Имам въпрос за бебешките колела ...

  • 1 053
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 106
чесно казано за едногодишно според мен не е подходящо.
по-добре да е с колани, аз не съм виждала такива впрочем....навеса ми е абсолютно ненужно нещо.
Иначе по принцип са около 6 кг и са главно за разходки по равен терен... и да не е за много дълго....

Ние сме с чиполино пчеличката... лесно се управлява, но аз излизам до парка само с нея  т.е. не пресичам улици и разни такива. бод според мен трябва да има....

# 16
  • Мнения: 1 479
Не ми харесват, много безсмислена покупка. По-добре си вземете лятна количка или друга интересна играчка за малчо.
Моите деца се пребиха с такива колела!Ако намерите метално с истински гуми/не пластмасови/-става.Трябва си бая обикаляне,защото на повечето места продават боклуци без значение цената.

# 17
  • Мнения: 693
За нас най-важното беше да има коланчета за да го предпазим като реши да слиза, а също и да е с педали за да се учи да ги върти като реши.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


       Мothercare е велика фирма.Това колело е практично и удобно за управление от майката.Не е като тукашните китайски боклуци.Със сигурност е сполучлива покупката ти.
   

# 19
  • Мнения: 1 701
За сега направих два извода:
Да не купувам това, което харесах - тъпо е!
Да търся такова с меки гуми! Simple Smile

Благодаря ви!
Продължавам да събирам мнения.
За мен това не е безсмислена покупка а си едно улеснение за мен...
Не желая да вземаме количка, защото пътя ми от нас до морската градина е 5 мин и то по главната улуца, където е гладко, няма коли и бордюри...

# 20
  • София
  • Мнения: 44 106
а в случай че детето заспи???
Колелото не заменя количката...поне за мен, просто е едно приятно разнообразие....

# 21
  • Мнения: 1 701
а в случай че детето заспи???
Колелото не заменя количката...поне за мен, просто е едно приятно разнообразие....


Ми на вън не заспива гадинката! Simple Smile
Аз за това. И без това не спи защо да му купувам количка?
Освен това, казах, че сме много близо до морската и на обяд така или иначе ще се прибираме за обяд и сън!



       Мothercare е велика фирма.Това колело е практично и удобно за управление от майката.Не е като тукашните китайски боклуци.Със сигурност е сполучлива покупката ти.
  

Сега ако някой може да ми каже от къде да се сдобия с такова колело, че много ми хареса!

# 22
  • Мнения: 454
Ние го купихме от магазина на Mothercare в София на Леге. Иначе можеш да го поръчаш и през сайта им, доставката до България е 25 паунда + не знам колко допълнително на килограм. Изчакай да го сглобим, за да ти кажа как е.

# 23
  • Мнения: 31 181
Ние го купихме от магазина на Mothercare в София на Леге. Иначе можеш да го поръчаш и през сайта им, доставката до България е 25 паунда + не знам колко допълнително на килограм. Изчакай да го сглобим, за да ти кажа как е.

И аз запис.
Колко струва, това колело?

# 24
  • София
  • Мнения: 44 106
е, щом не спи....моя ми е заспивал и в асансьора към къщи дори...но все пак деца разни Wink
дано ти е узобно...Wink

Общи условия

Активация на акаунт