СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"V

  • 23 479
  • 206
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 301
да кажа с две думи - празненството мина добре, всички бяха щастливи с подаръците си, само едно от децата днес го изписват от болница и не си получи подаръка, оставихме я за следващия път.
Следващото ходене ще е за 1-ви юни.
Има надежда за три братчета да заминат за Италия в две семейства. Hug

# 91
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета! Имам доста дрешки за деца от 4 до 12години,както и мои в идеално състояние. Тъкмо намерих координати на два дома във Варна и ме изпратиха във вашата тема.Мога ли да помогна чрез вас? Ако някъде има нужда от нещо друго-също ще се включа.Поздравявам ви за добрината ви!  bouquet

# 92
  • Мнения: 13 512
В Провадия има нужда от дрехи за момичета от 11-12 до 18 години.
Би било хубаво да ги разпределиш в торбички по пол и възраст , за да можем  по-лесно да ги  разпределяме.
също така ако имате здрави мишки, клавиатури, монитори, комп'три, принтери..също са добре дошли в Провадийския дом/ това не е  конкретно към теб, а за всичко, които се интересуват/.
На 22 ри сме поканени на изпращане на абитуриентите в Добрич, а също така иам за другата седмица уговорка за посещение в  Провадия. При ходенето ни с Дива им оставихме пари за почерпка за 24 май, защото нямаше да имаме възможност да им я занесем лично. Възпитателите ще закупят торта и безалкохолно и ще отпразнуват 24 май.

# 93
  • Мнения: 147
Здравейте , записвам се да следя темата .....искам да се присъединя към вас...жалко, че чак сега ви откривам .., но по-добре късно , отколкото никога / банална фраза , но си е така/.....Хубав ден на всички !

# 94
  • Мнения: 748
На 30-ти май от 10 часа ще се празнува денят на детето в дома в Овчарово. Всички желаещи да заповядат! Simple Smile Тръгване 8 часа от Етно Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3 634
Момичета, за Мулти-мама ни дадоха 3 единични колички (2 са комбинирани), но за момента не са ни от полза. Няма как да ги държим на склад, така че ги предотстъпваме за някой дом. Важното е само бързичко да ги изнесем от Нинчето, която гостоприемно ги държи у тях в момента.  Hug

# 96
  • Мнения: 13 512
Момичета, за Мулти-мама ни дадоха 3 единични колички (2 са комбинирани), но за момента не са ни от полза. Няма как да ги държим на склад, така че ги предотстъпваме за някой дом. Важното е само бързичко да ги изнесем от Нинчето, която гостоприемно ги държи у тях в момента.  Hug
В домовете, които посещаваме, нямат нужда от колички.
А вие случайнно да имате нужда от детска дървена кошара с матрак?

# 97
  • Мнения: 3 634
Да, но за Сф. Какво ще ги правим тези колички сега?!  newsm78

# 98
  • Мнения: 3 595
В Звеното може да имат нужда от колички  Peace

# 99
  • Мнения: 3 634
В Звеното може да имат нужда от колички  Peace

Нищо не ми говори това. На кого да се обадя?

# 100
  • Мнения: 3 595
Звено Майка и бебе е за самотни майки в риск, които най-често нямат къде да отидат и има риск да изоставят децата си. Майките са най-често на новородени бебета, но понякога има и малко по-големи до 3 години. Там стоят 6 месеца и в звеното имат колички, които ползват, но при напускане, майките остават без и мисля, че биха им били от полза. Телефоните загубих след като се скапа телефона ми, ако някое от другите момичета ги има би могла да ги даде, а в началото на темата мисля, че стои описание как се стига до самото звено.

# 101
  • Мнения: 3 634
Благодаря за инфо-то! Моля, ако някой разполга с телефона да услужи.  Hug

Кой каквото прави, аз си вися в тази тема.  Mr. Green
Днес се свърза с мен Радостина, която е майка на тризнаците Антоан, Атанас и Аделина. Бебетата са на 9м и използват Памперс 3 или Молфикс 3. Пият АМ Нутрилон 2. В момента нямат нужда от дрешки или други предмети. Който иска повече инфо може да се свърже с мен.  Wink

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 16:03 от Dante

# 102
  • Мнения: 1 045
В дома в Провадия имат ли нужда от компютър ? Или да се сещате за някое детенце на което ще трябва  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 13 512
В дома в Провадия имат ли нужда от компютър ? Или да се сещате за някое детенце на което ще трябва  Rolling Eyes
da,imat. Свържи се с Diva

# 104
  • Мнения: 301
Приготвила съм доста блузки и роклички за девойките в Провадия или Бързица - ще ходим ли скоро нататък?

Общи условия

Активация на акаунт