АНТРЕ

  • 151 128
  • 687
  •   1
Отговори
# 120
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Maris, а онова клонче на червената плоскост за какво служи?

# 121
  • Мнения: 1 599
Ali&Meli, радвам се, че ти е харесало Simple Smile
ljuboznatelna , май че това, което имаш предвид са жиците за домофона, той още не е монтиран Simple Smile

# 122
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Много се чудих тази "украса" как се вързва с останалото Joy Да ви е честито новото антре  bouquet

# 123
  • Мнения: 1 599
Много се чудих тази "украса" как се вързва с останалото Joy Да ви е честито новото антре  bouquet
Joy авангардно Simple Smile

# 124
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Maris  -много удобно се е получило антренцето.Шкафчетата за обувки с механизми ли са или с рафтчета?

# 125
  • Мнения: 149
Здравейте, и на мен ми предстои да ремонтирам антрето, интересни неща среща човек по тези форуми, браво момичета. За съжаление нямам много време да разглеждам и чето, но тук има супер практични неща. До скоро

# 126
  • Мнения: 1 599
Maris  -много удобно се е получило антренцето.Шкафчетата за обувки с механизми ли са или с рафтчета?
двата шкафа (един по друг) са с механизъм, а другият е с рафт(който мога и да го махна ако искам)

# 127
  • Мнения: 47
Здравейте,

Предстой ни да правим коридора следващата седмица а още не сме се спряли каква мазилка да сложим по стените.
Пода ще е гранитогрес, сравнително светъл...
Стените не са ни идеално равни поради тази причина предпочитаме някой по дебела мазилка 2-3мм.
Коридора е Г образен с широчина 130см, дължина 270(дългата част) и 180 на късата, като на края завърсхва с вграден гардероб, които ще бъде премахнат и монтиран нов с ПДЧ врати тип хармоника за лесно отваряне. Вътре държим пералнята и разни инструменти...
Някой ако има идеи за мазилки, каква да е, какъв цвят и прочие ,  ще ми е много полезен.

П.С Вратите на стаите ще  бъдат венге. Шкафчета и закачалки нема да има, всичко ще се  държи в вградения гардероб където ще има етажерка за обувки, и закачалки за дрехи.

# 128
  • Мнения: 1 579
В нета има идеи все за големи антрета.А в моето малко пространство искам да имам хем място за нещата ,хем да е раздвижено.Ама не става. Mr. Green

Точно! И на мен ми предстои антрето, готовите са малки и май по проект ще го правя.

Много ми е интересно да видя идеята на alexova, понеже нещо подобно си представям и аз....

Не мога да ви го покажа дори на скица, ако някой ми помогне как мога да го скицирам вкъщи, без да имам програмка за това...
Аз го откраднах като идея от офиса на друга фирма за проектиране на мебели, които обаче ни дадоха много скъпа оферта за гардероба, с 1000 лева над офертата на фирмата, която избрахме, но там беше  офис шкаф, но аз го виждах по-скоро като антрето ни, с малко промени го измислих и поръчахме.

Сега щу пробвам да го начертая и да го снимам, че и скенер нямам вкъщи...

# 129
  • Мнения: 1 579
Ето, дано успях:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277160

Моля само с copy/paste да го правите, че не стана като линк.


Хубав ден на всички!

# 130
  • Мнения: 1 102
След голямо чудене, ние си направихме двукрилен гардероб в антрето, разбура се тесен с плъзгащи врати. 200х180х36см
С две плъзгащи врати, едната страна е от долу до горе рафтове за обувки, от другата страна закачалка за дрехи.
Тези готовите са много хубави, но за мен са непрактични за тесните ни апартаменти, а другото е че аз обичам всичко да е прибрано да не се вижда нищо отвън.
Понеже не са дошли механизмите за вратите, все още не е довърчен, като свърши обещавам за снимкки. Peace

# 131
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ох, и ние трябва да си направим антрето, надявам се да стане до Нова година......... Rolling Eyes

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Ето, дано успях:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277160

Моля само с copy/paste да го правите, че не стана като линк.


Хубав ден на всички!

Алексова - изглежда много добре
Това шкафове за обувки ли са вляво  Simple Smile

# 133
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз днес харесах едни мебели за антрето от магазин Зона. Хареса ми най-вече фурнира, стои като естествено дърво и ще ми се връзва с цвета на стените. Ама наистина е трудно хем да е нещо не много голямо, хем да побира много неща..... Но все пак ще проуча и възможността да ми го направи някоя фирма по мой проект, макар че едва ли ще излезе по-евтино.

# 134
  • Мнения: 149
Все интересни идеи имате. Нашето антре също е на буквата Г, с голям гардероб в кафяво и паркет под него, о другата част е с черен теракот, черно огледало и черна закачалка. Направо ми боде очите, чудя се да махаме ли теракота или върху него да редим друг? А дали пък да не остане както е сега в черно наполовина и наполовина кафяво? Как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт