С какво да сменя кристалите на Биофарма

  • 11 229
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 414
ivana04,за каква коса беше маската?

# 31
  • Мнения: 607
ivana04,за каква коса беше маската?
Суха,третирана.

# 32
  • Мнения: 2 229
Мога ли да си слагам кристали не само на измита коса, ами след 2-3 дена ако усетя, че ми се заплитат пак краищата? Thinking (косата ми е по-скоро суха)

# 33
  • София
  • Мнения: 1 220
Днес случайно се разходих в базара на НДК с една приятелка и там открих за мое учудване едно магазинче с професионалните продукти на Лонда, а също и сериите на двата вида кристали, за които говорите. Тези на Alfaparf  много ми харесаха и не бяха скъпи към16lv. така че, ако се чудите къде да ги търсите там ги има и двата и още много продукти на тези марки.. И аз си напазарувах от там  Laughing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Мога ли да си слагам кристали не само на измита коса, ами след 2-3 дена ако усетя, че ми се заплитат пак краищата? Thinking (косата ми е по-скоро суха)
Според моята фризьорка може, и аз бях питала за това. Слагам малко, колкото да улесня разресването.
По темата- в момента ползвам SERI и съм доволна.

# 35
  • Мнения: 2 229
Днес случайно се разходих в базара на НДК с една приятелка и там открих за мое учудване едно магазинче с професионалните продукти на Лонда, а също и сериите на двата вида кристали, за които говорите. Тези на Alfaparf  много ми харесаха и не бяха скъпи към16lv. така че, ако се чудите къде да ги търсите там ги има и двата и още много продукти на тези марки.. И аз си напазарувах от там  Laughing


Пасажа ли имаш предвид или там дето се слиза надолу?

# 36
  • Мнения: 279
Ако искаш кристали,вземи Una на Rolland.
И аз това казвам Peace Много съм доволна от тях...

# 37
  • Мнения: 824
Пасажа ли имаш предвид или там дето се слиза надолу?
Щанда от зала София("дето се слиза надолу") го преместиха в Пасажа.

# 38
  • Мнения: 1 021
Моят фаворит е един продукт на Л'ореал. Специално е предназначен да предпазва косата от горещата струя на сешоара и пресата. Косата става невероятно мека и много лесно се оформя- било то само със сешоар или само с преса, или и двете едновременно. Досега не съм попадала на по-добър продукт. Цената му е между 7-8 лева. Има го в аптеките, а предполагам и не само там.

http://www.dooyoo.de/haarpflege/l-oreal-hot-glatt-1/Testberichte/

От същата серия има продукт и за накъдряне, който аз лично не съм пробвала.


сори, ама това нещо е последното от т.нар. "масова" козметика, което си взимам за предпазване на косата /при положение, че нямам особени проблеми с нея/, но този продукт няма никакъв стилизиращ ефект, появяваше ми се пърхут, а косата ми ставаше като метла, въпреки че слагах по-малко от указаното. Изхвърлих го, не препоръчвам Tired

по темата - вземи си Уна или коприната на СHI Peace

# 39
  • Мнения: 1 111
 Аз само да добавя, че Una имат поне четири вида кристали,  Alfaparf също имат няколко разновидности с различни предназначения.

# 40
  • Мнения: 279
Ето ги моите на Rolland...Не знам какви са разновидностите. Ползвам ги вече 2ра година и струваха 10лв., от фризьора си ги взех  Grinning Много съм доволна от тях..

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 225
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?
Аз не съм доволна от Биофарма и трябва да си купя нещо качествено.

# 42
  • София
  • Мнения: 7 811
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?


Не съм ги виждала никъде в Бургас, но и на мен ще ми е интересно да разбера все пак, ако има такъв магазин.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?
Аз не съм доволна от Биофарма и трябва да си купя нещо качествено.


Има магазин на Christian of Roma. Там продават продуктите на Alfaparf. Магазинът е до стария Свободен, в коооперацията, където имаше магазин Джеф и в подземието има кафе, улицата е Васил Левски.
Там продават и продукти на Rolland.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 225
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?
Аз не съм доволна от Биофарма и трябва да си купя нещо качествено.


Има магазин на Christian of Roma. Там продават продуктите на Alfaparf. Магазинът е до стария Свободен, в коооперацията, където имаше магазин Джеф и в подземието има кафе, улицата е Васил Левски.
Там продават и продукти на Rolland.

Да, сетих се. Благодаря ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт