Попитахте ли президента?

  • 2 508
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 586
Питах откъде са го копирали, защото точно тая вечер чух нещо такова,
вече състояло се, ама пусто с половин ухо слушах.

За Давос си чула.

Питах президента каква заплата получава. Сигурно около 1000 лв ....

  Баси, Пере, ти още малко и ръка ще ми пуснеш. Една седмица има до 02.02.

# 46
  • София
  • Мнения: 62 595
Обърнал се Илия и пак в тия. Та, върти се, върти се, човекът, около въпроса, обикаля го и накрая пак общините, пак бизнеса, пак населението... Не разбрахте ли, общините, директорите и всички ние (обикновените данъкоплатци) сме отговорни за децата без родители?!  ooooh!

# 47
  • Мнения: 3 569
Ти мъж ли си бе братле ? Simple Smile) Сори Wink Не е написано никъде Wink

# 48
  • Мнения: 1 470
Обърнал се Илия и пак в тия. Та, върти се, върти се, човекът, около въпроса, обикаля го и накрая пак общините, пак бизнеса, пак населението... Не разбрахте ли, общините, директорите и всички ние (обикновените данъкоплатци) сме отговорни за децата без родители?!  ooooh!
E как?!Нали някой трябва да пълни хазната,та да има в излишък,и да се разпределя после във печелившите фондове...

# 49
  • Мнения: 3 835

Благодаря! Hug

Хубаво, задали са въпроса на Павлин. Какво значи това апелирал....., винаги бил апелирал?
Законово, не знам, аз поне, нещо да се е помогнало. Там е най-големия батак, в законите.
Не да се апелира към бизнеса, а да се стимулира със законови облекчения, всичко останало са приказки. Колкото и да се помага на тия деца като навършат 18 г., все си е преливане от пусто в празно, докато тия институции съществуват в тоя си вид и са широко отворени за всяко следващо дете. препоръките и стратегийте са само на хартия. Но иначе си спомням, че препоръча стратегия за отбраната, убедена съм, че тя ще бъде подобаващо подплатена финансово.

# 50
  • Мнения: X
vadjra, моля те напиши ако ти е възможно и другите въпроси

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ооооо,на Росица от Перник Wink Wink Winkса задали само най-лекия въпрос.

не 4е помня много какви бяха останалите дето писах,ама и това е нещо Mr. Green

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 21:24 от lavender

# 52
  • Мнения: 4 586
Че те и всички петиции, които сме подписвали тук, са адресирави и до президента.
Някой да е получил отговор?

# 53
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Че те и всички петиции, които сме подписвали тук, са адресирави и до президента.
Някой да е получил отговор?

нееееееееееееееееееееееееее..........

и вси4ко е с входящи номера както писа Лени Peace

# 54
  • Мнения: 160
Някак си ми се набива в очите, че споменава БТВ в отговорите си и а тази вечер по новините във връзка с отчета му. Сигурно ме гони параноята ама ми се струва,че си правят с въпросната медия съвместен ПР.  Thinking

Иначе нищо против БТВ, харесва ми инициативата с шесторката дано да не се спре до там.

# 55
  • Мнения: 5 877
Айде, ще го питам какво прави като главнокомандващ българската войска, за да ни махне от Ирак.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 370
за последните 3 години, сдружение "Зачатие" два пъти е питало президента разни неща от неговата компетентност и му е предлагало инициативи - официално, с писма.
не сме получили дори знак, че писмата ни са били  видени от някого, камо ли да получим отговор - бил той и формален.



това е малко невероятно.

може да ти изглежда невероятно, но е исторически факт. ако проявяваш интерес - ще ти предоставим информацията.
не бих си позволила да раздувам лъжи по въпроса, още повече, че съм в управителния съвет на сдружението. моля те да не правиш намеци за неистинност.
както става ясно от написаното в тази тема - и други обръщения от сдружения и неформални организации към президента са оставали без отговор.

# 57
  • Мнения: 10
За съжаление и моят въпрос са съкратили. Имаше изречение за досегашната реакция на правителството. Това което са оставили е за ролята на държавата, но той така и не му е отговорил. Ама нейсе. Все пак, и това че все нещо се е казало е по-добро от това само да се мълчи.

# 58
  • Мнения: 160
за последните 3 години, сдружение "Зачатие" два пъти е питало президента разни неща от неговата компетентност и му е предлагало инициативи - официално, с писма.
не сме получили дори знак, че писмата ни са били  видени от някого, камо ли да получим отговор - бил той и формален.



това е малко невероятно.

може да ти изглежда невероятно, но е исторически факт. ако проявяваш интерес - ще ти предоставим информацията.
не бих си позволила да раздувам лъжи по въпроса, още повече, че съм в управителния съвет на сдружението. моля те да не правиш намеци за неистинност.
както става ясно от написаното в тази тема - и други обръщения от сдружения и неформални организации към президента са оставали без отговор.

Е това е направо отвратително. А пък се представя за много състрадателен и само мънка: нямам власт, липсват ми правомощия ...

Нищо не ме учудва но това няма да ме спре да си задам въпроса и да се подписвам под петиция за нещо в което вярвам защото така им се иска на всички властоимащи да си ги оставим на мира да си гледат държавните дела.  Close

Намерих следното относно отговор на жалби и петиции в страни от ЕС

http://www1.parliament.bg/students/112_bg.html

В някой от страните омбудсмана или специални комисии имат за цел да :"посредничат между наблюдаваните институции и засегнатите лица"

Това намерих за нашият парламент:

http://www.parliament.bg/?page=feed&lng=bg&fid=4

В сайта на президента не можах да намеря нищо относно отговор на петиции и жалби.






Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 01:29 от hand

Общи условия

Активация на акаунт