Доктор Дяволов от МД София

  • 162 741
  • 783
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 61
Аз ходих на преглед при др Дяволов в частния кабинет в МЦ Др Славчев в началото на м.февруари.
Запазих си час около седмица по-рано. Като пристигнах на място се наложи да изчакам около 20мин, тъй като имаше забавяне в графика.

Платих  общо140 лв, разбити така: 60лв АГ преглед и консултация, 50лв Ехография, 30лв Колпоскопия.

Още от вратата докторът веднага започна да ми говори на "ти" ("Ти коя си?", "Защо си дошла?", " Кой те прати при мен?"), което не ми направи никак добро впечатление. Определено има какво да се желае по отношение на обноски и подход към нови пациенти.

Но пък изчете документите от предишни прегледи, направи ми обстоен преглед, доста добре ми обясни по отношение на състоянието ми и ми отговори категорично и изчерпателно на въпросите, които имах.

Та....раздвоена съм. Не ми хареса подходът му и отношението, но пък от няколкото лекари, при които ходих по моя случай, Дяволов май най-задълбочено и изчерпателно ми проведе прегледа и ми обясни каквото ме интересуваше.

# 511
  • София
  • Мнения: 6 268
Дяволов е малко джаста праста Simple Smile Но е добър лекар. Говоренето на ТИ в България е масово - то продавачки, рецепционистки, сервитьорки... На Дяволов това ще му го простим, заради другите качества.

# 512
  • София
  • Мнения: 2 325
Следя се е друга клиника, но имам известни притеснения и изникна желание да направя нещо като контролен преглед при доктора, за да знам, че всичко тече нормално. При прегледа следи ли кръвоток?  Случайно погледнах и имаше свободен час за утре, който веднага запазих. В 25 седмица съм и се надявам да ми обърне внимание въпреки напредналата бременност.

# 513
  • Мнения: 93
Следя се е друга клиника, но имам известни притеснения и изникна желание да направя нещо като контролен преглед при доктора, за да знам, че всичко тече нормално. При прегледа следи ли кръвоток?  Случайно погледнах и имаше свободен час за утре, който веднага запазих. В 25 седмица съм и се надявам да ми обърне внимание въпреки напредналата бременност.

Не знам. Гледа всичко и вижда всичко. Но едва ли е имало час за утре. Сигурно сте гледали за час в МД. Часове няма и не се спазват, отиватв и чакате реда си. От 15.00 преглежда. Аз като ходих работеше от 17.00, но той идваше в 16.30, винаги ходих там към 15.00 и никога не бях първа. Така че си отидете поне един час преди 15.00.

# 514
  • Мнения: 1 287
Аз ходих на преглед при др Дяволов в частния кабинет в МЦ Др Славчев в началото на м.февруари.
Запазих си час около седмица по-рано. Като пристигнах на място се наложи да изчакам около 20мин, тъй като имаше забавяне в графика.

Платих  общо140 лв, разбити така: 60лв АГ преглед и консултация, 50лв Ехография, 30лв Колпоскопия.

Още от вратата докторът веднага започна да ми говори на "ти" ("Ти коя си?", "Защо си дошла?", " Кой те прати при мен?"), което не ми направи никак добро впечатление. Определено има какво да се желае по отношение на обноски и подход към нови пациенти.

Но пък изчете документите от предишни прегледи, направи ми обстоен преглед, доста добре ми обясни по отношение на състоянието ми и ми отговори категорично и изчерпателно на въпросите, които имах.

Та....раздвоена съм. Не ми хареса подходът му и отношението, но пък от няколкото лекари, при които ходих по моя случай, Дяволов май най-задълбочено и изчерпателно ми проведе прегледа и ми обясни каквото ме интересуваше.

В началото на бременността ми откриха един доста притеснителен проблем. Потърсих добър гинеколог по форумите и попаднах на него. Звъннах му по телефона и явно беше зает, защото не ми вдигна на момента. После ми върна обаждането и ме консултира по телефона. Това не ми се е случвало никога с никой лекар. Оттогава съм си втълпила, че искам този лекар да ме изражда. Simple Smile

# 515
  • Мнения: 20
Момичета, може ли да ми изпратите на ЛС мобилния номер на доктор Дяволов. Днес бях при него на преглед и се разбрахме за дата за хоспитализиране за планово секцио, но сега се панирах, че ако случайно започна да раждам по-рано не мога да открия Sad Тотално изключих да му поискам номера....

# 516
  • София
  • Мнения: 2 497
Здравейте!
Записах си час през superdoc за Дяволов, но доколкото прочитам тук - тези часове не се спазват, така ли?

# 517
  • Мнения: 20
Досега ми се е случвало най-много 10-15 мин да чакам, според мен си се спазват. За МД говоря, ходила съм поне 7-8 пъти при него.

# 518
  • Мнения: 1 287
И за частния център, където преглежда, не съм чакала повече от 20на минути. Все пак води и раждания, а те не стават по разписание винаги.

# 519
  • Мнения: 444
Раждала съм при него- естествено раждане, да, малко е странен в обноски и коментари, но е отличен специалист... препоръчвам с двете ръце. През нощта беше раждането, съпругът ми му се обади и реагира веднага.

# 520
  • Мнения: 62
Здравейте момичета,
С нормално протичаща бременност съм и досега се следях в частна болница. Раждането обаче очен лекар ми препоръча да в секцио и съм избрала д-р Дяволов за целта.
Питането ми е дали има вероятност да не отчете факта че съм с късогледство и голям астигматизъм и да тръгне да ме изражда нормално?
Възможно ли да настоявам за секцио въпреки преценката му, евентуално?

# 521
  • София
  • Мнения: 6 268
E, какво означава да тръгне да те изражда нормално? Няма ли да се срещнеш няколко пъти преди това с него, да се разбереш или като тръгнеш да раждаш ще му се обадиш??

Отиваш да се видиш с него, да се уговориш, ако той настоява за нормално раждане, си търсиш друг лекар. Дяволов не прави секцио просто така, но и настоява за нормално раждане при налични медицински предпоставки. И ти го казвам от опит - имам и нормално, и секцио при него.

# 522
  • Мнения: 62
E, какво означава да тръгне да те изражда нормално? Няма ли да се срещнеш няколко пъти преди това с него, да се разбереш или като тръгнеш да раждаш ще му се обадиш??

Отиваш да се видиш с него, да се уговориш, ако той настоява за нормално раждане, си търсиш друг лекар. Дяволов не прави секцио просто така, но и настоява за нормално раждане при налични медицински предпоставки. И ти го казвам от опит - имам и нормално, и секцио при него.
Разбира се, че ще отида по-рано Simple Smile
Няма да му се изтупам ей така, а и трябва да се уговорим дали има възможност да ме приеме, чета че е добре избора на екип да е предварително уговорен.
Просто чета доста противоречиви коментари за него, като за човек, а препоръките като за специалист са неоспорими.

# 523
  • София
  • Мнения: 6 268
Ти няма да се жениш за него, какво значи противоречиви мнения като човек?! Трябва ти като специалист! Не разбирам какво искаш - ако държиш на секцио и той откаже, търсиш друг. В крайна сметка трябва да вярваш на лекаря, който ще те изражда.

# 524
  • Мнения: 1 287
E, какво означава да тръгне да те изражда нормално? Няма ли да се срещнеш няколко пъти преди това с него, да се разбереш или като тръгнеш да раждаш ще му се обадиш??

Отиваш да се видиш с него, да се уговориш, ако той настоява за нормално раждане, си търсиш друг лекар. Дяволов не прави секцио просто така, но и настоява за нормално раждане при налични медицински предпоставки. И ти го казвам от опит - имам и нормално, и секцио при него.
Разбира се, че ще отида по-рано Simple Smile
Няма да му се изтупам ей така, а и трябва да се уговорим дали има възможност да ме приеме, чета че е добре избора на екип да е предварително уговорен.
Просто чета доста противоречиви коментари за него, като за човек, а препоръките като за специалист са неоспорими.
Отиди по-раничко, че аз отидох в началото на 8ми месец и мрънка, че не поемал такива, дето не ги следи. Защо ме било пратило моето АГ, а то аз си го избрах. Като задавам въпроси, коментар, че ако ме бил следял, щели да бъдат изчистени тези неща.. Подготви се.

Общи условия

Активация на акаунт