Попитахте ли президента?

  • 2 500
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Любопитна съм колко души всъщност са
назначени да отговарят на въпросите
към Президента и дали пишат добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
л

# 17
  • Мнения: 3 835
Абе стига бе, вие се отказвате преди да сте пробвали, аз да не съм от друга планета, да не би да не знам за какво говорите? Така е, ама какво ти пречи пък да пробваш, няма да ти стане нищо. Ако достатъчно хора зададат въпроса за ДДС-то, няма начин да замълчат, ще отговорят, ама по-важното е, че ще се повдигне въпроса изобщо. Както и за Фонда важи същото.

# 18
  • Мнения: 4 585
Питах откъде са го копирали, защото точно тая вечер чух нещо такова,
вече състояло се, ама пусто с половин ухо слушах.

# 19
  • Мнения: 3 835
...вече състояло се, ама пусто с половин ухо слушах.

И аз чух, и аз с половин ухо. Ама май не беше за Русия. Повече от ясно е, че съществува тази практика, вероятно в много страни. Защо бе, какво лошо има, като ти дават възможност да питаш? Имаш шанс да дадеш гласност на въпрос, който те вълнува. Нито ще ти се счупят пръстчетата да напишеш няколко изречения (тука какви оди пишете), нито ще ви бият. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Тая форма на общуване откъде я копнаха - пейстнаха?
От радиопредаването "Ало, президентът" на моя любимец Уго Чавес Joy Онзи поне го прави ежеседмично/май/ hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Тук поне ще разбера, ако ми забършат написаното. А на онзи сайт няма как да разбера. Журналистите имат повече възможности да задават въпроси и да искат отговори.
 Каква гласност от народа? Да не би после да ранжират въпросите и да пуснат най-задаваните? Ще има отговори на въпроси, които са влезли в одобрения списък, а не на всички въпроси. Иначе ще има да отговаря поне една седмица денонощно.
Не се опитвам да повлияя на желаещите да задават въпроси, а се аргументирам за моето нежелание да пиша там.

# 22
  • Мнения: 5 228
Питах откъде са го копирали, защото точно тая вечер чух нещо такова,
вече състояло се, ама пусто с половин ухо слушах.

И аз си помислих същото. Снощи в новините имаше репортаж за инициативата "Въпроси към Давос" (или за Давос, или нещо такова), в което известни личностни като Боно, Кисинджър, Шимон Перес и др. ще отговарят на въпроси в същия формат.

# 23
  • Мнения: 4 585


Фукла, точно това беше. Аз съм си задал въпроса.
Не бих изпуснал такава възможност.
Щракайте телевизорите, да загряват.

# 24
  • Мнения: 532
пфу....въпроси към президента!Поредното отчитане на комсомолска дейност!
А иначе ми се ще да го попитам,Страх от Бога има ли? Съвестта не го ли човърка?Спи ли спокойно?  Все неща около душевното му здраве
 Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 070
Още по време на първият си мандат се беше съгласил да се проведе голяма кръгла маса под неговата егида за проблемите около отглеждането на децата в БГ. Дори бяхме изработили програма - СНБМ, ДБМ, Зачатие и други организации... Нищо не се случи.
Бих го попитала смята ли най-после да инициира въпросното събитие, че доста вода изтече от тогава и много неща се промениха.

Интересно ми е и той и жена му като историци защо не се възползват от положението си и не направят нещо по въпроса за привличане повече пари за археология и за разни изследвания, паметници и т.н. Може и да правят, но аз не съм чула.

Според мен от Путин се копира...

# 26
  • Мнения: X
въпреки, че и аз съм доста скептична, си зададох въпроса
във вас са ми надеждите после да преказкажете какво е казал
от тук нямам възможност да го следя

въпреки скептицизма съм на мнение, че политиците не трябва да се оставят на мира
непрекъснато трябва да се събуждат от нас
накрая може да им писне и да има лееек резултат

# 27
  • Мнения: 606
Президент не беше ли Петър Стоянов?  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
Президент не беше ли Петър Стоянов?  Joy

Беше. Joy

# 29
  • Мнения: 606
Президент не беше ли Петър Стоянов?  Joy

Беше. Joy

Жалко... имаше хубави очила. Confused

Общи условия

Активация на акаунт