Детски рожден ден във Варна- 2

  • 103 949
  • 834
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 312
Аз май ще се ориентирам към Арелекин - от мнения и препоръки на познати и съфорумки. В четвъртък почивам и ще отида на место да видя как стоят нещата. После ще пиша.  Peace

Ще чакам  Hug че и аз съм в мисленка още newsm78

# 826
  • Мнения: 11 917
Може ли и аз да попитам къде беше Бонели, познато ми звучи, но не се сещам

# 827
  • Мнения: 7 821
Момичета, темата набъбна неимоверно много. Така едва ли е полезна вече някому ... Моля, ако на някой му се занимава да направи нова с някакво инфо в първото мнение. Или просто ще заключим тази и новата ще си дойде сама  Wink.

# 828
  • варна
  • Мнения: 564
Бонели се намира малко над малкото Пикадили на Чаталджа.Там сега направиха нова детска градина с голяма площадка е там в една кооперация нова се намира това заведение.Не мога точно да обясня че не я знам улицата.Рожден ден може да се прави лятото вън, а зимата е вътре.Правят само украса и специална маса за децата,но аниматор ти си викаш ако искаш.

# 829
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Може ли и аз да попитам къде беше Бонели, познато ми звучи, но не се сещам
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=448921

# 830
  • Мнения: 2 803
Като говорим за Бонели, там е доста приятно и подходящо за РД особено лятото. Хареса ми.

# 831
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Докато админите не са помели рекламата на Полезно, присъствала съм на рожденни дни с"полезни" аниматори - не бих ги наела. Освен всичко друго не беше безопасно.

# 832
# 833
С интерес проследих коментарите по повод детските рожденни дни,и искам да споделя своето мнение.Това с намирането на подходящо място за празнуване на рожден ден се оказа истинско предизвикателство.На заведение реших да празнувам за първи път третия рожден ден на дъщеря ми.,казвам ви честно #Cussing out......добре че малчуганите бяха малки и нищо не разбраха от лошото отношение на персонала,обърканата торта и ред други неща,а родителите проявиха разбиране Wink....и всичко това в заведение "уж"с добра репутация!!!
На четвъртия и рожден ден-пак на заведение....друго разбира се,казах си PraynigВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД!!!...просто не се е получило първия път.,и познайте????-пълен провал,..дори не ми се говори.
Тази година за петия и рожден ден с огромно недоверие newsm78,реших да послушам една приятелка,която останала много доволна от Тримата мускетари,и знаете ли какво....наистина останах очарована Hug.Момичето,с което разговарях за резервацията беше много мило,разясни ми всичко.Имаше няколко варианта за меню/всички на приемливи цени,нямаше минимална бройка за децата както в повечето заведения и всичко по организацията-поемаха те-торта,клоун,балони и т.н.Всичко мина идеално,оставиха ни да останем повече от определените два часа,децата много се забавляваха. newsm44.Лятната им градина е голяма,с люлки,батут и много животни.Обслужващия персонал също беше много внимателен,въпреки че успоредно с нашия в заведението имаше още пет рожденни дни.След това празненство Тримата мускетари ни остана едно от най-любимите места и продължаваме да ходим там...и то често.Колкото до това,че няма яснота за програмата на клоуна-живеем във века на интернет.Сайта на Парти Джак е написан на два билборда на входа на заведението,плюс адрес и на визитките на бара.Не знам как някой може да не е видял,и разбрал при такава реклама?????-Какво?-барманката програмата ли да изиграе  261uu?
Форумите са място за изказване на лично мнение,но честно казано,някой път си обяснявам защо хубавите заведения за деца са все по-малко и по-малко.Нека поне тия които са такива да ги оценяваме.А Тримата мускетари определено са!!! newsm10

# 834
  • Мнения: 1 547
За жалост, тази тема загуби и малкия процент полезност, който имаше - всеки трети постинг е на новорегистриран потребител, който ръси суперлативи за някое заведение, в опит за евтина рекламка.  Rolling Eyes

Тримата мускетари не беше ли насред автосервизи, складове и затвори? За каква лятна градина говорим изобщо...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт