Варненска лИбовна - 34

  • 14 177
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
абе снимала съм едни брошурки,от Ла Лече Лига,от тук от там, не знам дали ги има,не съм проверявала Thinking
ей де ги на:
http://andonova.multiply.com/photos/album/3

 Peace супер са

Почти същите неща ги има и в библиотеката, а първата табличка ще е много полезна за който и се довери  Hug

Аз бебото като го захранвах в общи линии се водих по последните 2 таблички които си качила ( има ги в библиотеката ), като захранвах на горната възрастова граница за всеки вид храна, даже някой неща като бобови, цитруси отложих за след годинка, а праскови и ягоди хич не съм давала, като им доди сезона тогаз

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 16:29 от KaliMa

# 31
  • Мнения: 2 960
ЗДРАСТИ И ОТ МЕН.ЗА КЪРМЕНЕТО АКЪЛ НЕ МОГА ДА ДАМ.НИЕ ОТ РОДИЛНИЯ ДОМ МЕ НА АМ Embarassed ПРОСТО ТАКА СЕ СЛУЧИ ПРИ НАС.
НО ВИКТОР ВЕЧЕ СИ ХАПВА КАКВО ЛИ НЕ.
ДНЕС НАПРАВИХМЕ ЕДНА РАЗХОДКА ...АМА МНОГО ДУХА,ЩЕ ОТВЕЕ ГЛАВИТЕ НИ ПО ПЪТЯ.ВЗЕХМЕ ХРАНА ОТ КУХНЯТА ,МАЛКО НА БАРЧЕ И ТАКА. Hug ОТ НАС

# 32
  • Варна
  • Мнения: 893
новобранки кърмачки - важното е да не се шашкаш и да бързаш да буташ биберона в устата. може и от колики да плаче и от какво ли не Wink ако има нещо питайте тука с каквото можем ще помогнем ако трябва и на място ще дойдем, ще черпите едно кафе,ние пък ще ви дадем акъл Mr. Green

# 33
  • Варна
  • Мнения: 965
ani_sunnygirl, в кауфланд има пюренца Bebevita. Вики много ги харесва. Вече сме големи за тях, но пак от време на време си хапва за разнообразие. Hug

# 34
  • Мнения: 1 554
новобранки кърмачки - важното е да не се шашкаш и да бързаш да буташ биберона в устата. може и от колики да плаче и от какво ли не Wink ако има нещо питайте тука с каквото можем ще помогнем ако трябва и на място ще дойдем, ще черпите едно кафе,ние пък ще ви дадем акъл Mr. Green

и аз ще помагам,и ние се кърмим Peace

# 35
  • Мнения: 367
Благодаря на всички за подкрепата,Верджи на теб спешъл за материалите.И аз чета тук и на други места.Тази вечер се цедя и какво да видя-слаба работа,аз се чудя защо реве малката.Един ден има другия няма,таз кърма или ще идва или не,не можем да нагласим яденето Rolling EyesДотегнах май с мойте постове Rolling Eyes

# 36
Здрасти.Давай по-често да суче.На мен така трудно ми слезе,но с много упоритост вече 8месеца се кърмим и нито веднъж не съм давала АМ.В началото беше доста трудно,болезнено и уморително.Нещата се оправиха към 10 ден

# 37
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Vania_84 количеството изцедена кърма не е показател за това дали имаш или не, аз така и не можах да изцедя повече от 10 мл но бебо никога не е бил гладен и досега ( 1г и 3м) се кърмим, бебка е малка още и кърмата ти не се е регулирала, давай и по често да суче, пий лактогонни чайове, много течности и най-важното спокойствие, не се притеснявай и нещата ще си дойдат на мястото  Hug

# 38
  • Мнения: 381
аз само да се запиша  Blush

# 39
  • Мнения: 2 960
добро утро момичета Hug Абе като чета направо изпадам във възторГГГ .Толкова е хубаво детенцето да се кърми ,гледам има и ветеранки...след  годинката кърмят.Бравос на всички вас.  bouquet
Моят Виктор пристъпва все по уверено ,но още се държи с едната си ръчичка за мен. Иначе изобщо не е предпазлив ,види ли упора на близо и така се забързва натам с първа космическа ,че ако не го държа  hahaha ще зарови нос в земята от ентусиазъм да се докопа до желаната цел.Още малко време и сигурно baby_neutral бебо ще затъркулка сам крачета из къщата и тогаваааааа #Crazy бедна ми е фантазията колко неща има за пипане. Shocked Лек ден от нас.
 Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Добро утро и от нас.

Ние вече оздравяхме (справихме се с висока температура, кашлица, повръщане,разтроиство, обриви  ooooh!) и сега сме добре. Коко видимо е отслабнал, но се надявам до седмица да си възтановим пухкавия вид  Mr. Green
Момичета, утре трябва да ни бият 2 ваксина Пентаксим, но дали няма да се отложи заради болестта? По-късно ще се обадя на педиатърката, но моля споделете, ако имате опит.

Иначе и днес за няс няма да стане за разходка. Ще чакаме по-топличко време.

Данинка, наскоро гледах майка и баща с близнаци, които се учеха да ходят. Всеки беше взел по едно мъниче и ги държаха за ръчичките, докато те преплитаха крачета. Бяха много сладки  Heart Eyes Представям си и при вас как е Grinning

Хубав ден от нас

А забравих да се оплача - джакпотът вчера е бил спечелен, но не от НАС!  newsm11

# 41
  • Варна
  • Мнения: 893
бебо ще затъркулка сам крачета из къщата и тогаваааааа #Crazy бедна ми е фантазията колко неща има за пипане. Shocked
оооо ти поне знаеш как е Laughing просто се чудя къде да набутам нещата от все повече досегаемите рафтове #Crazy

Vania_84 количеството изцедена кърма не е показател за това дали имаш или не

така е! няма по-добра помпа от бебето Peace

# 42
  • Мнения: 109
Верджи,да са ти казвали,4е прили4аш на Кели Кларксън????  Peaceв4ера имаше 3 нейни клипа и само за тебе се сетих!!!!

а ние ве4е се катерим по дивана...и нямаме страх..само мен ме е страх да не се удари лошо...а за столовете - много се нервим,4е не можем да ги преборим...много оби4аме да гледаме снимки!!! Peace

# 43
  • Мнения: 290
За поставянето на Пентаксима - ние чакахме задължително още седмица, две след оздравяването и тогава чак я поставяхме. Още повече, че и организма му сега е отслабнал. Според мен не рискувай. Няма страшно, ако се отложи, ама е по-добре бебо да е перфектно здрав и да си спокойна. и задължително покрай него също не трябва да има болни. Hug

# 44
  • Варна
  • Мнения: 893
Яни говори с педито, ще ти каже. и аз така знам от наща, че трябва да е минало известно време след болестта за да се възстанови организма Peace Пентаксима по принцип е умъртвена но все пак Confused

Общи условия

Активация на акаунт