Тема 4 "Иде пролет,то се знае и на Димитровградското дете му се играе"

  • 10 345
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 784
Снощи идвахме до центъра. Незнам дали ще има следващ път. Вече трудно издържаме в количката, искаме да ходим, а ако тръгнем пеш до центъра, отиде та се не видя, сигурно 3 часа ще се придвижваме.
Ели, ти нямаше ли отчет да даваш? Simple Smile

# 226
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Чакам понеделник резултатите от хистологията Praynig,за да не се похваля напразно.

# 227
  • Мнения: 4 784
kanesta  Praynig Praynig Praynig Дано всичко да е наред!

# 228
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, и тема пуснах, и на вас казвам - моля ви да се помолите за мъжа на майка ми, който е в критично състояние. Ще са ми нужни вашите молитви!

# 229
  • Мнения: 4 784
 mimoza^^  Praynig Praynig Praynig  Hug

# 230
  • Мнения: 683
Mimoza^^ присъединявам се към молитвите на Венито Praynig Praynig Praynig дано всичко бъде наред

# 231
  • Мнения: 189
и аз съм с вас  Praynig Praynig Praynig

# 232
  • Мнения: 4 784
dreamtex  Добре дошла в темата   bouquet

# 233
  • Мнения: 541
mimoza^^  с вас сме  Hug Praynig

dreamtex  добре дошла и казвай бързо за сладкарницата че има доста почитатели на сладките неща. Ще се представиш ли?

# 234
  • Мнения: 189
питайте какво ви интересува за сладкарницата?

# 235
  • Мнения: 4 784
Аз вече питах в онази тема, където се засякохме... къде се намира сладкарницата? Днес сме в Хасково на детски рожден ден...

# 236
  • Мнения: 189
сладкарницата се намира в хасково точно срещу театъра . казва се двете кукли , има 50 места и предимно там се провеждат детски рожденни дни , а вие къде бяхте на рожден ден ?

# 237
  • Мнения: 189
estrella в какъв смисъл да се представя?

# 238
  • Мнения: 541
estrella в какъв смисъл да се представя?

Ами как се казваш, деца имаш ли? Нещо което сметнеш за интересно, може и снимки да покажеш? Тук всеки новодошъл го прави и затова попитах.

# 239
  • Мнения: 4 784
Двете кукли я знам. Бяхме на друго заведение, но не мога да ти кажа как точно се казваше. Намира се покрай реката в посока Баните. Има отвън люлки и голям пясъчник, които се виждат от пътя.

Общи условия

Активация на акаунт