Chicco For Me за новородено?

  • 3 097
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Казвайте какво мислите, колкото повече разсъждавам толкова повече се обърквам...

Аз лично от разсъждения, дали ми трябва кош за новородено, само се убедих в необходимостта му!
Особено ако имаш възможност - пробвай. За мен е по-хубаво да се вижда бебето директно, както е в коша. Плюс това защо да му е задушно в такъв кош - има опции с които се прави по-проветрив през жегите.
Аз лично съм за кош за новородено

# 16
  • Мнения: 695
Ох, ЛУРДЕС, аз по-скоро сега се опитвам да се откажа от него (преди бях твърдо решена че количка без кош не искам), защото и без друго съм склонна към излишни разходи... Искам разумно да преценя реалните ползи от зимния кош. В Трио-то си гледаш бебчето (дръжката на количката може да се обръща в двете посоки)... Най-голямото предимство на коша на този етап сякаш е преносимостта му. Аз мислех също че е важно, че кошът е с много твърда основа, но майките (а и Chicco) смятат, че на бебето му е добре и в пълно легнало положение на летния вариант...

# 17
  • София...........
  • Мнения: 955
Аз също знам , че има опции да се прави по-проветрив коша за новородено. Що се отнася до легналото му положение е напълно хоризонтално, а новите модели има и опцията да се повдина на няколко степени Wink

# 18
  • Мнения: 6 713
yoanna, разбирам те Peace. Щом Чикото има напълно легнало положение - тогава може би не трябва да се притесняваш. Според мен това е нещото, за което не трябва да има компромис - новороденото задължително трябва да лежи на равна и твърда повърхност. Peace

# 19
  • Мнения: 3 926
Desem, аз съм ползвала чувалче на Джордани и не го препоръчвам поради факта, че е по-късо и тясно от тези, които съм споменала. Вярно, струват 120 и 145 лв., но са страхотни - големи и широки (визирам по-големите чували на Куини). Синът на комшийката е с два месеца по-малък от моята дъщеря, т.е. на 2.4 г. още ползва чувалчето на Куини. Обува го с анцуга и пантофите за ясла и директно го пуска там, като само маха якето. Така че има си удобства, за която една маминка с първо детенце не може да се сети.

# 20
  • Мнения: 695
Момичета, искам да благодаря на всички ви за съветите, най-после успях да се спра на количка:) Няма да е Чико в крайна сметка, макар че и Чико си остават сред фаворитите ми. Взимам си Нео Нато Зета 8 Три, а дали е наистина толкова добра колкото си мисля ще мога да кажа сигурно след година:) Усмивки за всички ви:)

# 21
  • Мнения: 45
i az sam za чико for mi . megdu drugoto v premaman q imat v limoneno galto mnogo e gotina i moge6 da q vzeme6 s otstapka 5 % mislq 4e be6e a otnosno ko6ovete to ne e zimen ko6 a bebe ko6 koito se polzva celogodi6no v smisal nqma zna4enie koga e rodeno deteto  a ko6ni4kata e nai udobna za kola ta ako si 6ofor.

# 22
  • Мнения: 17
Здравей!Аз имам Чико с кош за кола и количка летен вариянт и съм много доволна !
И аз мисля, че от зимен кош няма да имаш нужда! Моят модел на Чико е СТ 02.

# 23
  • Мнения: 695
Мерси за отговора, Меги, аз пак да кажа, че си взех количка Нео Нато в крайна сметка, но наистина смятам, че кошът за новородено е убоден, но не е задължителен. Успех на всички в избора сред стотиците колички:)

Общи условия

Активация на акаунт