Коя количка?

  • 3 671
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 812
Мерси и аз в крайна сметка харесвам повече кенгуро.

# 16
  • на село
  • Мнения: 1 028
От тези два варианта - Cangaroo.  Само че имайпредвид че по принцип са тежки колички и в сгънато положение заемат повечко място.

# 17
  • Мнения: 812
Колко тежи Cangaroo Exclusive?

# 18
  • на село
  • Мнения: 1 028
Бях гледала в един он- лайн магазин Cangaroo - почти всички модели с теглото, но не го намирам нещо...
Общо взето ми беше направило впечатление, че комбинираните модели бяха от 12-13 кг. нагоре. Като сложиш и 10 кг. бебе, 5 кг. пюрета, памперси и пр. покупки в коша - ето ти 30кг. количка, която трябва да буташ. Да не говорим ако се налага да я мъкнеш по стълби и подлези...
Прецени добре - колко е широк асансьора, ще я мъкнеш ли по стълби, имаш ли място в багажника на колата...
Доста мои познати си купиха Cangaroo и отзивите са че са стабилни и здрави, но доста тежички.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 391
До колкото съм чела отзиви на мами-ползвателки, мненията за cangaroo са по-добри, а и честно казано на външен вид и на мен ми харесват повече. Виж за функционалност не мога да кажа нищо, защото не съм ползвала нито една от двете марки. Peace

# 20
  • Мнения: 4 428
А защо не се поразгледаш за нещо по-хубаво и пак не толкова скъпо. Има варианти
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4188
Тази с коша ще ти излезне примерно с 100лв отгоре, но не може да се сравнява просто с тези двете  Peace
Друга
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3529
Това на първо разглеждане  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
Бъгстъра пък какво не му е скъпото - с кошница за кола или кош излиза над 600 лв... все пак става дума за новородено, не може да е без кош/кошница....

Виж може да разгледаш и продавалника,там понякога има хубави предложения...

# 22
  • Мнения: 812
А защо не се поразгледаш за нещо по-хубаво и пак не толкова скъпо. Има варианти
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4188
Тази с коша ще ти излезне примерно с 100лв отгоре, но не може да се сравнява просто с тези двете  Peace
Друга
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3529
Това на първо разглеждане  Grinning

Не са скъпи,но аз държа да не е триколка и гумите да не са двойни,а единични големи.

# 23
  • Мнения: 4 428
Бъгстъра пък какво не му е скъпото - с кошница за кола или кош излиза над 600 лв... все пак става дума за новородено, не може да е без кош/кошница....

Бъгстъра излиза към 560лв, не е над 600лв. Вчера моя колежка си го купи с коша  Peace

Не са скъпи,но аз държа да не е триколка и гумите да не са двойни,а единични големи.

Голяма грешка  Stop
И аз, като си избирах количка се чудих двойни или единични. И анкета пуснах. Е, накрая по съвети от форума си взех единични. Съжалих три пъти  ooooh! Просто разликата с предни двойни е огромна. Количката дори да е по-тежка, се управлява много по-лесно  Peace Но ти си решаваш.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
от посочения линк - 349+228=577 с кош
349+269= 618 - кош за кола(което за мен е по-пратичното и за което писах, че излиза над 600 все пак)
а целия комплект е 836

а дъждобран има ли към нея????

нне че е най-скъпата, но все пак попада в един среден клас колички.....по цена де не за качество, сигурно е хубава....

аз до сега само такива с двойни гуми колички съм карала - удобни са ми...за мен винаги е било задължително условие да са завиващи...

# 25
  • Мнения: 812
Има и с предно завиващи единични колела

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
Сега гледам, че Exclusive  е 17 кг......само не разбрах дали това не е теглото с двата коша или само с оснвния....но каквото и да е явно си е тежичка....
Иначе да има с единични завиващи колела, но като цяло с единични колела са по-малко колички....
и Джема на Чиполино е такава, но и тя е тежичка....

# 27
  • Мнения: 1 427
Вчера гледах в един магазин до ОРКБ,количка на Кенгуру,с 4 колела,с два коша+стол за кола за 390лв.Пробвах да я вдигна-лека е.Само че продавачката не знаеше кой модел е.

# 28
  • Мнения: 812
Къде се намира магазина по точно,как се казва?

# 29
  • София
  • Мнения: 44 120
те като са празни всички са леки Wink

Общи условия

Активация на акаунт