По първи петли

  • 5 290
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 619
Зависи дали ме е домързяло да си изтрия грима предната вечер(това ми е гоооляяям проблем).АКо сум забравила и съм попрекалила с очната линия.... е леле мале
Иначе освен рошава съм си .. аз и доста често с харесвам Simple Smile така без грим една... като плясната с мокър парцал Simple Smile

# 46
  • Мнения: 600
аз сутрин изглеждам нормално, ако съм си легнала до 23ч. по-скоро вечер изглеждам зле - като съм уморена още към 18-20ч съм сива и сбръчкана. и ако си легна след 23ч задължително на сутринта имам нездрав вид. също и ако детето ме е събудило повече от веднъж. абе, като обобщя, май по-често изглеждам сива и интоксикирана, отколкото обратното. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 985
Сутрините нямам време за огледала. Все хвърча насам-натам. Може и да съм хубава, най-вероятно съм страшна. Факт е, че вече 10 години съвместно събуждане, мъжът ми не спира да ме снима сутрин, щото съм била много хубава. Имам цял албум със снимки " събудила са й буля LidiS"  Laughing
Не, няма да ви ги покажа Naughty

# 48
  • Мнения: 8 999
Аз по първи петли още спя, та не знам как точно изглеждам. Но, като се развидели, тичам в банята при огледалото, за да се насладя на образа си - размазаният грим дава една такава дълбочина на очите ми, че мога да потъна и да се удавя в собствения си поглед. Косата ми изглежда повече, бръчките са загладени, а отпечатъкът от възглавницата върху бузата ми  ми придава един такъв особен и романтичен вид - на жигосана от Светата инквизиция порочна красавица.

# 49
  • Мнения: 2 161
Аз не съм наясно кога точно е това "по първи петли"?За мен по-скоро важи "по първи чайки",но и това със сигурност не знам кога е точно.

# 50
  • Мнения: 619
Аз по първи петли още спя, та не знам как точно изглеждам. Но, като се развидели, тичам в банята при огледалото, за да се насладя на образа си - размазаният грим дава една такава дълбочина на очите ми, че мога да потъна и да се удавя в собствения си поглед. Косата ми изглежда повече, бръчките са загладени, а отпечатъкът от възглавницата върху бузата ми  ми придава един такъв особен и романтичен вид - на жигосана от Светата инквизиция порочна красавица.
Twisted Evil позната картинка  само, че   с моята коса , която гоката е #2gunfire  сутрин рано.. няма такава разплетена кошница

# 51
  • Мнения: 985

Шанел, това ми хареса! По първи чайки- хихихихихи!

# 52
  • Мнения: 2 161

Шанел, това ми хареса! По първи чайки- хихихихихи!
Харесва ти,защото не ги чуваш.Когато бях бременна и страдах от безсъние си мечтаех не за нов парфюм,а за прашка.Да ги убия всички гадове мръсни.

# 53
  • Мнения: 3 405
А аз, когато се преместихме в жилище, което не е на шумния булевард. Там не ги чувах, но на тихото място, в 5 часа сутринта ми пилеха мозъка  Tired Е, и с това свикнах  Grinning

# 54
  • Мнения: 153
Еднакво ужасна съм си и по първи петли, и по първи чайки, и по следващи номерирани пернати.
Явно проблема е в "моя телевизор", а не в пернатите.

# 55
  • Мнения: 3 423
Да не издребняваме все пак. Интересува ме,
дали се харесвате, след като ставате от сън.
Не ме интересува, дали сте спали, дали не сте,
дали сте пили, яли, драйфали, с кого и защо.
Интересува ме часът на истината.

# 56
  • Мнения: 985
Chanel , мен така ме тормозят едни гълъби. Ама не им се сърдя. През деня ги тормозя с Вивалди  Grinning. Веднъж се случи така, че спах в Бургас в някакъв хотел, съвсем на тавана. От прозореца се виждаше гнездо на чайки. Няма по-сладко пиле от мъничкото чайче newsm78 (в смисъл мълка чайчица).

Lis, сори за спама.

# 57
  • Мнения: 1 072
Да речем, че все още не ми се подкосяват краката, като се мерна....  Flutter
По фън шуй не препоръчваха ли за постигане на хармония, огледалата да са забулени до ранен следобед ?  newsm78

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма нужда да ги забулвам, преди първото кафе погледът ми си е забулен.

# 59
  • Мнения: 3 405
Интересува ме,
дали се харесвате, след като ставате от сън.

O, да, харесвам се като стана в 5 часа, събудена от гадните гларуси, които са се накачулили по покриви и комини и клявкат като луди  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт