ЯНУАРСКОТО човече две свещички духна вече!

  • 9 992
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 720

На Лео сладкиша съм го правила няколко пъти- с тиква, круши и ябълки.Вкусен е, но искам нещо ново да пробвам Wink

А с круши хареса ли ви ? С тиква задължително ще го пробваме през лятото , защото сега го правих с ябълки. Мъжа ми много го хареса , и ми казва : Пак да го направиш някой ден  Party много е вкусен наистина  thumbsup

# 226
  • Мнения: 720
А днес мисля и аз да опитам да направя сърцата - за утре  Wink
Дейзи , нали нямаш нищо против , че ти взех назаем твоята идея за сърцата ? хареса ми  Heart Eyes



Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 22:11 от Мимито & Светла

# 227
  • Мнения: 4 554
Абе Светле, чак при повторен преглед светнах, че ябълковият сладкиш, дето си го направила (страхотно изглежда!) ми е един от любимите!  Heart Eyes Даже на Стефан на РД го направих набързо вечерта, че в яслата нали не успели да му запалят свещичката, а аз исках да я духне на рождения си ден. Grinning Ометохме сладкиша за един час. Rolling Eyes Страхотен е, препоръчвам го на всички! Не съм се сещала да го правя с други плодове, подозирам, че с праскови ще е нещо убийствено изкусително!   chef
Десиииии, къде сиииии?!  newsm78
Да похваля Теко, че пее "Мечо си облече топлото елече".  Mr. Green Аз му помагам, но си пее. "С крушки във торбата" е "кута бата" Laughing, после има и нещо като "тръгна из гората", но не се сещам как точно го казва. Вчера гледаше някакви катерички на картинка и каза: 'А! Байо байо". Казвам, не, това е катеричка, а той: катиту или нещо от сорта. Ежко бежко пък е 'беко беко'. Затова пък като го питаш тати каква кола ще ти купи?, отговаря важно "Мецидес"! Mr. Green (Мама го научи, разбира се, сега остана тати да й купи един мецидес, ама по-голяма вероятност има да си купя аз космическа совалка, отколкото тати да ме зарадва с Мецидес.)

# 228
  • Мнения: 720
А Мимито вместо "Зайо" , казва "Лало"  Laughing

# 229
  • Мнения: 678
Добро утро на всички изпили си кафето тази сутрин.

Честит Свети Валентин!!!


Честит имен ден на всички празнуващи!

Честит Трифон Зарезан!


Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 10:06 от Пепито

# 230
  • Мнения: 2 381
Честит Празник на влюбените и Честит Трифон зарезан!

Обичайте и бъдете пияни, но не от вино, а от любов омайна!

# 231
  • Мнения: 720



Ето как се получиха шоколадовите сърца :
http://mimito-dobri4koto.mylivepage.com/image/574/12677_%D0%A1%D … 2%D0%B8%D0%BD.jpg
Много благодоря за идеята Дейзи  Hug Красиви са и са и вкусни , и е оригинална изненада за празника  Two Hearts А бързо и лесно се приготвят  Peace

# 232
  • Мнения: 2 381
А днес мисля и аз да опитам да направя сърцата - за утре  Wink
Дейзи , нали нямаш нищо против , че ти взех назаем твоята идея за сърцата ? хареса ми  Heart Eyes
Светле, ама моля ти се Hug.Идеята не е моя.Нали ти дадох линк по-назад, откъдето аз "откраднах " тази идея за сърцата Wink.Pina, мисля, че беше ник-а на мамата, споделила рецептите Peace
Аз вече направих сърцето и сега се охлажда в хладилника  chef
А за сладкиша на Лео, който правих с круши-вкусен е, две мнения няма(както се казва в една реклама Laughing)

Анту , аз пък няма да казвам как казва Поли на пеперудката Mr. Green
Пепи, питката твое дело ли е?  chef
Светле, много сполучливи са се получили сърцата ти, сега видях снимките Peace

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 12:26 от *Daisy*

# 233
  • София
  • Мнения: 1 156
здравейте момичета!
Да ни е хубав празника днес!  Heart Eyes И наздраве с хубаво червено вино!
windy [YES] , я кажи по техните таблици колко плодове трябва да ядат на тази възраст? Вики яде само по 1 плод на ден (това, което аз й давам,) в яслата им дават по 1-2 резена портокал/мандарина/ябълка (но не ми се вярва да ги яде  Thinking). Освен това гледам да й 'пробутам' някой фреш, най обича киви в момента, банани - само в кис. мляко с бисквити или в Данонино. Другите плодове за сезона - рядко се излъгва по 1 резенче или нищо. Ако ти се пише, напиши и от другите храни (мляко, зърнени, месо) какъв прием препоръчват, да си сравним знанията  Grinning
Анту, Светла, тази торта с плода отдолу се сетих, че майка ми много я правеше едно време с праскови от компот (не знаех, че и с ябълки става).

Я, ми помогнете с една песничка ми пее Вики от яслата, пее само 1 ред: "Кой не ме познава!" - дали някой ще се сети от коя песен е и аз да я науча да й я пея?
Светле, имате ли някои песни за Баба Марта?, ако имаш, моля те качи в сайта ви да си свалим и ние! (че ни е с много забрани нета и от други места не можем да теглим, в повечето случаи). Благодаря!  Hug

# 234
  • Мнения: 678
Анту  Hug
Мимито & Светла ,ей я го на скрития талант  Laughing
*Daisy* да мила питката е мое производство.Изяде се за отрицателно време.
И Ади вика така  на пеперудката....... Laughing Laughing Laughing
galita ,немога да се сетя за песничката......

# 235
  • Мнения: 2 553
[
Честит Празник , милички!

Бъдете винаги заобиколени от много любов и ароматно вино!

# 236
  • Мнения: 3 336
mishlentze , Борко също обича да похапва, но не чак толкова. Поне, не готвено. Той е 15.100, но и на мен не ми изглежда дебел. Като камъче е. Тук ни даваха някакви таблици по колко да яде, но не ги спазвам. Той излиза от тях най-много по количествата плодове. И нямам намерение да го ограничавам в тази посока никак.
Но солети, бисквити и т.н. яде само по изключение. Ако му давам такива неща ще стане дуданда със сигурност, въпреки че и той не спира да се движи по принцип. Явно на твоите просто не се лепи.

А това за обикновенния колан не го разбрах.

За обиккновения колан  имах предвид колана, който си е на задната седалка по принцип. В упътването на столчетата пише, че специалните колани към детското столче се махат след 15 кг и си се закопчава столчето с този на колата, на задната седалка. За това питах.

Иначе моите хапват по един банан на ден или по половин голяма ябълка или по една круша. Гроздето го яда на корем, но после много се одрискват, та по-рядко го давам Laughing

Галита, и Ели си има пупка добре оформена, ама тя си е така откакто се роди, но пък е с по-тънък кокал и общо взето при хората с по-слаби крайници съм забелязала закономерност, че почти във всички случаи си имат коремче, независимо колко са слаби. Как е обрива?

Отплеснах се и забравих да честитя празника на всички влюбени и на всички, които ще зарязват днес  bouquet

А какви вкусотии сте сътворили, ммммммм Crazy Направо ми се прияде от сладкиша и питката Whistling

# 237
  • Мнения: 678
mishlentze искаш да кажеш,че детето след като седне на столчето да го закопчееш с колана на колата ли?
Ами тогава столчето с кой колан ще е закрепено за седалката на колата?
И на мене нещо ми е Х?
Изкам да купим само седалка,но тя с какво се закрепа за колата или с нищо?
Не ми остава време да се поразходя  из магазините за да попитам!

# 238
  • Мнения: 422
Честит празник на всички влюбени и именници!  bouquet

Кой как обича?
Готвачът - топло; пожарникарят - пламенно; фотографът - моментално; сладкарят - сладко; адвокатът - красноречиво; огнярът - горещо; счетоводителят - пресметливо; студентът - платонично; спринтьорът - стремително; лекарят - смъртно; лудият - безумно, а глупакът като мен обича вярно и силно.
Да пием за глупавата любов!

Хубав и влюбен ден на всички, а вечерта ви пожелавам да бъде по-гореща и от огъня!  bouquet

# 239
  • Мнения: 720

Я, ми помогнете с една песничка ми пее Вики от яслата, пее само 1 ред: "Кой не ме познава!" - дали някой ще се сети от коя песен е и аз да я науча да й я пея?


Буратино

Аз съм малко, дървено човече,
кой не ме познава (2),
че съм умен, весел и сърдечен,
всеки го признава - да.
Буратино, Буратино се наричам.
Приключенията много аз обичам,
че носът ми дъъългичък е знам,
но това не е беда - да, да!
  Laughing Heart Eyes

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 20:13 от Мимито & Светла

Общи условия

Активация на акаунт