РУСЕнки отново в акция!

  • 12 554
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 541
банера е супер!сега ако някой ми каже как да си го сложа ще бъде много добре Grinningаз пък днес пак се проявих като агитаторка.за тези който не знаят работя като сервитоирка в едно кафе.и сядат днес 2 жени с дете.отидох при тях и им казах така и така ще правим карнавал и виждам че сте с дете и искам да ви знам мнението за да може ако нещо не е хубаво да го коригираме,се едно правя проучване.и майчетата казаха че идеята е много хубава и трябва да видят дали ще са свободни тогава и понеже казах че ще се чуе по медиите те казаха че ще се ослушват за да дойдат.но най-важната причина да ги притеснявам беше за куверта.питах ги 15 лв за майка с дете  как им се струва и казаха че като за благотворително мероприятие е напълно нормално.а те не бяха облечени като бизнес дами!ще продължа с проучването!!!!!

# 196
  • Мнения: 541
мацки за неделя си остава нали?
че съм почивка и ако не дойдете ще ви убия!!!!една почивка седмично имам и ще си жертвам съня за каузата  Joyа пък kabzi и някой други знаят каква съм поспаланка Embarassed

# 197
  • Русе
  • Мнения: 1 155
val_stef, добре си е така  Peace

Аз за неделя няма да мога да дойда, че има мъж рожденик. Ще преживеете липсата ми, вярвам  Mr. Green (хей ти, виждам доволната ти усмивка  Laughing)

Според вас плакатите на А3 или А4 да бъдат?

# 198
  • Мнения: 395
Хайде пишете кой ще дойде, и кой не.

среща: НЕДЕЛЯ 11 Ч. КАФЕ ТЕАТЪР-ВТОРИ ЕТАЖ


Деб ще ни липсваш...наистина, а и ти си много важна...все пак сме ти поверили плакатите, но виж...мъжо е по-важен. Аз съм за А3...тъй де-като ще е гарга да е рошава  Joy

# 199
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аз също съм за А3

# 200
  • Мнения: 1 287
И аз ще дойда.

Вал стеф,банера е много хубав.Ама ще изчакам новия да си го сложа.

Деб,мисля плакатите да са А3,че и по-евтино ще излязат.

# 201
  • Мнения: 3 376
Потвърждавам,че ще дойда Peace

val_stef банерите са много хубави,благодарим ти!

# 202
  • Мнения: 6 629
Ще дойда в неделя.

# 203
  • Мнения: 2 035
Мацки, за сега ви поствам само и малкия размер, че още анимирания не е готов.



тук пак по същият начин, за да видире url-то ми цитирате мнението и копирате линка, постле го пействате в настройките на подписа в профила си  Hug

# 204
  • Мнения: 202
Здравейте, не съм влизала от няколко дена, защото вчера каката беше рожденничка, и ми е малко напрегнато покрай приготовленията.Това е за вас от мен  smile3510.
На слещата няма да мога да дойда, тъй като тогава ще е детския РД, но ще чакам новини.Искам и аз да помагам, включете ме в някой екип, но малко съм ограничена относно излизането, тъй като съм с две малки деца в нас.Бих могла май само да помагам в продажбата на поканите.Относно Ейвън, ако наистина сте съгласни да се включим кажете, аз останах с впечатлението, че не одобрявате идеята.Ако искате-ние сме на линия! Peace

# 205
  • Мнения: 1 287
Надя,не че не искаме за спонсор ЕЙВЪН.Просто както ти обясни нещата,останах с впечатлението че те не искат само да дарят примерно продукти,които да ползваме за награди,а желаят и да представят на ТОЗИ КАРНАВАЛ своите продукти,т.е. да си направят своята реклама за сметка на времето и вниманието на децата.Пак ще повторя НЕ ИСКАМЕ ДА ПРЕВРЪЩАМЕ КАРНАВАЛА В РЕКЛАМНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА КАКВИТО И ДА БИЛО ПРОДУКТИ НА КОЯТО И ДА БИЛО ФИРМА.

От спонсорите си очакваме да дарят суми или предметни неща за украса,награди,може дори и почерпка за карнавала.В замяна те ще получат освен СВИДЕТЕЛСТВО ЗА ДАРЕНИЕ, И БЕЗПЛАТНА РЕКЛАМА ОТ НАС В МЕДИЙНОТО ПРОСТРАНСТВО.Дори на поканите,ако има място,бихме могли да напишем спонсорите си.Както и ще им отправим покана да присъстват на събитието и лично да раздадат наградите си,ако с това са спонсори.Тук включвам и големите дарители,които ще бъдат наши почетни гости.Те също ще бъдат споменати пред медиите.

Сега ясно ли се изразих?Т.е. не желаем това благотворително събитие да бъде превърнато в рекламна сбирка.И конкретно за Ейвън,ако желаят,могат да ни дарят продукти за наградния фонд и най-много можем да допуснем за на всяка майка да раздадете каталог.На среща получавате реклама от нас и Свидетелство за дарение за продуктите /тук няма да бъдат включени каталозите и рекламните брошури.Ако Супервайзъра или както там се води,е съгласен на тези условия,на драго сърце са добре дошли и приемаме тяхната помощ.

И да ти е живо и здраво детенцето и много подаръци да получи!

# 206
  • Русе
  • Мнения: 729
Здравейте,за срещата в неделя ще се опитам да дойда.Днес говорих с жената от базара,тя обеща да говори с две следкарници за торти още като ходихме при нея и днес и звъннах да видя какво е станало.Ходила е но не е намерила управителите и обеща че сега в събота ще направи всичко възможно да ги намери и да пита.И се разбрахме в неделя след 12 да и се обадя за да ми каже резултат и да и кажа за надписа.КАЗВАЙТЕ ДА СЕ ЗАНИМАВА ЛИ ИЗОБЩО С ТЕЗИ ТОРТИ ИЛИ НЕ.Съжалявам че и аз подхващам тази тема за прословутите торти, но все трябва да решим в крайна сметка какво ще правим с тях.Четох , но не видях да се е стигнало до някакво решение,дано не съм сбъркала де.А СЪЩО И ЗА НАДПИС  ЩЕ ИМА ЛИ?????
За украса за ресторанта може да отидем да попитаме и в Щуромания дали няма да искат да помогнат с нещо.Аз и още кой ще дойде с мен да питаме- все пак двама са по-добре от един.
Банера е страхотен, ще изчакам анимирания и ще си го сложа и аз.
Nadia Aleksandrova  да ти е живо и здраво детенце  newsm59

# 207
  • Мнения: 1 942
Лорка, торта не може да внасяме в Рига. Така, че отпада търсенето.


Чакам да кажеш в кой екип да те пиша? И други редовни посетители не са казали къде се вписват и всеки да си поеме задачите.

# 208
  • Мнения: 1 287
Аз искам да дам отчет на похарчените пари от коледния базар:

- хладилник за ДМСГД на стойност 440лв /занесен/
- домашни зимни чехли за момчетата от дом Басарбовски - 58чф на стойност 238,50лв /занесени/
- пантофки БЕКО за децата от дом Надежда - 64чф на стойност 411лв /не са занесени още/
- бельо - потници,пликчета,бикини и слипове за децата от домовете Надежда,Басарбовски,Р.Гатева и Брестовица на обща стойност 805лв /не са занесени още/.

Дотук са похарчени 1894лв от събраните 2205лв.Остават 311лв,с които ще купим платненки за децата от дом Р.Гатева,ако все още това е желанието им и не изникнало нещо по-спешно.

# 209
  • Мнения: 6 629
lora_77  в Рига е забранено внасянето на храни .Спрете да мислите за тази торта .
Нека да видим какви пари ще съберем от спонсори и тогава ще решим дали да има торта .
Моето мнение е да не търсим спонсорство в натура ,защото така ще трябва да се съобразяваме с това което ни дарят ,а то може да не ни хареса.
За сега от тримата спонсори ще имаме минимум -600лв.Мисля че  другата седмица ще разполагаме поне с 200лв.
До няколко дни предполагам ще знаем колко ще струват плакатите и поканите може да огледаме и ресторанта за да видим какво ще ни е необходимо за украса и съответно колко приблизително ще ни струва тя.

Общи условия

Активация на акаунт