ВРАЦА - 7

  • 9 593
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 425
Аз може да съм наддала след раждането, но имам чувството, че ако изляза на вън ще ме издуха вятъра  hahaha

# 16
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен.Пожелавам ви хубав ден макар че като го гледам какво е мрачно и ветровито ...... При нас в Медковец през ноща беше ужас,дранкаха ламарини и какво ли не,почти не можех да спя,дано поутихне малко този вятър.Иначе за срещата и аз съм за макар че моето бебче още не се е родило.Надявам се когато се определи тази среща да не съм на работа,но както се случи така. Относно училищата аз съм учила в Химическия техникум,но съм завършила 2004год.

# 17
  • Мнения: 301
Здравейте врачански мами и от мен!Честита ни нова темичка   bouquet А по въпроса за срещата според мен ще се наложи да изчакаме защото го дават пак захлаждане и натрупване на сняг  Cry но зима е все пак.Ние в неделя се разхождахме до хижата с децата нищо че е ветровито немога да ги затворя все вътре.Лошото при нас е че сме контактни със скарлатина.Доно ни прескочи така ме е страх  Praynig
Скорпионка и аз съм випуск 95 в текстилния Embarassed не си само ти
 

# 18
  • Мнения: 41
и аз съм сагласна на кафе макар че моя бебок ще доиде чак летните месеци но вече 2-дена се обажда и той

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  bouquet

Има ли още сняг във Враца?

# 20
  • Мнения: 2 425
Няма сняг, стопи се.

# 21
  • Мнения: 41
намира се тук таме останал от преспите

# 22
  • Мнения: 728
Ммм да снега се стопи Mr. Green, но затова пък времето е отврат Sad. Днес няма разходка за нас Cry
Ние днес сме на първи контролен преглед.. да видим колко сме пораснали и надебеляли, е и да ни бият една ваксина, така че чуете  ли истеричен плач, това сме ние - бият инжекция Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 425
Ако се чуе и моята Валя ще ревне от солидарност  hahaha

# 24
  • Мнения: 41
намира се тук таме където са били преспите

# 25
  • Мнения: 41
момичета ако някоя знае може ли да микаже че тука с нашия бъдещ татко имаме спор за детските легълца дали се продават с дюшека или си го копуваш отделно. Понеже ходихме в магазина срещу болницата и си харесахме но забравихме да питаме и дали тези цени там включват и дюшек?

# 26
  • Мнения: 2 425
Аз знам, че не е включен матрака в цената на креватчето. Ние нашето легълце го взехме от ОКС-то от двете страни с решетки и беше много евтино. А матрака от София. Сестра ми работеше в Офиса на Магнифлекс. Подари ни матрачето и сме много доволни.

# 27
  • Мнения: 159
Легалцата се продават без матрак( дюшек), ние нашето също сме го взели от този магазин където си ги гледала( Мечо Пух- срещу болницата). А матрака го взехме отделно пак от там за 50 лв ако не се лъжа-това е преди 5 месеца.
Днес времето е гадничко, но го дават утре и вдруги ден че ще е слънчице, дано... Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2
Момичета здравейте и от мен.Честита нова тема!Много гадно време днес.Хей да му се не види и вятъра Twisted EvilНяма излизане навън от вчера Sad.И аз съм за среща ама като се по оправи времето,че сама не мога да дойда,защото няма при кой да го оставя,че си се гледаме сами.

# 29
  • Мнения: 556
Привет и от мен.След няколко месеца и ние ще трябва да мислим за креватче newsm07,но преди това малко ще освежим апартамента,за да му е уютно на бебчо.Аз вече се заглеждам по бебешки дрешки,но май е още рано за тях.

Общи условия

Активация на акаунт