С какво да сменя кристалите на Биофарма

  • 11 216
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
24 лв и нещо - 25лв Simple Smile
хубави ли са?

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
24 лв и нещо - 25лв Simple Smile
хубави ли са?

Тези не съм ги ползвала, моите са на Alfparf пак за 25 лв.

# 17
  • Мнения: 2 152
Еми виждат ми се скъпи, защото досега си купувах на Биофарма май за 5-10 лв. и тези в сравнение с тях са доста.
Явно хубавите кристали са  този ценови диапазон

# 18
  • София
  • Мнения: 7 798
Еми виждат ми се скъпи, защото досега си купувах на Биофарма май за 5-10 лв. и тези в сравнение с тях са доста.
Явно хубавите кристали са  този ценови диапазон

Да и предпазват косъма за разлика от тези на Биофарма.  Peace

# 19
  • Мнения: 177
Моят фаворит е един продукт на Л'ореал. Специално е предназначен да предпазва косата от горещата струя на сешоара и пресата. Косата става невероятно мека и много лесно се оформя- било то само със сешоар или само с преса, или и двете едновременно. Досега не съм попадала на по-добър продукт. Цената му е между 7-8 лева. Има го в аптеките, а предполагам и не само там.

http://www.dooyoo.de/haarpflege/l-oreal-hot-glatt-1/Testberichte/

От същата серия има продукт и за накъдряне, който аз лично не съм пробвала.

# 20
А тези на Роланд каква им е цената - приблизително. ЗА тях май има най-много гласове  Grinning Hug
И ако вярно не се омазнява косата бързо от тях, както от биофармата, ще е супер  Laughing Sunglasses
Благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 307
За себе си лично съм забелязала,че силиконът изобщо не омазнява косата, както са кристалите.

# 22
  • Мнения: 4 435
А тези на Роланд каква им е цената - приблизително. ЗА тях май има най-много гласове  Grinning Hug
И ако вярно не се омазнява косата бързо от тях, както от биофармата, ще е супер  Laughing Sunglasses
Благодаря   bouquet

Към 15-16лв за 150мл.

# 23
  • Мнения: 35
А тези на Роланд каква им е цената - приблизително. ЗА тях май има най-много гласове  Grinning Hug
И ако вярно не се омазнява косата бързо от тях, както от биофармата, ще е супер  Laughing Sunglasses
Благодаря   bouquet

Към 15-16лв за 150мл.

Още едно ЗА Уна на Роланд  newsm10 newsm10 newsm10
Аз си ги взех за 20лв. но вече 4 месеца ги ползвам и са ми на половина някъде, като се има в предвид, че си слагам всеки ден, тъй като се изправям и аз с керамична преса. Определено нямат база за сравнение с Био Фарма. Те изобщо продават ли се по магазините  newsm78 Аз само по салоните съм ги виждала и от там си ги взимам

# 24
  • Мнения: 515
А само във фризьорските салони ли се продават (Уна - Роланд), ако не от къде другаде можем да си ги купим, или поне от кой салон  newsm78
Мерси предварително   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!
Кристалите Una /Rolland/ ги има в магазинчето на ул. "Алабин" до Съдебната палата. Цената е 15 лв. за 150 ml.

# 26
Здравейте, момичета!
Кристалите Una /Rolland/ ги има в магазинчето на ул. "Алабин" до Съдебната палата. Цената е 15 лв. за 150 ml.

Koe магазинче?  newsm78

# 27
  • Мнения: 607
А кристалите на Alfaparf има ли ги в това магазинче до Съдебната палата или са само по салоните?

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
А кристалите на Alfaparf има ли ги в това магазинче до Съдебната палата или са само по салоните?

Има ги.  Peace

# 29
  • Мнения: 607
А кристалите на Alfaparf има ли ги в това магазинче до Съдебната палата или са само по салоните?

Има ги.  Peace
Иля,много ти благодаря.Аз преди около година ползвах една маска на Alfaparf с кристали и бях много доволна,но сега немога да я намеря.Дано там да я има.

Общи условия

Активация на акаунт