За тези които имат дифузер ...

  • 8 106
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 692
Благодаря на всички за мненията и съветите   bouquet
дани-77 ,моята коса е доста чуплива и много малко и трябва да се накъдри и точно дифузера е това което и липсва затова съм си наумила да си купя сешоар с дифузер и ест че държа да е качествен защото това не е нещо което всеки ден се купува ..
Иначе се консултирах с фризиорка - тя всъщност не беше на ясно от дифузерите но предположи че по дълбокия ( 1вия модел) би трябвало повече да къдри косата
Тези дни ще ида до Техномаркета и ще се консултирам и с продавачите - иначе 1вия модел ми е по симпатичен де  Flutter

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И аз бих избрала първия  Peace

А може ли да ми кажете как точно се казва този гел на Лонда? Аз до сега съм си правила косата само с пяна.

# 17
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За Дифузера е важна мо6тността на се6оара...Колкото е по дълга, толкова по мо6тен трябва да бъде( не знам за6то, но така ми казаха в един салон доколкото си спомням бе6е не6то от сорта 4е дългата тежала пове4е и  имала нужда от по силна струя newsm78) йонизира6тата струя би трябвало да е против наелектризиране и за блясък на коста....
студената струя е за фиксиране
този , който имам с дифузер е много стар ( прили4а на втората снимка, като пластината  му може да се обръ6та и от другата страна зъбците са по малки....)с  мо6тност 1800  от 2001 г тогава няма6е йонизира6ти,  новият  ми се6оар е само за изправяне и е с йонизира6т ефект, но аз ли4но не мога да открия разилка в блясъка на косата и в двата слу4ая не се наелектризира.... newsm78

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
curl definer
вторият от горе надолу
http://www.londa-professional.de/index.php?page=2629&session … c8de8b4a30aef0cfe

# 19
  • Мнения: 3 314
Здравейте
Аз имам един "куча марка" Simple Smile и съм си доволна от него.Косата ми е чуплива и я правя с един гел на лонда (мисля че беше) и става доста добре.
Поздрави!
        и моя е ''ку4а марка'' , но косата ми си е къдрава и го ползвам само за да оформя къдриците  Flutter  мн съм доволна от него  Hug

# 20
  • Мнения: 797
Имам първия -този на Ровента.Доволна съм от него-аз само заради големия дифузер и голямата мощност ,и заради струята са студен въздух си го взех.Но моята коса е къдраваи дълга -и с пяна и гел за къдрици -само с дифузер сушене -става страхотна Peace

# 21
  • Мнения: 1 692
Аз имам подобен на този от първата снимка.Втори по ред ми е и съм много доволна.Има и йонизираща струя.Професионален е.Купих си го случайно в един фризьорски салон.Предлагаха им апаратура и аз се включих с покупка.Също така те съветвам да гледаш и ватовете.Първият ми сешоар беше 1600,този е 2400 и мога да кажа,че косата ми става два пъти по-бързо.Пести се време.
#Crazy и колко пари си дала за този от 2400 вата.Аз оня ден гледах на Бош - 2000 вата - 110 лева..  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 692
Винаги съм се питала тези момичета моито всеки ден са с дифузер примерно или дори прическа която като си легнеш и тя се разваля и трябва после на ново .. - таа всеки ден ли се налага да си мият косата зашото поне при мен няма как само да я намокря и пак да я мина с дифузера май  Tired Вие как постъпвате?

# 23
  • Мнения: 824
Аз моята я мия всеки ден,дори и да изглежда добре след сън.Така съм свикнала.
Скоро си купих сешоар с дифузер и продавачката ме посъветва да си взема дифузер с накрайници,които имат отвори в самия край,а не при  основата на дифузера.Така се получава по-голям обем.И наистина,много съм доволна.

# 24
  • Мнения: 1 312
Незнам за вас но за мен е много важно мощността на сешоара,и ако трябва сега да си купя ще гледам колкото по мощен толко по добре.

# 25
  • Мнения: 824
Незнам за вас но за мен е много важно мощността на сешоара,и ако трябва сега да си купя ще гледам колкото по мощен толко по добре.
Права си.Старият ми сешоар беше по-слаб,но и щадеше косата повече.Но тъй като на нас все не ни достига времето се нуждаем от по-мощни уреди.

# 26
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
http://www.bgsalon.com/index.php?option=com_virtuemart&page= … =33&Itemid=82

Аз използвам това желе - 3-то от долу на горе и съм  супер доволна. Стига ми за по 3-4 месеца. Купувам си го от моята фризьорка, че ми излиза по-евтино , отколкото от сайта. Peace

# 27
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
http://www.bgsalon.com/index.php?option=com_virtuemart&page= … =33&Itemid=82

Аз използвам това желе - 3-то от долу на горе и съм  супер доволна. Стига ми за по 3-4 месеца. Купувам си го от моята фризьорка, че ми излиза по-евтино , отколкото от сайта. Peace
Да и то е много добро,   придава блясък и обем, но е с по слаба фиксация...

# 28
  • Мнения: 4 275
Здравейте, мацки!  Wink Днес минах през Техномаркет в мола до Хемус....подсетена от тази тема, че трябва да си набавя сешуар с дифузер. С чуплива коса съм и ми омръзна да си издърпвам косата....та така...там не успях да си харесам нищо, сякаш нямаше голямо разнообразие...А иначе по-малък или по-голям дифузер за не много дълга и гъста коса? Каква е разликата между двата вида?

Винаги съм се питала тези момичета моито всеки ден са с дифузер примерно или дори прическа която като си легнеш и тя се разваля и трябва после на ново .. - таа всеки ден ли се налага да си мият косата зашото поне при мен няма как само да я намокря и пак да я мина с дифузера май  Tired Вие как постъпвате?

А това е другия проблем. Къдря си косата и без дифузер, със стилизиращи продукти, но така след сън, на следващия ден е вече ужасна  Sick Без миене не мога да мина!  Затова предпочитам да се изправям с преса. Така поне изкарвам два дена Simple Smile Дано с дифузера не се губят къдриците  Praynig

П.С: И ето...днес успях да изляза с къдрава коса, харесваше ми...но само няколко часа...добре, че не й сложих пяна и сега май пак ще се ориентирам към пресата  Crazy

# 29
  • Мнения: 2 673
От Ровента не съм доволна, може би не съм избрала подходящи стилизанти..Ползвам професионална пяна на Лореал - бял флакон - 28 лв, но..нещо не се получават ТРАЙНИ къдрици \вълни\..Май причината е в сешоара.
ЗАБРАВИХ да кажа нещо важно..На сешоара ми отзад има дупки и като съм с наведена глава\ползвам така дифузера\ косата ми влиза през дупките и се заплита в "перката" Mr. Greenи това е също причина да НЕ харесвам моята Ровента. Така че при избор на сешоар с дифузер проверете за дупки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт