Срещаааааа - да се преброим и уговорим

  • 15 504
  • 364
  •   1
Отговори
# 345
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Пепи измих гумени играчки да дам, децата ги разпиляха, днес пак ще ги дезинфекцирам хубаво и трябва да се видим да ти ги дам да ги предадете. Няколко са, но ще търся и други подходящи.

# 346
  • Мнения: 2 242
Парите ,които останаха от сметката почти стигнаха за два големи пакета памперси. Вчера ги занесохме с Валя заедно с обувките и ботушките в "Свл Параскева".
Пепи, добре сте се сетили. Страхотни сте Hug

Бим-бам, каквото се е случило случило, аз лично не страдам от информационен глад.  Joy Joy
Ами пиеш вода от изворя явно... Тайно  hahaha hahaha hahaha
И това ако не е интрига Joy JoyJoy Joy

# 347
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Брей, не мога да я изчета тази тема, толкова е нарастнала   Laughing
Пък и сте продължили до късни доби... Гледах снимки, само филмчето не ми го отваря, но ще пробвам друг път. Истината е, че и аз носех фотоапарат, но имаше толкова много фотографи, че така и не го извадих  Wink

# 348
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз бях в колата при Габи и Волф.
Хайде, започвайте с предложенията - кой какво дава, за да ви разкажа какво се случи  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Става Горещоооо! Опасни са тез журналистииии Joy

Предлагам покана за кафе + шоколад Милка Wink Laughing

Да вдигнем бройката на шоколадите и пак ще говорим  Party

# 349
  • София
  • Мнения: 2 262
Нещо не мога да схвана какво си говорите тук завоалирано....или аз съм тъпа, или вие го обърнахте на Туин Пийкс!  Joy Joy Joy

# 350
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.... или вие го обърнахте на Туин Пийкс!  Joy Joy Joy

А кой уби Лора Палмър?  Rolling Eyes
Че и до днес спорим с мъж ми.

# 351
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
.... или вие го обърнахте на Туин Пийкс!  Joy Joy Joy

А кой уби Лора Палмър?  Rolling Eyes
Че и до днес спорим с мъж ми.

Не беше ли някакъв дух с име Боби/Боб (май  Rolling Eyes), който се вселяваше в различни хора  Laughing Нещо такова ми е останало в главата,  май се беше вселил в баща и  Crazy, може и да бъркам ... с друг филм  Joy

# 352
  • София
  • Мнения: 9 880
Ее,оставете го тоя Туин Пийкс..едно време след него бях получила страхова невроза-все си мислех,че може и моя добричък баща да е Боб и да изнича иззад дивана.Накрая ме водиха да ми леят куршум. Wink

# 353
  • София
  • Мнения: 4 884
Да ви кажа честно, и аз бях от страната на булката. Simple Smile

# 354
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
...има и една червенокоска,и нея не познавам...

Валенце,предполагам,че червенокоската съм аз, Peaceпоне не видях друга,но пък и дойдох много късно.

Съжалявам,че не можах да се видя с много хора,които исках.Но състезанията продължиха до 21 00,а сина ми бягаше с последната серия в щафетата.Станаха първи и взеха златен медал.

Много ми беше приятно да видя толкова мили за мен хора и да си ги прегърна.Освен това спонтанно се хвърлих на врата на Wolf и си откраднах целувка по брадата,без да питам. Simple Smile

Благодаря на Rossoneri за мартеничките.  Heart Eyes
Green dream,благодаря ти много за мишлето и за картичката,жалко че не можахме да се видим. Heart Eyes
Изпуснах и Надето,Iepe,kuneto,PetiaK и всички,които са си тръгнали по-рано.Но аз ще дойда и на пролетната среща,тогава ще съм от първите и никого няма да пропусна. Hug

# 355
  • София
  • Мнения: 4 884
Искрице, ти беше просто прелестна. Толкова нежна, толкова ефирна, толкова чаровна... Щастливци сме, че те познаваме.  Hug

# 356
  • София
  • Мнения: 4 884
Парите ,които останаха от сметката почти стигнаха за два големи пакета памперси. Вчера ги занесохме с Валя заедно с обувките и ботушките в "Свл Параскева".
Пепи, добре сте се сетили. Страхотни сте Hug

Бим-бам, каквото се е случило случило, аз лично не страдам от информационен глад.  Joy Joy
Ами пиеш вода от изворя явно... Тайно  hahaha hahaha hahaha
И това ако не е интрига Joy JoyJoy Joy


Дороти не пие от извора. ТЯ е извора. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 357
  • София
  • Мнения: 9 880
Ааа,Искрице,чак толкова зле не съм Laughing,теб те познавам отлично.Една друга жена с къса червена коса имах предвид.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218654&photo=38Ейтази правата съфорумка да се разпознае и да ми доложи ника си Mr. Green.

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 20:14 от Валенцето

# 358
  • Мнения: 434
Това е Green dream!

# 359
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ааа,Искрице,чак толкова зле не съм Laughing,теб те познавам отлично.Една друга жена с къса червена коса имах предвид.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218654&photo=38Ейтази правата съфорумка да се разпознае и да ми доложи ника си Mr. Green.

Това е Green dream,ама които не чете... Heart Eyes

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218654&photo=29

Общи условия

Активация на акаунт