"Сблъсък " - някой гледа ли го ???

  • 3 068
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Бездарна, ама си вярва...чудя се, обаче, има ли си фенки изобщо, аз не мога да си го представя. Thinking


Аз не съм срещала. Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 2 430
Доста я лансират тази Светла,явно добре е "подплатено"  всичко  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 216
Гледам понякога,когато има някой интересен гост.Иначе не ми е много интересно.

# 18
  • Мнения: 1 367
Светла ми е рядко противно създание!Не заради друго,а защото е супер бездарна,а я пробутват навсякъде.То не беше плейбек,то не беше чудо!!!Веднъж я засякох в някакво предаване,не помня къде,трябваше да пее на живо.А,май при Слави беше.Нямам думи да опиша за какво ставаше въпрос!Ми аз ако почна да пея,може и по-добре да се справя.За протокола-аз съм отчаяна "певица" и си позволявам този лукс само пред детето и в банята. Laughing

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Само аз ли не съм запозната с тази мадамка Светла Петрова и какво изобщо пее тя?  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 132
Само аз ли не съм запозната с тази мадамка Светла Петрова и какво изобщо пее тя?  newsm78
И аз за пръв път я чувам тази   Confused

# 21
  • Мнения: 851
По-добре и хич да не я знаете. Пълна скръб е! Ама се такова с който трябва. И явно на него поне в леглото му пасва та й угажда на прищявката да е певица и й дава яко пари. Тя е живото доказателство, че с пари и певица можеш да станеш. Талант и визия не са нужни.
Но темата беше за Сблъсък, де. Аз го гледам, щото няма друго в неделя сутрин, а ние ставаме заради детето. Не винаги ми е интересно, но много харесвам момчетата - от нищо направиха огромна продуцентска къща, няколко успешни предавания, в чужбина пробиха...въобще евала. И сигурно яко бачкат. Не като повечето льольовци на техните години да си го местят от крачол в крачол и само да мрънкат.

# 22
  • Мнения: 342
Да не би да имате в предвид Светла ИВАНОВА?
Наистина няма талант...

А за Сблъсък - гледам предаването ако успея да стана рано в неделя Simple Smile
Харесвам инициативите им.

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Да не би да имате в предвид Светла ИВАНОВА?
Наистина няма талант...

А за Сблъсък - гледам предаването ако успея да стана рано в неделя Simple Smile
Харесвам инициативите им.

И Иванова да е пак не я знам  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 435
Само аз ли не съм запозната с тази мадамка Светла Петрова и какво изобщо пее тя?  newsm78


Иванова,не Петрова.

# 25
# 26
  • Мнения: 3 826
харесвам ето този клип на Светла Иванова , ако идеята не е гепена , браво на създателите му  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 15 467
Отдавна спрях да се опитвам да го гледам, защото и без това само може да се гледа, но не може да се чуе нищо.

# 28
  • Мнения: 216
Отдавна спрях да се опитвам да го гледам, защото и без това само може да се гледа, но не може да се чуе нищо.
На същото мнение съм  Peace

# 29
  • Paris
  • Мнения: 1 727
харесвам ето този клип на Светла Иванова , ако идеята не е гепена , браво на създателите му  Simple Smile

Те клиповете не са лоши, обаче тя е рядко бездарна.

Общи условия

Активация на акаунт