ЯНУАРСКОТО човече две свещички духна вече!

  • 9 990
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 678
Ще напиша повече обяснения в понеделник като отида да си взема парите и видя какво е написала по документи.

# 271
  • Мнения: 4 554
За пореден път се убеждавам, че българската майка не е поощрявана и защитавана с нищо. Да те е страх да родиш дете, за да не си загубиш работата - ето това се казва безумие! Излиза, че добрата социална политика на България (само ние имам такъв дълъг отпуск за гледане на дете) е в наш ущърб. Най-добре да е като в Щатите - работиш до термин, после имаш право само на 6 седмици платен отпуск, след това беж на работа. Така поне няма да ни забравят!  Crossing Arms Пепи, ти си N-тият случай на майка, загубила работата си след майчинството. Просто нямам думи! И как така те е уволнила, без ти да разбереш? И тя майка не е ли? На времето не си ли е гледала децата 2 години? Не я знам на каква възраст е де, ама преди не е ли било 3 г. даже майчинството? Аман от тъпи патки, дето колят и бесят! Мъжете май са по-свестни в това отношение... Thinking
Пфууу, че се ядосах.
Вили, на теб успех!  Praynig Да се похвалиш с добри новини в понеделник!  Hug

# 272
  • София
  • Мнения: 615
Привет , аз пак съм оклюмала и като ви се оплача отивам да се гръмна.
Лилия, Ками беше добре и два дни ходи на ясла и днес е с температура 39,3, въпреки че дадох ефералган на 38 градуса, след това почна да сваля. Радвам се ,че сте записани,въпреки виждаш какво става по градините-болести колкото искаш.Честита придобивка и от мен!
Моля, кажете как давате Хексалгин,може ли да се комбинира с ефералган или нурофен?
Пепи, и на мен ми удържаха за 4 дни, но твоята тъпа консуматорка е длъжна да ти изплати отпуските, които ти се полагат за периода на майчинството, даже дори за януари ти се полагат няколко дни год.отпуск. Заплаши я с жалба в инспекцията по труда и кажи по кой чл. те уволнява, за да видим правомерно ли е. Нищо не разписвай, преди да разбереш основанието. Страшно ме е яд на подобни работодатели, които си мислят ,че те са кодекса на труда, та по този повод имам две заведени и спечелени трудови дела/хоби/. А това да се унижава бълг.майка,вместо да се уважава е явно държ.политика! #Cussing out
Ани, весел празник.
Виличка, дано не се влошите и успех на интервюто.
Вивка,чудесно кафенце,мерси! Как сте?

# 273
  • Мнения: 678
Анту ,не мила,не е станала още майка.Няма брак със шефа ми,живеят вече 10г,заедно,но господ си знае работата/има проблеми със забременяването/.
Шефа ми е мутряга човек,фрашкан с пари,няма да казвам как ни е изтезавал от работа.

Айде, че Ади се на спа.

# 274
  • Мнения: 2 553
Добър ден!

Хайде днес кафенцето е от мен!

Али май се пооправя - надявам се да успеем да пресечем сополите, че утре да е на ясла  Mr. Green Весел ден на всички!

# 275
  • Мнения: 422
Отбивам се да ви кажа едно здрасти  Hug,
два дни разместваме вече и подготвяме за боядисване...иначе празника го изкарахме много хубаво Heart Eyes
и да споделя добрата новина бебчо се е обърнал вече с главата надолу Grinning
хубава вечер на всички! Hug

# 276
  • Мнения: 720
Heart Eyes
и да споделя добрата новина бебчо се е обърнал вече с главата надолу Grinning
Браво , браво  Grinning Радваме се , хубава новина  preggo
Хора как я карате в тоя студ cold То навън носа си не може човек да покаже ...
А от тази сутрин и ние се записваме в отбора на хремавите  ooooh!

# 277
  • Мнения: 2 553
Добро утро!   food010

ira_ic, аз ти казах да почакаш малко - бебко си знае работата  Peace Hug Надявам се , че вече си по-спокойна!

Мимито & Светла, какво да ти кажа - добре, че е баща ми да ни кара сутрин до яслата с колата, че иначе ако трябва да ходим с трамвая ... Crazy Тя яслата не е в нашия квартал и имаме 30-тина минутки път до там-пеша и с трамвай  Rolling Eyes Лошо, че сте с хрема, но сега ще ти кажа за Али - в петък малко имаше сополи, в събота имаше доста. Аз от петък почнах да я тъпча с панадол, вит.С, сироп за кашлица и т.н. и вчера вече беше наред, днес пак пийна една ампулка вит.С и си отиде на яслата.  Peace Така че не се отчайвай, давай каквото прецениш за хремата и се надявам бързо да ви мине Hug

# 278
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Добро утро. От много време не ми остава възможност за форума. Изобщо да седна на компютъра. Мъжът ми е на работа, големият след малко ще го мятам да се упражняваме с разни диктовки, малкият си циркулира, нахранени са, а аз сядам с чаша кафе да ви обърна повече внимание.



Как са ни бременните майчета? Надявам се, всичко да е ок. ira_ic, и аз със Сашко бях така, дори за секцио ми говореха, но се оправи бебчо и си родих нормално. Peace Hug Praynig

Виждам, че май ясленчетата ни вече са свикнали? Нали? Тръпна при мисълта какво ни чака и нас...

Отивам да сложа 1-2 снимки в албумчето, че за срам отдавна не съм го правила. Embarassed

# 279
  • Мнения: 4 554
Добър ден и от мен.
Вилиfingerscrossed
Светле, вчера наистина беше ужасен студ навън, обаче с това слънце у нас щяхме да пукнем от жега. Sick В кухнята имаме големи прозорци и докато хранех Максим, направо ми се подпали ухото, та се наложи да затворя щорите. Та ми беше много странно, че разни приятели идват отвън премръзнали и се кефят, че у нас е топло. Laughing Споко, към края на седмицата го дават да се "запролети" вече, така че видЕ й се края на зимата!  Party
Бистре, оправяй момчетата, върши си работата, но и аз нас ако ти остава време понякога, ще се радваме много.  Hug Кога мислиш да пускаш Сашко на ясла?
Ох, хайде, да посвърша и аз малко работа, после пак.

# 280
  • Мнения: 720
Светле, имате ли някои песни за Баба Марта?, ако имаш, моля те качи в сайта ви да си свалим и ние! (че ни е с много забрани нета и от други места не можем да теглим, в повечето случаи). Благодаря!  Hug
Не съм забравила молбата ти , но все отлагах  Embarassed , а и немога да се вредя на компа ...
а пролетта вече иде  Whistling
Споко, към края на седмицата го дават да се "запролети" вече, така че видЕ й се края на зимата! 
Party
Ето за  Баба Марта reverance , а  и за 8 март  breastfeeding, и за Великден easter качих песнички  kyllmg
http://mimito-dobri4koto.mylivepage.com/file/index

# 281
  • Мнения: 2 553
Много ми е скучно и подготвих НОВАТА ТЕМИЧКА! Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт