Доктор Дяволов от МД София

  • 162 728
  • 783
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 268
При моето нормално раждане при него пъпната връв беше увита доста около врата на бебето, трудно родих. Така и не разбрах това не можеше ли да се види на ехографа...

# 541
  • Мнения: 37
E, какво означава да тръгне да те изражда нормално? Няма ли да се срещнеш няколко пъти преди това с него, да се разбереш или като тръгнеш да раждаш ще му се обадиш??

Отиваш да се видиш с него, да се уговориш, ако той настоява за нормално раждане, си търсиш друг лекар. Дяволов не прави секцио просто така, но и настоява за нормално раждане при налични медицински предпоставки. И ти го казвам от опит - имам и нормално, и секцио при него.
Разбира се, че ще отида по-рано Simple Smile
Няма да му се изтупам ей така, а и трябва да се уговорим дали има възможност да ме приеме, чета че е добре избора на екип да е предварително уговорен.
Просто чета доста противоречиви коментари за него, като за човек, а препоръките като за специалист са неоспорими.
Отиди по-раничко, че аз отидох в началото на 8ми месец и мрънка, че не поемал такива, дето не ги следи. Защо ме било пратило моето АГ, а то аз си го избрах. Като задавам въпроси, коментар, че ако ме бил следял, щели да бъдат изчистени тези неща.. Подготви се.
Верно е джаста праста....
Отидох в 36гс и ме пита ти коя си,къде се мота до сега....И нямам идея как е като спец,но като отношение хич не вдъхва доверие
Два дни те приемат преди секцио...защо толкова рано?!
Някой знае ли как протича всичко след като те приемат....не ми казват нищо предварително за стая...за нищо

# 542
  • София
  • Мнения: 6 268
Ама наистина ли не разбирате какво значи да си явите 36 седмица и да искате да ви изражда? Без да ви е следил, без да знае как е протекло през последните 36 седмици? Аз родих в 36 седмица, първи ден, по спешност. Та съвсем резонен въпрос си задава. Мен ме вкара в болницата 2 седмици преди датата на секциото, родих 4 дена след това. Знаеше, че е опасно, знаеше кога трябва да съм там, за да ме наблюдава. Имам му огромно доверие.

2 дни преди секцио - ами изследвания, подготовка, плануване на операцията, защото може да си насрочена за 8 сутринта, но да се окаже, че има по-спешни.

# 543
  • Мнения: 1 287
Аз отидох по-рано, ама нейсе. Ще разкажа за раждането малко по-нататък, като се освестя. Само ще кажа, че аз бих избрала друг лекар, ако раждам втори път, а, и друга болница. Grinning

# 544
  • Мнения: 444
Аз отидох по-рано, ама нейсе. Ще разкажа за раждането малко по-нататък, като се освестя. Само ще кажа, че аз бих избрала друг лекар, ако раждам втори път, а, и друга болница. Grinning

Разкажете! Какво се случи? Защо не сте доволна?
Бързо възстановяване!

# 545
  • Мнения: 37
Аз отидох по-рано, ама нейсе. Ще разкажа за раждането малко по-нататък, като се освестя. Само ще кажа, че аз бих избрала друг лекар, ако раждам втори път, а, и друга болница. Grinning
Здравей,желая ти бързо възстановяване❤ Иначе ме озадачи,сподели ако е нещо притеснително да се махам докато имам време
Благодаря предварително
Може и на лично

# 546
  • Мнения: 584
Здравейте!
Някой ходил ли е скоро в МД и там ли Дяовлов е цял месец в отпуска или само в мед.център?
И ако е там кои дни беше и от колко часа?

# 547
  • Мнения: 335
В Майчин дом си е на работа всеки вторник в определени часове (не съм сигурна кои), но всички са заети и евентуално може с изчакване, ама дали ще стане...

# 548
  • Мнения: 2 515
Само във вторник ли е в МД? Изпращат ме при него в четвъртък, та се чудя дали изобщо ще е там.
И къде се намира точно кабинетът му, ако може някой да ме упъти, нека ми пише на лично, моля. Благодаря предварително.

# 549
  • Мнения: 335
Аз знам само за вторник в МД. Иначе в другия център работи и в други дни, но центърът в момента е в отпуск. Може да звъннете на телефона на медицинския център в МД и да попитате за четвъртък.

# 550
  • Мнения: 15
Здравейте, скъпи дами,
Бях на първи преглед при др Дяволов, след абразио при него през януари в 8ма г.с..
Сега съм в 6 гс, с установен сърдечен пулс. Предписа ми само Урогестан 2х1 и Фолиева киселина.
Както повечето от вас сте запознати, не е от най приказливите доктори.
Притеснението ми е дали на 2ри преглед, /каза след месец да отида/ пуска кръвни изследвания и прави ли фетална морфология?
Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

# 551
  • Мнения: 1 052
Фетална морфология се прави само от фетални морфолози

# 552
  • Мнения: 584
Здравейте, скъпи дами,
Бях на първи преглед при др Дяволов, след абразио при него през януари в 8ма г.с..
Сега съм в 6 гс, с установен сърдечен пулс. Предписа ми само Урогестан 2х1 и Фолиева киселина.
Както повечето от вас сте запознати, не е от най приказливите доктори.
Притеснението ми е дали на 2ри преглед, /каза след месец да отида/ пуска кръвни изследвания и прави ли фетална морфология?
Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

Аз като ходих(но преди години беше вече:)) ми каза да ходя при някой лекар по ЗК да следи всичко рутинно и административно, а ние да гледаме важните неща.
Не прави ФМ, но ми каза къде да отида. Първият път даже ме заведе, безкрайно съм му благодарна за всичко.

И аз с въпрос, като отида на преглед в МД, преди или след прегледа се плаща?
Защото преди се плащаше при него, но сега четох нагоре, че се плаща на каса, а то сега е едно обикаляне да се стигне до регистратура/каса, та да знам да си предвидя време.

# 553
  • Мнения: 15
Здравейте, скъпи дами,
Бях на първи преглед при др Дяволов, след абразио при него през януари в 8ма г.с..
Сега съм в 6 гс, с установен сърдечен пулс. Предписа ми само Урогестан 2х1 и Фолиева киселина.
Както повечето от вас сте запознати, не е от най приказливите доктори.
Притеснението ми е дали на 2ри преглед, /каза след месец да отида/ пуска кръвни изследвания и прави ли фетална морфология?
Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

Аз като ходих(но преди години беше вече:)) ми каза да ходя при някой лекар по ЗК да следи всичко рутинно и административно, а ние да гледаме важните неща.
Не прави ФМ, но ми каза къде да отида. Първият път даже ме заведе, безкрайно съм му благодарна за всичко.

И аз с въпрос, като отида на преглед в МД, преди или след прегледа се плаща?
Защото преди се плащаше при него, но сега четох нагоре, че се плаща на каса, а то сега е едно обикаляне да се стигне до регистратура/каса, та да знам да си предвидя време.
Аз бях с уговорка, в ден, в който няма приемни часове.
През регистратурата (малката, която се намира вдясно от главния вход) като минах казаха, после ако ви изпрати Др Дяволов се върнете, но аз от еуфория в края на прегледа не питах нищо, а той не спомена за плащане. И така остана бонус преглед.

# 554
  • Мнения: 93
Здравейте, скъпи дами,
Бях на първи преглед при др Дяволов, след абразио при него през януари в 8ма г.с..
Сега съм в 6 гс, с установен сърдечен пулс. Предписа ми само Урогестан 2х1 и Фолиева киселина.
Както повечето от вас сте запознати, не е от най приказливите доктори.
Притеснението ми е дали на 2ри преглед, /каза след месец да отида/ пуска кръвни изследвания и прави ли фетална морфология?
Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

Той казва кога да отидеш на БхС и на ФМ и при кого. На мен ми беше изписал само фолиева киселина. И се сетих чак в 5тл месец да го питам за документите дали той ги оправя и ми каза да се запиша долу в центъра на МД при някого на ЖК, като няма значение при кого. Естествено се записах при първия свободен идиот, на който разреших да вземе цитонамазка и вечерта отново посетих МД, защото прокървях. Та просто мисълта ми е запишете се някъде на ЖК и не давайте да ви пипат отдолу. Те дават направления за изследвания, които е хубаво да ги правите в МД, защото само там стойностите са за бременни и ако има нещо нередно му звъни те на Дяволов. Освен това на тонове също ходих в МЦ към МД, което беше супер удобно, защото ако има нещо Дяволов е горе. От МЦ към МД д-р Диков знам че работи там и е много добър, но това го разбрах впоследствие.

Общи условия

Активация на акаунт