Прах за пране Тео бебе?

  • 3 405
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
Съмнявам се да има подобен сериозен проблем, а още повече да е спрян от производство. Все щеше да се появи някъде като информация или новина.
А аз не пера с Тео бебе, защото не изпира добре в случаите, когато памперсите преливат. 

# 16
  • Мнения: 701
 newsm78...не съм чула досега за такова нещо!Аз си пера само с него още от раждането и съм доволна,макар че ако някои от петната от пюрета ако не ги накисна след това само с праха не излизат.

# 17
  • Мнения: 1 064
И аз не съм чувала да е спрян, продавачката нещо се е объркала.

Оттогава пера само със Сано максима и съм много доволна...дори и нашите дрехи взех да пера с него...
И аз пера със Сано бебешките и да те предупредя, че също като теб се опитах да пера и наши дрехи, но от Сано тъмните памучни дрехи /например черна и тъмно синя тениска/ се обезцветиха на места, имай го предвид.


Благодаря за предупреждението Hug Аз нашите дрехи ги пера със синия Сано вече повече от месец и засега не съм имала проблеми с тъмните
 дрехи! Peace

# 18
  • Мнения: 174
И аз пера с Тео за сега го има,  newsm78не ми се вярва да го спрат пробвай в друг магазин

# 19
  • Мнения: 1 089
И аз пера с Тео за сега го има,  newsm78не ми се вярва да го спрат пробвай в друг магазин

Да, купих си го после от кварталния магазин, но ми стана чудно.... Детският магазин е доста голям, а  и от как Вики беше бебе съм им редовен клиент и не вярвам продавачката да си измисля. Тази информация  им е дадена от склада, където зареждат. А за цинковата паста каза, че специално са ги предупредили. И аз досега не съм имала проблеми с него, а го ползвам вече повече от 3 години.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 121
И аз не съм чувала да е спрян, продавачката нещо се е объркала.

Оттогава пера само със Сано максима и съм много доволна...дори и нашите дрехи взех да пера с него...
И аз пера със Сано бебешките и да те предупредя, че също като теб се опитах да пера и наши дрехи, но от Сано тъмните памучни дрехи /например черна и тъмно синя тениска/ се обезцветиха на места, имай го предвид.

аз доста време прах с бебшкиа напи дрехи и нищо не ми се е обезцветило.
а сега ве4е си купувам и от нормалниа сано за нас и бебешкиа за малчо.
да не би пожечко да слагаш.


иначе по вапроса ни6то не съм чула или чела....а такива неща е хубаво да се разпространиават така че да достигнат до потребителите, които вероятно си и ползват ако са си купили от тази партида. все пак става дума заа деца.

# 21
  • Мнения: 177
не знам нищо,пера с Роса бебе Peace
И аз така.

# 22
  • Мнения: 1 931
Мисля,че ако има подобен проблем трябва да го обяват.
Но иначе и аз започнах с Роса бебе, по- доволна съм от него.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Thinking и аз го ползвам, до до сега не съм чула подобно нещо newsm78

# 24
  • Мнения: 274
този   прах   го   помня, много    хубав   беше,   но   сега  нямам   представа    къде     да    го    намеря  в   пловдив...

# 25
  • Мнения: 5 026
Дрехите на детето съм прала предимно с Тео бебе, до около 1г. Не съм чувала

# 26
  • Мнения: 5 362
Бебешките дрехи перях все с този прах.Нищо й няма на малката.До към годинка съм ползвала отделен прах за нея и то предимно Тео.

# 27
  • Мнения: 2 677
Като беше съвсем малък, перях дрехите му с този прах. Дори го къпехме със сапун Тео Бебе. Нищо не му е станало.

# 28
  • Мнения: 1 273
От както е роден Боби, пера с Тео и нямам никакви оплаквания. Даже понякога се случва и нашите дрехи да пера с него  Peace
П.П. В Дружба го има във всички магазини Peace

# 29
  • Мнения: 1 195
Пера с Тео бебе не съм имала проблеми! Peace

Общи условия

Активация на акаунт