Доктор Дяволов от МД София

  • 162 809
  • 783
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте, следя се при любимия ни др. Дяволов, но трябва да се запиша на ЖК по кас апри негов колега в МД и с него говорихме така най-вече заради болничните. Някоя от Вас може ли да ме посъветва при кой лекар да се запиша?

# 586
  • Мнения: 15
Здравей, за съжаление не мога да ти препоръчам някой конкретен доктор в МЦ на МД, защото не ги познавам, но мога да те посъветвам да не ходиш при д-р Клисурски. Аз също се следях и в последствие родих при д-р Дяволов, а Клисурски ми водеше ЖК. На всяка консултация този доктор ми изправяше косата, защото ме убеждаваше, че бебето не расте, че изостава и ме тъпчеше с някакви добавки, които Дяволов категорично сметна за излишни. През цялата бременност д-р Дяволов ме успокояваше, че всичко с бебето е наред, но върви дребничко, без това въобще да е нещо притеснително и необичайно при положение, че самата аз съм дребна и слабичка. В крайна сметка, както всеки път казваше д-р Дяволов, родих прекрасно здраво момиченце, просто с малко по-ниско тегло. Този човек има наистина златни ръце и с един поглед на ехографа вижда всичко.

Успех, хубава бременност и леко раждане!

# 587
  • Мнения: 72
Здравейте, имам въпрос...
Следя се при доктор Дяволов, и ми беше казал да си запиша час за след 3 седмици, нооо всичко е пълно, мога ли да си запиша час в частния му кабинет, предполагам че няма да има проблем къде ме гледа

# 588
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте, имам въпрос...
Следя се при доктор Дяволов, и ми беше казал да си запиша час за след 3 седмици, нооо всичко е пълно, мога ли да си запиша час в частния му кабинет, предполагам че няма да има проблем къде ме гледа
Същото се пилучи и при мен и си записах час за МЦ Славчев, надявам се, че няма да е проблем.

# 589
  • Мнения: 72
Здравейте, имам въпрос...
Следя се при доктор Дяволов, и ми беше казал да си запиша час за след 3 седмици, нооо всичко е пълно, мога ли да си запиша час в частния му кабинет, предполагам че няма да има проблем къде ме гледа
Същото се пилучи и при мен и си записах час за МЦ Славчев, надявам се, че няма да е проблем.
Знаете ли колко пари е прегледа?
Благодара

# 590
  • Мнения: 93
Здравейте, следя се при любимия ни др. Дяволов, но трябва да се запиша на ЖК по кас апри негов колега в МД и с него говорихме така най-вече заради болничните. Някоя от Вас може ли да ме посъветва при кой лекар да се запиша?

И при Димитър Ценов не ходете, страшен идиот. Само ми изкара акъла накрая, че тоновете на бебето не били добре... Добре, че е Дяволов. Както и да е... В МЦ към МД Диков е много добър и за ЖК и като АГ доколкото знам Simple Smile

# 591
  • Мнения: 335
Аз съм доволна от д-р Клисурски. Стриктен беше, нямам забележки. Разбира се, ходех паралелно и при д-р Дяволов. Записът на тонове веднъж ми беше лош, повторихме го-същата работа. Д-р Клисурски след това ми направи доплер и ме успокои, че той е добре, но за всеки случай отидох на тонове и на следващия ден. Не виждам обаче какво общо имат тоновете с това дали един лекар е добър. Тях ги прави уред, като са лоши са лоши и лекарят е длъжен да си каже. Ако има нужда, може и да се предизвика раждане, за да се спаси бебчето.

# 592
  • Мнения: 93
Аз съм доволна от д-р Клисурски. Стриктен беше, нямам забележки. Разбира се, ходех паралелно и при д-р Дяволов. Записът на тонове веднъж ми беше лош, повторихме го-същата работа. Д-р Клисурски след това ми направи доплер и ме успокои, че той е добре, но за всеки случай отидох на тонове и на следващия ден. Не виждам обаче какво общо имат тоновете с това дали един лекар е добър. Тях ги прави уред, като са лоши са лоши и лекарят е длъжен да си каже. Ако има нужда, може и да се предизвика раждане, за да се спаси бебчето.

Когато тоновете са добре, но не си лекар, че да знаеш, има голямо значение. Уреда отмерва, а докторът разчита.

# 593
  • Мнения: 335
Когато тоновете са добре, но не си лекар, че да знаеш, има голямо значение. Уреда отмерва, а докторът разчита.
Ако д-р Дяволов после е видял листчето и е казал, че това всъщност са добри тонове, тогава съм съгласна напълно, че другият лекар не става. В моя случай бебето имаше тахикардия и косата ми се изправи още по време на изследването, а и сестрите се споглеждаха. Но наистина, сигурно има много други варианти на тонове и трябва да се разчете от компетентен лекар.

# 594
  • Мнения: 93
Когато тоновете са добре, но не си лекар, че да знаеш, има голямо значение. Уреда отмерва, а докторът разчита.
Ако д-р Дяволов после е видял листчето и е казал, че това всъщност са добри тонове, тогава съм съгласна напълно, че другият лекар не става. В моя случай бебето имаше тахикардия и косата ми се изправи още по време на изследването, а и сестрите се споглеждаха. Но наистина, сигурно има много други варианти на тонове и трябва да се разчете от компетентен лекар.


Точно така беше - нормални тонове, а аз седях и ревах пред МД докато чаках дяволов да ми вдигне и пише.

# 595
  • Мнения: 335
Точно така беше - нормални тонове, а аз седях и ревах пред МД докато чаках дяволов да ми вдигне и пише.
Това е ужасно, съжалявам  Disappointed
Радвам се, че всичко е завършило добре. Да ни е жив и здрав д-р Дяволов ! Heart

# 596
  • Мнения: 15
Здравейте,
следя се при др Дяволов в МЦ Славчев, 28 ГС съм. Там дали прави тонове или в МД? Тонове, доколкото четох не се покриват от ЗК и ми се иска след като ще е платено, поне той да прави записите.

# 597
  • Мнения: 831
Много ли се чака пред кабинета или се спазват часовете при др Дяволов в частния център?

# 598
  • София
  • Мнения: 1 977
Много ли се чака пред кабинета или се спазват часовете при др Дяволов в частния център?
Спазват се, не съм чакала никога повече от пет минутки.

# 599
  • Мнения: 30
Момичета, здравейте!
Следя се в МЦ Славчев при доктор Дяволов. В началото на януари ще обсъждаме детайлите около раждането, но ме интересува прегледите при него по-често ли се правят в 9 месец? И къде се провеждат - в МЦ или в МД? До сега срещите ни са били един път в месеца.
Коментирали ли сте измерването на тонове с него или започнахте по препоръка на следящия АГ по ЖК?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт