Отговори
# 15
  • Мнения: 268
Добро утро сладурани!

Миранди, чудна темичка, мерси за което   bouquet

Игуанка, много освежаваща закусчица   bouquet

Шоки, лентичката ми е малко подвеждаща за съжаление Confused Все още я догонвам с 1-2 кг., а крайните кг. които съм заложила не са окончателни, но приемливи като начало. След това ще трябва да боря поне още 5 кг. ooooh! Още много борба има, но няма отказване!

Хубав ден и успешна седмица на всички  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Срам, срам, срам и много резил!  Embarassed Ще ми се карате, ама аз ще си призная. След 3 дни празненства по повод рождения ми ден, няма и помен от добрия ми стегнат режим!

От днес съм стриктна. Заредила съм се с яйца, филенце, мляко и сметана и се отпочвам строго - ВМ-НВД и прибирам остатъците от бонбоните и сладките в дън земи тилилейски да не са ми пред очите.  Whistling

# 17
  • Мнения: 1 254
добро утро мили мои!
Миранди, специални благодарности за разкошната розово-лилава темичка. Много ми харесва новата визия. Ти сега реши ли на какъв режим ще си?
Много съм доволна че след празниците си задържам 66,5. Още малко и си догонвам линийката. И аз като мимето я смъквам само надолу
Ним, вземи се в ръце и продължи! Hug Все пак щом има остатъци от сладките неща положението не е толкова трагично Wink
Чоки, вие верно много екзотично се храните Simple Smile Видях,че линийката ти ръдната надолу  smile3501
Тикве, как са купоните, скоро не си се отчитала. Сега се сетих че и твои снимки като тези на скорпето не сме виждали. Моля да се поправите  newsm17
Вале, стискам ти палци за новата диета smile3521
Чао за сега и успешна седмица. Пожелавам на всички от сърце да се разделим поне с килце!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро , Сладки Дневничета!  newsm51
Днес ми се повдигна настроението много след срещата с кантарчето  newsm44 - сутринта не повярвах на очите си - минус един кг за е ден житен ден. Ще си сменям линийката - вече навлизам при седмичките!  Joy Ако някой преди години ми беше казал, колко ще се радвам като закове кантара на 79 направо щях да го обявя за луд, но сега си се радвам - може малко да е но ще има още!
ИлеHug страхотна почерпка , мила, благодаря ти, но аз няма да се черпя този път , защото ми е друг режима , а като си помисля колко има да дъвча направо не съм гладна вече! Joy Joy Joy
Лек ,  успешен и диетичен ден и седмица на всички и много свалени килограми!

# 19
  • Мнения: 1 384
Ей ме на и аз се излюпих  newsm46

Днес кантара ме позарадва - 60.9кг  Smile - 500гр. за 1 седмица.......като охлюв съм   Animal Snail Но минусчето си е минусче и съм Happy  newsm68

lideto70  smile3501 много се радвам за теб  Hug Добре дошла в групата на седмичките   bouquet и дано скоро те приветстваме и в групата на шестичките  Wink А аз сега тайничко се надявам на една петичка отпред  Blush

Ним, още няма да ти дърпаме ушите, че си новичка в отбора и не искам да те плашим  Wink Crazy АМА от другия път ще има  bash tooth

mimi@avi, то май станахме доста, които не сме сисложили наистина исканите килца на лентичките  Rolling Eyes И мойта първа цел е с пет кила повече от истинската , но като за начало, ако успея и 55 да стана няма да има по-щастлив човек от мен   newsm76. ох размечтах се много май  Blush
 
iguanka, ти си страхотно борбен човек, вижда се, във всяко едно отношение  omm  Много ти се радвам Hands Clap

MissCaprice, какви купони бре, душа  ooooh! От месец не съм изизала - само учене  Tired Ама само да ми мине сесията и ще наваксам, та  и отгоре  Twisted Evil

Мирадни, къде си миличка, измъдри ли режима  Heart Eyes Поне сега като не живееш с ваще трябва да ти е по-лесно  Flutter Peace  bouquet


Хубав ден от мен и до довечера  55

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Хелоууу! Party
От днес съм стриктна Дюкянка,тъй че съм много щастлива.Моя мъж днес има юбилей,тъй че ви черпя по едно коктейлче като за начало 1 Hug
Мис Каприз Hug
Лидето честит ти минус и занапред много такива Peace
Мимиави нали знаеш-бавно но славно  Peace
Игуанке дано не е вирус,оправяй се Praynig
Къде се губите всички Бомбе,Миранди,Клонка,Шоки,Тиквичке и още........,м?

# 21
  • Мнения: 1 384
valeria81, първо да ти е жив и здрав мъжо и да те обича и да  си те гледа като принцеса

И второ много се радвам, че си се захванала с Дюкан, пожелавам ти да постигнеш такива резултати както и другите дюканки и по някое време и аз ще се присъединя към вас  Flutter

# 22
  • Мнения: 1 130
Привет прекрасници  Heart Eyes
Много ми липсвате като не мога да ви нагледам в събота и неделя ама още не са оправили лаптопа  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и като съм без компания .... ха познайте кво правих през почивните дни....... ами диетата на  бомбето с баничките на Белла Whistling Whistling Whistling ooooh! ooooh! ooooh! От днес вече съм стриктно страхотна - засега успявам ама къде е тя още денят даже не е преполовил  Mr. Green Що така тази година не мога да си захапя режима ами заапвам други работи н`ам  Thinking Thinking Thinking Снощи обаче му дръпнах една равносметка и сутринта кантарЮ ми натри едно хубаво носа - та от днес съм решила як "страхотен" режим + луна  Crazy Crazy Crazy
вале и от мен поздравления за празника мъжо - само хубави неща да му се случват и да го слушат жените в къщи  Wink
водчице много се радвам, че се появи - направо не мога да повярвам че си толкоз килца - ама щом толкоз бързо си ги качила да се надяваме, че и бързо ще ги свалиш  Peace
тиквичке мести лентичката де що стоиш - да бях на твое място .... щях да си сложа две нови лентички най-малко  Crazy Crazy Crazy
лиде признай си че прайш некви магии - бързо казвай как я развиваш тази скорост в намалението   bouquet пу, да не ти е уруки  Heart Eyes
каприсче браво, че удържаш положението - и аз .... ама от днес  Mr. Green
Ним горе главата - ако трябва да броя на пръсти колко пъти съм омазвала нещата ... ми нямаше да ми стигнат и тези на краката  Shocked
чоки официално те признавам за "най-екзотично и вкусно хапваща" диетичка да знаеш  Peace
миранди от как стана работяга и вече никаква те няма и не мога да те засека  Rolling Eyes много лошо - липсваш ни   bouquet  bouquet  bouquet
mimi@avi, игуанка   Hug
До по-късно!

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Оооо,тиквичке(много ме кефи така да ти викам  Wink) благодаря за поздравите и много ще се радвам скоро и ти да ми правиш компания Party.

# 24
  • Мнения: 15 592
здравейте готини дневничета  Hug Hug Hug Hug

минавам само за да ви кажа, че много ви обичам и че ми е супер с вас   bouquet - отлитам и следобяд ще съм на линия да ви отговоря на всички и да ви разкажа за купона

Миранда - аз дадох моите мерки още в събота миличка, но не се съобразих да ти ги пусна на ЛС, а ги написах в темата  Embarassed - аз съм си виновна
похвалата е - 3 см. от ханша  newsm44 newsm44 newsm44

айде бай ви
до после  smile3535

# 25
  • Мнения: 1 384
Scorpi, вярно бе- лентичката, аз забравих  Joy Макар, че за толкова малко  newsm78  А ти  затягай колана и да станеш страхотна мацка бърже, бърже (не, че сега не си  Heart Eyes)   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

valeria81  Hug


vembi Hands Clap супер си   Hands Thumbsup И да знаеш. че и на нас ни е много гот, че си при нас и с нас в тежката борба с килата  Heart Eyes Hug

Айде отивма да местя лентичкатааа  tooth

# 26
  • София
  • Мнения: 1 950
valeria81 , честит празник , да ти е жив и здрав мъжа и много да се обичате и да сте щастливи!

ScorpiHug магия сигурно правя с това жито - докато го сдъвча свят ми се извие и мускулна треска на лицевите мускула, чудя се как още имам зъби в устата. newsm78 но ефекта си струва мъките Joy

# 27
  • Мнения: 3 050
Милички, познайте кой е хипер дрипер щастлив Hug  bouquet Crazy
АЗ АЗ...
Приятелят ми се яви за пореден път на най-омразния си изпит и го взе Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз си бях легнала за три часа и се молех като стана да ви почерпя подобаващо и да има повод за това  bowuu  chef
Ето че го правя: http://www.southbeachgifts.com/xello3-2007/images/3873.jpg
valeria81  честит ви празник  bouquet
тиквичке,лиде,вемби честит минус  Sunglasses
каприсче как си  Hug
скорпи добре дошла отново  Heart Eyes
валерия, ним, mimi@avi  успех-ние сме с вас  Peace
на всички  bouquet Hug
Бързам да сядам да чета, че до ся спинках с котето... Днес няма да ви наблюдавам а културно ще зарежа и изключа компютърното устройство да не ме разсейва Party Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Добро утро, момичета!

Минавам само.

Виртуална почерпка за всички - моето момче днес става на цели 5 години Grinning



Диетично и освежаващо.

# 29
  • Мнения: 1 384
iguanka, мерси за почерпката  Hug

КЛОНКА
, да ти е живо и здраво синчето и да те слуша и с двете ушички  Wink

Отчета до сега:
кафе с мляко
сега обядвах 2 сварени яйца, половин краставица и около 100гр. сирене  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт