"Търси се" по БТВ

  • 3 055
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 992
Никакво възмездие няма да получат. Дори и да уважат материалният им иск, какво от това?

# 16
  • Мнения: 861
А как ще коментирате, че майката на починалото момче пожела на Ставински да му се случи същото, каквото се е случило и на нея Sad

# 17
  • Мнения: 4 435
Сега при Крум звънна една зрителка възмутена от изказването на майката ,че  пожела да му се случи същото.Каза много хубави неща.Браво.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Съмнявам се някой да кара Максим насила да се показва по телевизията! Наближава делото и се чуди как да предизвика съжаление в хората! Би трябвало да го е срам да се показва и да се жалва по тв.
Как ли се чувстват родителите на двамата пострадали като го гледат колко съжалява Thinking
Майката трябва да му благодари,че е убил детето й ли?

# 19
  • Мнения: 861
Слушах и аз зрителката. Хареса ми изказването й.
До пожелаеш на някой да му умре детето, за да види как се чувстваш в момента не го разбирам..

# 20
  • Мнения: 119
Водещите да не са Меги и Нели?
Да, Меги и Нели са. Предаването им по Евроком беше забавно и се надявам, сега когато са вече в национална медия, да е по-професионално реализирано - без гафове, грешки в монтажа и т.н.

# 21
  • Мнения: 4 435
Съмнявам се някой да кара Максим насила да се показва по телевизията! Наближава делото и се чуди как да предизвика съжаление в хората! Би трябвало да го е срам да се показва и да се жалва по тв.
Как ли се чувстват родителите на двамата пострадали като го гледат колко съжалява Thinking
Майката трябва да му благодари,че е убил детето й ли?

Никой не е казал че карат Максим насила.
По тая логика какво да кажа за родителеите които всяка седмица са при Крум Савов.Дразни ме цялото преекспониране на случая.То е нон-стоп писания по вестниците и коментари в предавания.Ми да се спрат вече.Аман.
И пак казвам- дайте да не превръщаме темата-"за" и "против" Максим,моля ви.

# 22
  • Мнения: 817
А как ще коментирате, че майката на починалото момче пожела на Ставински да му се случи същото, каквото се е случило и на нея Sad

Ти майка ли си?Раждала ли ,гледала ли си как расте детото ти.................,мисля ,че каквото и да му се случи ,ще му е малко.
Ако някой недай си боже убие детето ми ,ще искам не само той да умре ,ами първо да гледа как мрът близките му и после неговата смърт ще му се струва като избавление............... .
Сори за крайното мнение.
Максим е виновен,той е убиец ....................,беше ми супер симпатичен,засичала съм го по заведения ,детото ми се е запознавало с тях, ноооооо той е убиец!!!!
Извинявам се на авторката на темата ,че мнението ми не е съвсем по заданието Embarassed
Иначе самото предавене ми се стори нагласено,дори платено.Вярно ,че това е актуална тема ,но за да е обективно трябваше да има оценки за него и от страна на потърпевшите,или засегнатите по някакъв начин от всичко това Naughty

# 23
  • Мнения: 502
Не ми хареса предаването.Много ми жълтее...А пък Крум Савов направо преиграва...това спортно предаване ли е или жълто-черна рубрика на гърба на нещастните хора... Mr. Green

# 24
# 25
  • Мнения: 1 951
И тази тема ли ще се превърне в "Майки срещу Максим"?  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 219
на мен предаването ми хареса, а относно Максим нищо не го оправдава,  карал е бясно с висока скорост и ето резултата. каквото и да му е наказанието  момчето няма да се върне

# 27
  • Мнения: 11 607
Мога да кажа,че днес специално седнах пред ТВ-то за да видя 2-те гледни точки - това на Максим и това на родителите на починалото момче.......

За мен лично се получи супер,че двете теми се застъпиха една след друга и всеки можеше да си направи изводите.

Ако Търси се - в това първо предаване е било по някакъв начин ПР на Максим... - лошо, много лошо, защото това не вдъхва доверие в концепцията на предаването въобще!

Изтръпнах при думите на майката.......насълзиха ми се очите......но... моето мнение,че те са напълно нормални с оглед на това,че тя е изгубила детето си. А какво каза сам Максим на подобен въпрос - Ако това се случеше с твоето дете? Той отговори - Ще го убия(убиеца имаше предвид на детето си)...Така че отговорите и на двамата по една и съща тема са абсолютно еднакви - да се случи най-лошото! Изтръпнах и при думите на една от анкетираните - Какво толкова се е случило? Как какво - 3 човешки живота се преобърнаха... - единият никога няма да се върне там, където е, другият...може и да стане нещо, но...аз съм песимистка,че положението на момичето ще се промени и както каза и Албена - те нямат бъдеще, животът им никога няма да бъде същият както до сега и само времето ще покаже какво ще стане с тях.
Абсолютно права бе и бабата на Максим - Не искала той да иде зад решетките! Коя баба ще иска единственият и внук да иде в затвора? Моята баба също не би искала да ме види там!

На мен лично ми хареса коментара при Крум Славов, който течеше на кадри от гроба, колата  ипр. - беше много балансиран....Докато в Търси се - баланс сякаш че ли нямаше. Всичко бе ЗА Максим, а това меко казано не се връзва с фактите,че той е убил човек,а друг е в кома. И друго... - да, всеки може да сгреши, да може да се случи на мен....Но......цялата работа щеше да е много в по-друга посока ако той не бе пил........И Зуека е бил убил човек(това не го знаех), но не е било под действието на алкохол. Защото е човешко да сгрешиш, той е обществена и много обичана личност, която е пример за много, и в тази връзка...пий...искаш да се почерпиш - почерпи се! Но след това постъпи като шампион - или не карай, или дай да кара човек,който не е пил!

В тази връзка ми се стори много нелепо да се подари накрая бутилка вино. Не ми допадна и външния вид на водещите, особено голямото деколте на едната......В края на краищата говорейки за една подобна трагедия...да ти се разлива бюста...не смятам,че е удачно!

Самият случай е много, много деликатен.......Само ще кажа - Господи, помогни ми никога да не изпадна в подобна ситуация - както от едната, така и от другата страна! Защото е страшно!

# 28
  • Мнения: 422
И на мен не ми хареса предаването.
Водещите-дървени, с неподходящи при4ески (особено едната) и дрехи.Въпросите-еднотипни, все въртяха около това-как се по4увства ти, как се по4увства албена, как се по4увстваха вашите семейства.... Как да се по4увстват, той си каза 4овека-изклю4ително тъп въпрос....
Смятам, 4е слу4ая наистина се преекспонира, защото той е известна ли4ност.
Колко убийци останаха ненаказани, ама те не са известни....
А за Спортен свят-на моменти наистина да се 4уди 4овек това спортно предаване ли е, какво е.....

# 29
  • София
  • Мнения: 3 857
Предаването "Търси се" съм го засичала няколко пъти по Евроком.Прическите, дрехите, деколтета и държането на водещите понякога доста са ме учудвали,но все пак кабеларка - някакси трябва да направят впечатление.Дори си спомням,че наливаха вино на гостите и някои от тях бяха прилично подпийнали вече към края на предаването като Жоро Торнев.
Днес бях застреляна като ги видях по bTV - тази телевизия толкова ли няма какво да излъчи в неделя за един час!?
След това прочетох, че bTV е купила само 6 излъчвания на "Търси се", тъй като до тогава ще има нови епизоди на "bTV документите", което традиционно се излъчва в този час!Това наистина ме навежда на мисълта,че днешното предаване е PR в полза на Максим, което е много лошо не само за "Търси се",но и за самата bTV!Предаването и преди и сега не ми харесва въобще!

Общи условия

Активация на акаунт