Варненска лИбовна - 34

  • 14 158
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 893
Верджи,да са ти казвали,4е прили4аш на Кели Кларксън???? 
Blush хихик мерси за комплимента. аз много и се кефя, страшен глас има Peace


Edit: ама и аз кво съм напраила ooooh! вместо edit съм натиснала quote чак сега видях че съм поствала 2 пъти  Banghead

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 12:18 от Virginity

# 46
  • Мнения: 1 554
Утре сме на консултация и 3 пентаксим.Много се 4удя дали да ходим дане лепним някой вирус newsm78

# 47
  • Мнения: 1 163
Запис и от Мен,

# 48
  • Мнения: 1
Здравейте мили варненски мами Hug
Искам да ви попитам откъде си поръчвате тортите за рд на децата и горе долу на какви цени са?Мойта беба скоро ще стане на годинка ,а още не съм се ориентирала .Благодаря ви много и целувки  bouquet

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Мацки, говорих с педиатърката. Прави сте, отлагаме ваксината; организмът трябва да закрепне. Утре сме само на консултация.

Благодаря ви за мненията Hug

# 50
  • Варна
  • Мнения: 893
Калиноооуу що така ма зарибяваш с таз игричка Travian newsm29
сега съм заредила сайта и си ъпгрейдвам градчето Mr. Green аз много си падам по таквиз нещица! докато чакам да се зареди си джъткам Age Of Empires II Whistling

айде осрах са неска с тея постинги Embarassed

# 51
  • Мнения: 212
ей момичета я разкажете повече за играта дето ви зарибява и аз много си падам по подобни неща а сега време - бол...

# 52
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
ей момичета я разкажете повече за играта дето ви зарибява и аз много си падам по подобни неща а сега време - бол...

В подписа ми е Simple Smile

# 53
  • Мнения: 274
Играй, Мая, играй, че после... Аз съм в безтегловност, докато Коко спи. Бухвам се тук и после яхам метлата, че с него нищо не мога да пипна.

# 54
  • Мнения: 11
Здравейте мами,
некой случайно да има координати на надежна детегледачка. 3 пъти в седмица вечерта ми трябва.
Знам, че има отделна тема за това, но там основно за София се предлага, та реших да попитам варненки.
Мерси предварително.

# 55
  • Мнения: 212
аз не че блестя с кой знае колко акъл ама тая игричка така и не я видях. само снимки на малката принцеска  Simple Smile

# 56
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
аз не че блестя с кой знае колко акъл ама тая игричка така и не я видях. само снимки на малката принцеска  Simple Smile

В моя подпис погледна ли, там е играта  Wink, даже пише ИГРА ,  а малката принцеска е принц  Laughing, ако си гледала него

# 57
  • Мнения: 376
Тъкмо измислих заглавие и гледам, че вече си имаме такова. Ама аз пак ще го обнародвам, пък току виж сте го харесали и до 14 се вреди.  Във Варна влюбени, но не и загубени  Laughing

# 58
  • Мнения: 376
Здравейте мили варненски мами Hug
Искам да ви попитам откъде си поръчвате тортите за рд на децата и горе долу на какви цени са?Мойта беба скоро ще стане на годинка ,а още не съм се ориентирала .Благодаря ви много и целувки  bouquet

Най-често Гес, Амбелино има и още прочети тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240304.new;topicseen#new

# 59
  • Мнения: 2 960
Здравейте мами,
некой случайно да има координати на надежна детегледачка. 3 пъти в седмица вечерта ми трябва.
Знам, че има отделна тема за това, но там основно за София се предлага, та реших да попитам варненки.
Мерси предварително.

имам една позната жена ,която иска да гледа дечица...много е мила ,внимателна и честна жена...на около 50 години .Ако искаш телефон да говориш с нея-дай знак.

Общи условия

Активация на акаунт