Варненска лИбовна - 34

  • 14 172
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
Здравейте на всички! Аз съм нова, но смятам да бъда много постоянна оттук нататък. Казвам се Соня, на 23 години съм и живея в района на жк Левски. Имам момченце на 4 месеца, казва се Ивелин, роди се на 26.09.2007 г. Радвам се дасе включа в клуба! Grinning

# 61
  • Мнения: 274
До нас правят една сладкарница Вики. Същевременно от доста време заглаждаме косъма с техни рулца и тортички ... Много ги харесвам на вкус, а и на външен вид доста добре ги докарват. Правят декораторски торти. Някои са ненормално скъпи (според мен), но има и поносими. Ако се интересуваш специално от тях ще потърся сайт, мисля че имаха.

# 62
  • Мнения: 2 960
виждам ново попълнение..добре дошла   SiMa_ Гледам си в нашият район ..така че като се пооправи времето да си на линия   hahaha  за разходки и раздумки
ей Булка Марулка   вечер не се говори за толкоЗ сладки изкушения...то не е полезно за............фигурата
Лека нощ и  Hug от мен...отивам да лягам ,че щерката утре е първа смяна Shocked и си вдига подробностите още в 6.30 #Crazy И каква файда че беб baby_neutral  си спи  сладко до осем и половина.. #2gunfire.ей няма справедливост

# 63
  • Мнения: 28
Благодаря daninka! Щом е за разходки винаги съм на линия!

# 64
  • Мнения: 985
Тъкмо измислих заглавие и гледам, че вече си имаме такова. Ама аз пак ще го обнародвам, пък току виж сте го харесали и до 14 се вреди.  Във Варна влюбени, но не и загубени  Laughing
поправка:Във Варна влюбени и мноооооого загубени  Whistling

# 65
  • Мнения: 102
Здравейте на всички! Ако може и аз да се присъединя към вашия отбор. Аз съм Гергана, на 27 и здраве и живот ще ставам мама на 17.02.2008 г. ( а може и по-рано  Party ), чакам момиченце, и живея в ж.к. Чайка. Това е първа бременност за мен и всичко ми е ново и непознато и много бих се радвала на съвети и насоки при отглеждането на малкото бонбонче.  Grinning

# 66
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
С туй заглавие Пижулинке сме директно за шапчицата  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 985
ами и ний да се класираме един път някъде,ама ха Crossing Arms

gigamiga,добре дошла в отбора.Леко и безпроблемно раждане Hug  bouquet

# 68
  • Мнения: 212
KaliMa   аз чисто и просто съм гледала друг подпис  Joy Joy Joy
и се кзора и са чуда за ква игра става въпрос пък то ква била работата... newsm78

# 69
# 70
Туй слънце го чакам с нетърпение.Щом е за разходки съм първа.Лятото ще го прекараме в морската....че май ше ни е последно.На есен сме на ясла,а мама на работа Cry

# 71
  • Мнения: 376
Тъкмо измислих заглавие и гледам, че вече си имаме такова. Ама аз пак ще го обнародвам, пък току виж сте го харесали и до 14 се вреди.  Във Варна влюбени, но не и загубени  Laughing
поправка:Във Варна влюбени и мноооооого загубени  Whistling

Нонче къде си се загубила ве жена, да дойдем да те намерим.  Mr. Green Калина, а за класация в шапчиците няма нищо лошо, както каза Нончето.....може и някоя награда да отнесем.  coolcool

# 72
  • Мнения: 78
Здравейте и от мен.
Добре дошли на новите мами!
Лени,ние поръчваме торти от Крамер,намира се срещу Медицинския университет.Доволни сме.
Да ви кажа взе да ми се увеличава кърмата,след постоянно хранене през 1.5-2часа.Имам чувството, че само кърмя.Вержи голямо четене му чета,чак не ми остава време да пиша.Много ви благодаря,че се отзовахте веднага и ми дадохте кураж и толкова много подкрепа и съвети  Hug.Ще черпя мляко с кафе.Майтап  newsm47.

# 73
  • Мнения: 2 960
Здравейте мами,
некой случайно да има координати на надежна детегледачка. 3 пъти в седмица вечерта ми трябва.
Знам, че има отделна тема за това, но там основно за София се предлага, та реших да попитам варненки.
Мерси предварително.

мама ната направи си  hahaha почистваща ревизия на ЛС че си се задръстила от съобщения  Shocked и човек не може да ти пише нещо важно Peace

# 74
  • Варна
  • Мнения: 893
Ще черпя мляко с кафе.Майтап  newsm47.
аааааа, без майтап Naughty кафето си го искам Crossing Arms сериозно айде някой да мине през пикадили да купи едно прясно мляко и Фризо 3 и да ми ги донесе Flutter ,че трябва да се изкъпя Sick  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт