизо и да те попитам къде си я записала на кухня???Аз мойта хубавица я записах в яслата до 93то у-ще ,но ни казаха след като стане на 10м. да ходя да провера какво става  Thinking

Теди от днес има купони за кухня от там. Още не съм се обадила да проверя какво е яла

# 106
  • Мнения: 91
Ох, ама съм много отнесена! Пропуснах да поздравя и Боян! Миличък, зло да те забрави и много да те слушкат мама, тати и бати  Wink!

ДейзиГ  - Ма, голяма жега е в тоя Джъбмо? Мъжът ми предложи следващият път да сме по бански  Laughing  Иначе Бела е голям фен на магазина ви. Толкова шарен и голям  и с всичките тези играчки - добре, че все още не може сама да пълни количката  Twisted Evil.
lina6.3Hug
Поли - Мисля, че е нормално да е по-отпусната, но все пак, ако те притеснява, звънни на педиатъра ви.

# 107
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА БЕБОЦИТЕ И СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ НА БОБКО НА SVE_DIM!!!

Томи е на кърма, проблемите са забравени до следващия цикъл.Аз съм на АМ, сутрин си го слагам в мюслито и овесените ядки. В кутията са два пакета, така че някоя варненска мама ако дава Милупа-Аптамил2, мога да й го дам /запечатания пакет/.

Среща-каквото решите, за мен няма проблем да взема от по-скъпите стаи, та дори и апартамент, ако се окажат недостатъчни за всички по-евтините.

# 108
  • Мнения: 872
Здравейте и от нас   love001
Честито на месечинките   bouquet
ДейзиГ, ваш ли е магазина? Ми хайде направете и един в Плевен,де , ще бъдем редовни клиенти  Simple Smile
Цитат на: Ламята (фон)Спаска link=topic=261050.msg6320473#msg6320473

[color=red
Предлагам ви да запишем Рая като първото проходило Априлче![/color] невероятна е! браво, Бенита!

Peace  Пък ние ще се борим за приза на-късно покарало зъбче   Mr. Green
 Два пъти заварвам Мира,че спи по корем,което ми е много странно,защото тя не обича да лежи по корем,освен когато не ми прави упражнения за луди - слагам я седнала,тя се хвърля напред и пльосва по очи и  ме подканя да я вдигна и после пак  същото Crazy

# 109
  • Мнения: 78
Здравейте!

Честито на месечинковците!!!    bouquet

Да се оплача - Филип не ще да спи. Нито следобед, нито нощно време. За обедната дрямка, дето я взимаше преди, да не говорим. smile3511 Бузите му едни червени. Постоянно се смее, бърбори, катери се по каквото свари, изобщо не иска да легне  ooooh! Това от зъбите ли е пак? Ще ни умори  Tired

Преди малко ми се обади баща му, че взел кухнята... обаче не разбрал какво било. Да съм питала бабата. Тия мъже  Crazy

# 110
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Мелодия, много добре изглежда новото предложение! Hug Сега остава да потърсим и малко отзиви за него.
Да обясня на Елку-Елена и другите в този бизнес : Значи аз въобще не съм от хората , които отиват с нагласата да търсят кусури , но пък винаги се интересувам за отзиви от хора , които са  посетили мястото към което съм се запътила! Естествено , че не могат всички да са доволни , ама от толкова мнения да има само 3-4 положителни и то написани съвсен конспектирано, все си мисля , че има нещо гнило. Иначе аз съвсем не съм от най-претенциозните туристи , но има няколко неща на , които задължително държа: Да е чиста стая, наличие на топла вода и отопление /според моето виждане, а не това на собствениците/ денонощно и едно нормално обслужване в ресторанта. Испанският теракот, балдахините, картините,чисто новите мебели и т.н. по време на една почивка въобще не ме интересуват. Имам си ги вкъщи целогодишно /е без балдахина де  Wink/ което според мен е по-важно отколкото да ги притежавам за два дена.
А , че ще стане купон съм на 100% убедена!!!
Аз още не съм гласувала още обмислям. newsm78 Нашият батко става на 8 год на 6 юни , а това ще е деня на евентуалното тръгване , ако се реши първата дата. Това ми е едно от притесненията, как ще го приеме той ако му кажем , както предложи нашият татко да му го празнуваме на априлската среща. Ама той вече е голям и има свое виждане за това с кой и къде да си празнува дългоочакваният от него ден. Абе , всъщност какво ви занимавам това са си мои проблеми , ама ми напира да споделя с някой. Heart Eyes
В тоя ред на мисли кои от вас с по-големи дечица /от 5 нагоре/ мислите да идвате. Защото за Сашко рожден ден в бебешко обкръжение ще бъде пълно разочарование.

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 13:12 от MAPTA

# 111
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Мелодия, много добре изглежда новото предложение! Hug Сега остава да потърсим и малко отзиви за него.
Да обясня на Елку-Елена и другите в този бизнес : Значи аз въобще не съм от хората , които отиват с нагласата да търсят кусури , но пък винаги се интересувам за отзиви от хора , които са  посетили мястото към което съм се запътила! Естествено , че не могат всички да са доволни , ама от толкова мнения да има само 3-4 положителни и то написани съвсен конспектирано, все си мисля , че има нещо гнило. Иначе аз съвсем не съм от най-претенциозните туристи , но има няколко неща на , които задължително държа: Да е чиста стая, наличие на топла вода и отопление /според моето виждане, а не това на собствениците/ денонощно и едно нормално обслужване в ресторанта. Испанският теракот, балдахините, картините,чисто новите мебели и т.н. по време на една почивка въобще не ме интересуват. Имам си ги вкъщи целогодишно /е без балдахина де  Wink/ което според мен е по-важно отколкото да ги притежавам за два дена.


Нещата, които си изброила се разбират от само себе си и за мен. Само за ресторанта не съм съгласна. По мое наблюдение рядко ресторантите в хотелите са добри. Като пример мога да дам 5 звезден хотел край Варна, където в две поредни вечери поръчаната една и съща салата съдържаше различни съставки.  #Crazy

Както виждате аз лично се въздържам да предлагам хотели, тъй като информацията ми е от трета, пета ръка, пък и леко поостаряла, заради бебегледането  Mr. Green За това нека да се дават предложения за места, които сте посещавали и имате добри впечатления. А не тоя казал, оня казал....

Марта надявам се не го приемаш като обида  Hug

# 112
  • Мнения: 228
МАРТА, ние ще сме с бати Васко, който сега е на 8 год.и 4 мес.(роден е на 12.09.1999г.). Ако Ларсен доведе бати Петьо, а Пепена - бати Генчо, ще стане голям купон! Май нямаме големи каки в априлския отбор newsm78

Благодаря Ви за пожеланията от името на месечинко Боян; аз пак бях забравила, ама че съм майка #Crazy !
Честит празник и на набора Александър!


Боян ме изумява! За два - три дни научи толкова много нови "номера", колкото не е усвоил за месеци назад. Детето прояде (УРААААА), пропълзя, подскача, пристъпва, хванат за ръчички; прави "Браво", "Чао", колко голям ще стане, .... постоянно бърбори; ха-ха, тази нощ бълнува на сън "Ба-ба, ба-ба" и се смееше, спейки. Голяма веселба! На мама девет - месечното момченце!

# 113
  • Мнения: 1 925
За цените на хотелите - забелязах, че на повечето хотели са написали, че това са цени до 31-ви май, т.е. за сега няма как точно да се ориентираме в цените, защото юни месец си започва сезона на почивките и цените се сменят. На мен лично много ми хареса хотел Априлци и за сега съм за него с две ръце, но ще изчакам още 2-3 дена и ще гласувам тогава...  Thinking Общо взето ми е е все едно, юни месец така или иначе ще е топло, така че отоплението не е от кой знае каква важност, само топла вода да има и да е чисто.
За резервациите - кой се е заел с тази част на нещата, т.е. кой ще е главен организатор ? Защото и друго си мисля, като юе се ходи в сезона на отпуските, на дали ще е има на разположение цял хотел и ще трябва арил да се резервира, ако може  newsm78
MAPTA, взимайте Сашо ще му направим супер купон
  Hug

# 114
  • Мнения: 221
МАРТА, ние ще сме с бати Васко, който сега е на 8 год.и 4 мес.(роден е на 12.09.1999г.). Ако Ларсен доведе бати Петьо, а Пепена - бати Генчо, ще стане голям купон! Май нямаме големи каки в априлския отбор newsm78


Нашият батко също е рожденик на 12 юни и затова още в началото казах,че по-вероятно е да не дойдем на срещата.Ако бяха поне две-три годинки по-малки и непретенциозни ,можеше да им спретнем  едно купонче по априлски  на рождениците,ноооооооо.....сега вече се съобразяваме с техните желания.
Честито на порасналите Боби и Алекс!Много целувки от Кики за двамата младежи. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
tinitita,за неспането - и ние сме така.Вече втори ден не спи както преди-нито през деня,нито през нощта.Дано да е от зъбчето,което вчера вече се показа .Имаме си трето зъбче.

Добре дошли на новите майчета! welcome Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 17:45 от larsen

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Здравейте и от нас!

Не съм влизала три -четири дена, а сега попрочетох малко по диагонал, но просто не мога да смогна с работата и децата.
МАРТА, ние ще сме с бати Васко, който сега е на 8 год.и 4 мес.(роден е на 12.09.1999г.). Ако Ларсен доведе бати Петьо, а Пепена - бати Генчо, ще стане голям купон! Май нямаме големи каки в априлския отбор newsm78
Има и и не толкова големи, но все пак "ставащи" ....... Laughing Ние ще дойдем с нашата кака, която другата седмица става на 6 години. Тъкмо като за вашите батковци Joy
Да ви се оплача -  Алекс от седмица спря да бърбори, преди това - мама, баба, ей.... и разни такива. А сега нищо - само едно Ъм, за всяко нещо Ъм. При някои от вас случвало ли се е?
От два дни е супер кисел и предполагам че след седмица това ще доведе до ново зъбче

# 116
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Слънце извинявам се, но не зависи от нас. Очакваме да ни пуснат тока, защото в момента още сме на генератор и се надяваме да се оправи жегата.
di_p сигурно ще има и при вас такъв магазин. До края на тази година се очаква отварянето на още един магазин в София и може би другата година трети в София, после Бургас и Пловдив

# 117
  • Попово
  • Мнения: 687
МАРТА, ние ще сме с бати Васко, който сега е на 8 год.и 4 мес.(роден е на 12.09.1999г.). Ако Ларсен доведе бати Петьо, а Пепена - бати Генчо, ще стане голям купон! Май нямаме големи каки в априлския отбор newsm78
аааа бай Генчо ще е първа пушка Simple Smile там сме всичките, че и аз барабар Пенка с мъжете  Joy Joy

# 118
  • София
  • Мнения: 2 410
Предлагам ви да запишем Рая като първото проходило Априлче! невероятна е! браво, Бенита!
Май Петърко на Мелодия беше по-напред.  Peace И една друга мама писа преди това, но после така и не писа повече май... Rolling Eyes

dari stz, Калина също е на етапи. Замени 'па-па'-то с 'ма-ма' и 'ам-ам'. Не че се оплаквам, особено за 'ма-'ма' Mr. Green
Същото се случи и с гасенето на лампата. Преди умираше да го прави, а сега само по изключение. Като й кажа да я загаси, почва да се върти и да сочи всичко наред, но не и ключа за лампата. Според мен като усвоят нещо и им омръзва след много повторения. Rolling Eyes Не съвсем де. Дистанционното и мобилнияt са винаги на мода. Joy

# 119
  • Мнения: 1 984
Благодаря за милите пожелания за малкия! newsm51
Sve_, малчовците се развиват почти идентично до момента - Александър прави точно тези неща, които си изброила. Странна работа  Wink

Общи условия

Активация на акаунт